Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem is jobban bejön mint a korábbi. Kíváncsi vagyok hogy ez most mi lesz, családi dráma, fordulatos sci-fi, mind2, bár nekem mind1 is csak legyen a végén egy olyan jó kis Nolan féle csavar amitől fejre esek. :D

Biztos jó lesz csak jelenleg még nem látom, hogy mitől. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak érdekes bevágások, de a trailer alapján leginkább egy családi dráma lesz megszórva egy kis sci-fivel, ami annyira azért nem érdekes. Biztos vagyok benne hogy jó kikapcsolódás lesz. Valószínű sőt kifejezetten számítok rá, hogy a film majd jól rácáfol a prekoncepcióimra, de mint trailer ez nálam sem igazán működik. Nem tett kíváncsivá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legmeglepőbb továbbra is a hangulat szinte teljes hiánya! Szerintem elmondhatjuk, hogy Nolan filmjeinek trailerei is már adtak egy adag adrenalin fröccsöt. Gondoljunk csak a Batman előzeteseire. A filmjei pedig épp azért olyan jók mert beszippantja az embert. Itt egyelőre ezt hiányolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, viszont nagyon úgy fest, hogy azért nincs hangulat, mert az ember előtt nem tiszta, hogy ez milyen film is lesz. Az biztos, hogy nem egy klasszikus Sci-Fi, mert ahhoz már a trailerre is túl sok moralizálás jutott. Nagyon furának ígérkezik eddig a film, túl sok mélyen szántó sci-fit eddig még nem láttam, bár talán akadt pár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább pont a sok moralizálás és elmélkedés miatt tűnik klasszikus sci-finek. :) A trailer alapján Nolan egyértelműen a 2001: Space Odyssey, a Blade Runner, az Alien vagy éppen a Star Trek: The Motion Picture nyomdokaiba próbál szegődni. Nekem az eddigi trailerekből kifejezetten a 2001 ugrott be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább pont a sok moralizálás és elmélkedés miatt tűnik klasszikus sci-finek. :) A trailer alapján Nolan egyértelműen a 2001: Space Odyssey, a Blade Runner, az Alien vagy éppen a Star Trek: The Motion Picture nyomdokaiba próbál szegődni. Nekem az eddigi trailerekből kifejezetten a 2001 ugrott be.

Jó, akkor átfogalmazom: nekem nem ezt jelenti a klasszikus sci-fi, ettől persze lehet ez az. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az Interstellar erősen várós kategória. És nem a trailer miatt, az nem érdekel, csak egy trailer; hanem mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon Nolan mit talált ki, másodsorban remek a cast, ami már megér egy misét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az Interstellar erősen várós kategória. És nem a trailer miatt, az nem érdekel, csak egy trailer; hanem mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon Nolan mit talált ki, másodsorban remek a cast, ami már megér egy misét.

+1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az Interstellar erősen várós kategória. És nem a trailer miatt, az nem érdekel, csak egy trailer; hanem mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon Nolan mit talált ki, másodsorban remek a cast, ami már megér egy misét.

 

+1

 

Én is így gondolom. Nolan nálam már régen garancia. Lehet, hogy nem ez lesz az eddigi legjobb filmje, de hogy minőségi filmet kapunk, az biztos. Engem egyébként érzelmileg megfogott ez az új trailer.

 

+1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így gondolom. Nolan nálam már régen garancia. Lehet, hogy nem ez lesz az eddigi legjobb filmje, de hogy minőségi filmet kapunk, az biztos. Engem egyébként érzelmileg megfogott ez az új trailer.

Akkor itt van a kutya elásva. Nálam Nolan egyáltalán nem garancia arra hogy le fog esni az állam. Rossz filmet nem láttam ugyan még tőle, de a legtöbb filmje nekem legfeljebb jó iparosmunka, ami ugyan az átlag blockbustert szépen alázza, de összességében nem akkora durranás. Az elözetes pedig nem győzött meg arról, hogy ez lenne az új Memento az életművében. Érzelmileg pedig ez a trailer szerintem inkább hatásvadász és sablonos. Remélem a film nem ilyen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolantól eddig én csak kiemelkedően jó filmeket láttam. Ezzel együtt ez az Interstellar projekt igencsak aggályos. Ne feledjük, hogy a legjobb rendezők is képesek hibázni, olyan nincs, hogy valaki újabb és újabb filmekkel rukkoljon elő, és kivétel nélkül mind átlagon felüli legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor itt van a kutya elásva. Nálam Nolan egyáltalán nem garancia arra hogy le fog esni az állam. Rossz filmet nem láttam ugyan még tőle, de a legtöbb filmje nekem legfeljebb jó iparosmunka, ami ugyan az átlag blockbustert szépen alázza, de összességében nem akkora durranás. Az elözetes pedig nem győzött meg arról, hogy ez lenne az új Memento az életművében. Érzelmileg pedig ez a trailer szerintem inkább hatásvadász és sablonos. Remélem a film nem ilyen lesz.

Dettó. Számomra eddig a Mementón kívül a The Dark Knight volt az, amire azt mondtam, hogy ez kiemelkedő, de azokon túl "csak" jó iparoshoz méltó filmeket készített.

 

Nolantól eddig én csak kiemelkedően jó filmeket láttam. Ezzel együtt ez az Interstellar projekt igencsak aggályos. Ne feledjük, hogy a legjobb rendezők is képesek hibázni, olyan nincs, hogy valaki újabb és újabb filmekkel rukkoljon elő, és kivétel nélkül mind átlagon felüli legyen.

James Cameron, George Lucas :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem szeretem Nolant, szerintem annyira nem jók a filmjei, hogy agyon legyen sztárolva. Persze nem készített eddig rossz, élvezhetetlen filmet, de annyira kiemelkedő sem volt egyik se, hogy őt korunk legjobb rendezőjének lehessen nevezni. A TDKR körüli hype-ot sem értettem soha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se szokásom Nolant sztárolni. Számomra ő egy nagyon jó rendező akinek minden eddigi filmjét bírom. Nem egyformán de úgyis az számít hogy tetszenek valamennyire. Csak annyi elvárásom szokott lenni a múvijaival szemben hogy kellemes kikapcsolódást nyújtsanak. Ha ezt az Interstellar teljesíteni fogja akkor én már elégedett leszek. A filmből eddig kikerült anyagok hatására mindenesetre bizakodóbbá váltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, látom itt mindenki ismeri Nolant, szóval lehet róla diskurálni. :D

Lehet, hogy ő nem a 21. század legkiemelkedőbb rendezője, de valamennyi filmjét is láttam eddig, mindig az volt az érzésem, hogy ez bőven a mai átlag fölött volt. Szerintem ezzel a filmjével sem lesz kivétel, de kövezzetek meg, ha igen. Valahogy úgy tekintek rá, hogy ő nem tud, illetve eddig nem tudott átlag alatti, neadjisten rossz filmet csinálni, mert benne van az a valami, amivel átugrik azon a lécen, és mindig élvezhető produktumokkal rukkol elő, bármlyen tónusú filmről legyen szó. Novemberben kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván nem vagyunk egyformák.

Én eddig az új Batman-trilógiáról, A tökéletes trükkről és az Eredetről úgy jöttem ki a moziból, hogy azt éreztem, Nolan másképpen akar el varázsolni, mint a többség. Azokat a finom részleteket, ritmusváltásokat és érzelmi töltéseket, amiket ő használ, engem pont azokkal lehet leginkább megfogni. Azt én is aláírom, hogy a grandiózus akció-jelenetekben kérhetne még kis segítséget, de egyébként nekem minden filmje egy külön esemény. Ez van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.