Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen, én élek "droggal"... a filmek és a sorozatok vannak rám adott esetben ilyen hatással. Habár valójában sohasem tapasztaltam még az ilyen tudatmódosító szerek hatását (és nem is áll szándékomban) de egy morbid, sarkalatos illetve túlzó példával élve talán itt mindannyiunknak valamennyire a filmek (legtöbb esetben az SW) a "cucc". :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem újra a Majmok Bolygója - Lázadást

ez eddig fel sem tűnt;

 

 

A televízióban feltűnik egy Mars-küldetésről szóló hír, majd az újságokban megjelenik egy cikk, miszerint az űrhajó eltűnt. Az első mozifilmben négy asztronautát indítottak egy kilenc évesre tervezett küldetésre, de az űrhajójuk rejtélyes módon eltűnt. Az oka az a fizikai tétel, miszerint a fénysebességgel közlekedő jármű utasai számára lelassul az idő. Míg ők az eltelt időt két évnek észlelik, addig a Földön 2000 év telt el. A négy űrhajós akkor lezuhan egy ismeretlennek vélt bolygón.

 

 

Hmmm.Így még jobban várós a 3. rész! :D

 

Ne kiírd, hogy spoiler, hanem használd a spoiler taget! - by Dzséjt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszenek a Marvel filmek, de kb. egyszer nézősek. Igazi popcorn mozik, nulla mélységgel.

Az egyszer nézős dologgal nem értek egyet, engem sokadjára is ugyanúgy képes elszórakoztatni. :) Szerencsére ezek a filmek nem is kívánnak többet nyújtani, mint amit ígérnek... látványos popcorn mozi, egyszerű sztorival. Bár szerintem a fejlődés itt is tetten érhető. Elég összehasonlítani az 1. és a 2. fázis filmjeit. Ég és föld. A Winter Soliderben pl. elég komoly politikai szálat írtak a sztoriba, ami nehezen passzol egy agyatlan látványfilm színvonalához. Ebben rejlik az egész MCU sikerének kulcsa... képesek filmről filmre megújulni és érdekesek maradni. Legalábbis számomra. A szerintem eddig legnyerőbb Guardians of the Galaxy is erre utal. Ebből is látszik, hogy nem feltétlen hátrány, ha "futószalagon" jönnek ki a filmek, ez még garantálhat egyfajta folyamatosan javuló minőséget. Ha az SW-nél is így lesz (már ami a sorozatgyártás elleni minőséget illet), szerintem mindannyian elégedettek leszünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont az alkalomhoz illő póló. :D

Hagyományt csinálok. Az Alienen Nostromós pólóban voltam, most ACM-es lesz rajtam. Az Alien3 és az Alien Ressurectionos még problémás (már ha azok is eljutnak a mozikba), bár az előbbihez jól jöhet az a pólóm, amin a kis alien királynő virít, ráadásul az sötétben fluoreszkál is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hagyományt csinálok. Az Alienen Nostromós pólóban voltam, most ACM-es lesz rajtam. Az Alien3 és az Alien Ressurectionos még problémás (már ha azok is eljutnak a mozikba), bár az előbbihez jól jöhet az a pólóm, amin a kis alien királynő virít, ráadásul az sötétben fluoreszkál is. :D

Az akár még a negyedik részhez is jó lehetne elvégre abban is van kicsi királynőci. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát emberek ez az időhurok...remek film volt, mondhatni zseniális. Olyan sztorija volt, hogy csak néztem. Nem hittem volna. Jó persze aki elég filmet látott, és érti az időutazós sztorkat, és odafigyelt az apró jelekre, elszólásokra, azért kitalálhatta hogy ki kicsoda, de még így is azt mondom, hogy wow, le a kalappal. Ez az a film amit mindenképpen meg fogok még nézni. 9/10

Tegnap este megnéztem...ma reggel pedig reggeli közben visszamondtam magamnak a történések folyamát az elejétől... XD :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a t*köm az az Időhurok?

Hát ha csak tippelni lehet akkor mivel a filmek topikban vagyunk, akkor ez egy film...méghozzá időről és hurkokról. :D De ki tudhatja biztosra... csak az aki látta. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is majdnem, de inkább elkezdtem a már régóta tervezett Bond maratont :) és a végéig nem nézek más egész estés filmet.

 

szerk.: a Hobbit 3 azért lehet bele fog csúszni közéjük :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maradjunk a sikernél... :P

Megbeszéltük :)

 

Mi a t*köm az az Időhurok?

Ugyanaz, mint a Predestination (a film, nem a jelentése), csak éppen magyar címmel.

 

Tegnap én is meglestem. Nagyon bejövős film.

Szuper :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hölgyeim és uraim, aki szeretne egy baráti társasággal január 17-én (szombat) Alienst (A bolygó neve: Halál) nézni, az jelentkezzen. Karrde, Frenkie és jómagam már fel vagyunk írva, de bárkit szívesen látunk, minél több az ember, annál jobb a hangulat. Annyi, hogy én december 18-án hozzávetőleg 6:00-tól nagyjából másodpercenként fogom a Corvin honlapján az F5-öt nyomogatni, így aki jönni szeretne, az legkésőbb december 17-ig valami formában jelezze felém. A postagalamba is elfogadott, bár van egy macskám, ami tuti levadássza, de már rutinosan mentem ki a fontos infókat a tollak közül. :D A tisztán látás kedvéért még annyi, hogy valószínűleg ezúttal is előre kell a jegyekért fizetni (nem tudom, hogy ez az Aliennél egyedi eset volt-e, vagy általános a Corvinnál, annyi rutinom ennél a mozinál nincs, de talán van itt valaki, aki ebből jobban tájékozott). De ezt a részt lebiznyiszeljük úgy, hogy az mindenkinek megfeleljen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már mindenki el van alélva az Időhuroktól, akkor nézzétek meg az Időbűnöket.

 

Spoliermentes ajáló ITT.

Hú az Időbűnöket imádtam! Az Időhurokra most fogok majd sort keriteni és valami hasonlóra számitok (már nem narrativában hanem élményben; remélem hasonlóan odab*sz majd)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már mindenki el van alélva az Időhuroktól, akkor nézzétek meg az Időbűnöket.

 

Spoliermentes ajáló ITT.

 

Köszi én is ránézek!

Bár az enkóron nem tudom miért nézek bele a kommentekbe mindig. Kétféle van megint: a "nagyon nagy film". meg a "legrosszabb film amit valaha láttam".

Bár általában ennek két oka van: Okosok és buták vélményei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.