Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Azért azokból is lehet ítélni, főleg ha az embernek el kell döntenie, hogy pénz/idő hiányában melyik filmre üljön be a sok közül. Nekem egyébként tetszetősnek tűnik, de hát engem minden sci-fivel meg lehet venni kilóra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig aranyszabály, hogy bemutatók és poszterek alapján nem ítélünk. Vagy mégis? :D

Azért írtam oda hogy ha választani KELL... :)

Egyáltalán nem ítéltem el a filmet...de marhára nem is érdekel, a trailer nem keltette fel az érdeklődésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem speciel ez már az elejétől jobban érdekelt, mint az Interstellar, bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez másabb lesz. :) Nekem még mindig olyan érzésem van, mintha a John Cartert összeházasították volna a John Carterral és a Star Warsszal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig aranyszabály, hogy bemutatók és poszterek alapján nem ítélünk. Vagy mégis? :D

 

Nem, nem.."Aranyaszabály; hogy nem szabad a hullát egy darabban felemelni.."

 

Jupiterhez; a jelmeztervező vagy Lana :facepalm: volt, vagy valami hozzá hasonló nem túl normál halamú stylist.

A mátrixban is sok volt a "beteg-jelmez" főleg a disco-k hátterében.

Nem tudom, hogy sikerül-e az a film. A felhőatlasz nem tetszett annyira..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azokból is lehet ítélni, főleg ha az embernek el kell döntenie, hogy pénz/idő hiányában melyik filmre üljön be a sok közül. Nekem egyébként tetszetősnek tűnik, de hát engem minden sci-fivel meg lehet venni kilóra. :D

 

Nem feltétlen értek egyet. Talán mutathat egy irányt, ami vagy felkelti az érdeklődésed vagy nem, vagy tetszik vagy nem... de ennyiből az egész művet értékelni képtelenség. És nem egyszer volt rá példa, hogy csapnivaló marketing, trailerek és plakátok után az, amit végül a néző kapott tök más lett (abszolút pozitív csalódás) mint amit az előzetesek/plakátok alapján várt.

 

Példák

 

Terminator Genezis. Marhára nem érdekel az iszonyú képsorozat, amivel nyitott a marketing, nem érdekel a baromira megosztó előzetes sem, akkor is megyek és megnézem, és addig nem vagyok hajlandó ítélni. DE!!! ez én vagyok! ;)

 

Interstellar

 

Nem a trailerek és plakátok vagy a marketing miatt néztem meg, hanem mert amikor először hallottam róla azonnal az egyik legvártabb filmmé lépett elő személyes listámon, én minden körülmények között megnéztem volna a peremier napján.

 

Ugyan ez az az SW EP VII-re is esetemben!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlen értek egyet. Talán mutathat egy irányt, ami vagy felkelti az érdeklődésed vagy nem, vagy tetszik vagy nem... de ennyiből az egész művet értékelni képtelenség. És nem egyszer volt rá példa, hogy csapnivaló marketing, trailerek és plakátok után az, amit végül a néző kapott tök más lett (abszolút pozitív csalódás) mint amit az előzetesek/plakátok alapján várt.

 

Példák

 

Terminator Genezis. Marhára nem érdekel az iszonyú képsorozat, amivel nyitott a marketing, nem érdekel a baromira megosztó előzetes sem, akkor is megyek és megnézem, és addig nem vagyok hajlandó ítélni. DE!!! ez én vagyok! ;)

 

Interstellar

 

Nem a trailerek és plakátok vagy a marketing miatt néztem meg, hanem mert amikor először hallottam róla azonnal az egyik legvártabb filmmé lépett elő személyes listámon, én minden körülmények között megnéztem volna a peremier napján.

 

Ugyan ez az az SW EP VII-re is esetemben!

De ez te vagy, mások számára azonban igen is segíthet egy trailer mondjuk egy prioritási sorrend felállításában. Engem pl. meggyőzött, hogy a Terminatort baromira nem fogom megnézni moziban (egyébként meg engedtessék meg már az embernek, hogy kimondhassa, hogy szerinte nem lesz jó a film... max később, pozitívan csalódik, nagy cucc...). A SW EP 7-tel ezen a fórumon mindenki úgy van, ahogy te, ezt teljes bizonyossággal ki lehet jelenteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Cloud Atlas is bejött a Mátrixos tesóktól (A Matrix Trilogy az egyik kedvenc trilógiám) szóval én a magam részéről kíváncsian várom a filmet.

Hasonlóan vagyok. Remélem, kellemes szórakozás lesz a kész film :) Ha meg nem, így jártunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2, megnéztem az Időbűnök-et!

Köszi az ajánlást, tetszett ez is. Jobb ha nem találják fel az időutazást! ;)

 

 

Szívesen! Egyébként ha nem is konkrétan az időutazást, de a múltbanézést igazán feltalálhatnák...

 

Tök jó lenne emberiség szinten a történelmet a maga valójában megismerni, privát szinten meg néhány dolgot felidézni, újra átélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen! Egyébként ha nem is konkrétan az időutazást, de a múltbanézést igazán feltalálhatnák...

 

Tök jó lenne emberiség szinten a történelmet a maga valójában megismerni, privát szinten meg néhány dolgot felidézni, újra átélni.

A'la Déja vu? :) Illetve...

 

 

Ott is ennek indult, hanem aztán...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen! Egyébként ha nem is konkrétan az időutazást, de a múltbanézést igazán feltalálhatnák...

 

Tök jó lenne emberiség szinten a történelmet a maga valójában megismerni, privát szinten meg néhány dolgot felidézni, újra átélni.

Na erről eszembe jutott a Black Mirror nevű sorozat. Ott volt egy jövőben játszódó epizód, amiben mindenkinek csecsemőkorától volt egy készülék a szemében ami folyamatosan rögzítette az eseményeket, ezért bárki visszanézhette az élete bármely pontját. Már ez is jópofa tudna lenni, bár a kérdéses epizód pont arra igyekszik rávilágitani hogy ez milyen pokollá tudná tenni az emberi kapcsolatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen! Egyébként ha nem is konkrétan az időutazást, de a múltbanézést igazán feltalálhatnák...

 

Tök jó lenne emberiség szinten a történelmet a maga valójában megismerni, privát szinten meg néhány dolgot felidézni, újra átélni.

 

Időbűnök

 

 

Szóval az eredeti Hector elérte, hogy visszazökkenjen az eredeti kerévágásba, de a kavarása a fiatal lány életébe került?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem az Időbűnöket, jó film volt. A film tanulsága pedig az, hogy ne leskelődjünk mások után :hehe:

Csoli:

 

Szerintem igen, de már csak a korábban tapasztaltak fényében volt képes erre. Akkor tudott helyre zökkenni, amikor már nem ragaszkodott görcsösen ahhoz, hogy visszaálljon az eredeti állapotba, vagyis "hagyta" a lányt meghalni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időbűnök

 

 

Szóval az eredeti Hector elérte, hogy visszazökkenjen az eredeti kerévágásba, de a kavarása a fiatal lány életébe került?

 

 

 

Tulajdonképp igen.

 

 

Ha úgy vesszük, az egész film Hector egy elbaltázott délutánja, amikor is egy Hector2 közbeiktatásásval jut el Hectror1-ből Hector3-ba. S igen, közben meghal a lány. A legnagyobb szívás egyértelműen Hector2-é, hisz épp csak pár órát "él". Kiszáll a tartályból, összetöri magát, majd visszaszáll. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképp igen.

 

 

Ha úgy vesszük, az egész film Hector egy elbaltázott délutánja, amikor is egy Hector2 közbeiktatásásval jut el Hectror1-ből Hector3-ba. S igen, közben meghal a lány. A legnagyobb szívás egyértelműen Hector2-é, hisz épp csak pár órát "él". Kiszáll a tartályból, összetöri magát, majd visszaszáll. :)

 

 

 

 

De ezek időutazások, nem egyértelmű öngyilkosságok..Hector 2 mikor beszáll a gépbe, Hector 3-ként száll ki. A karakter szemszögéből nézve Hector kétszer száll be és utána helyrekerülnek a dolgok, leszámítva egy hullát a kertben. De ha az éppen zajló pillanatok szemszögéből nézzük, mikor egyes esetekben akár 3 Hector is van akor valóban Hector 2-nek lenni a leggázabb ;) . De mint mondottam beszállni az időgépbe, nem halál, így nem sajnálom jobban Hector 2-t a többinél..

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.