Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Veled értek egyet. :peace:

 

Ha nem ez lett volna a címe, ami, akkor talán lehetett volna icipicit izgulni azon, mi lesz benne... de így...

sajnos nekem roppant kiszámítható volt.

Akkor a cím spoilerességében egyetértünk. De mivel tudni véltem, hogy nem folytatás és a film sokáig nagyon más irányokba is haladt, bevallom már elhittem, hogy nem az lesz ami lett.

Nálam pozitívban a mérleg!

 

A végkifejlete tetszett, így még lehet folytatni.

Még mindig nem értem az ilyen véleményeket. Ez nem az a fajta lezárás, ami folytatásért kiált. Ez nem egy sorozat cliffhangere volt.

Gondolj bele milyen film jöhetne ezután:

Csata: Los angeles, Skyline, Függetlenség napja kb.

 

De ez lehetetlen. Az effajta filmek, ha folytatást kapnak az max egy ezzel párhuzamos történet. A film a maga stílusában végig azon volt hogy a néző érdeklődését fenntartsa.

Ami végén történt az a maximum volt amit a témában bele akartak vinni. Kizárom a folytatást a szó klasszikus értelmében.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akármennyire is különállóak lennének azok a sztorik, az összefogó katalizátoruk aligha lehetne más, mint a film végén sejtetett invázió. Én sem azt mondtam, hogy Michelle története menjen tovább, hanem a Cloverversé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akármennyire is különállóak lennének azok a sztorik, az összefogó katalizátoruk aligha lehetne más, mint a film végén sejtetett invázió. Én sem azt mondtam, hogy Michelle története menjen tovább, hanem a Cloverversé.

 

 

Azért ezt nem ártott volna spoiler mögé rejteni. Nem mindenki látta ugyanis. Többek közt én sem. Sikerült leőre lelőnőd a vége poént. "Köszi".

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért spoiler mögé raktam volna azt az

INVÁZIÓT

icon12.gif

 

 

Ennyi erővel a címet is spoiler mögé rakhatod. Pont ez vele a legnagyobb baj, hogy miután az első mozi ezt szépen bemutatta, egyértelművé tette, arra épül az egész, abban a világban játszódik, onnantól ebben sok kérdés nincs. Legalábbis e tekintetben.

 

Frenkie felháborodása inkább jogos - a főszereplő tekinteében - bár aki látott már hollywoodi filmet, nagyjából tudhatja a végét. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi erővel a címet is spoiler mögé rakhatod. Pont ez vele a legnagyobb baj, hogy miután az első mozi ezt szépen bemutatta, egyértelművé tette, arra épül az egész, abban a világban játszódik, onnantól ebben sok kérdés nincs. Legalábbis e tekintetben.

 

Frenkie felháborodása inkább jogos - a főszereplő tekinteében - bár aki látott már hollywoodi filmet, nagyjából tudhatja a végét. :peace:

 

A cím nem spoiler. Cloverfield Lane. Olyan mintha egy cím lenne. Semmit nem árul el a történetről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi erővel a címet is spoiler mögé rakhatod. Pont ez vele a legnagyobb baj, hogy miután az első mozi ezt szépen bemutatta, egyértelművé tette, arra épül az egész, abban a világban játszódik, onnantól ebben sok kérdés nincs. Legalábbis e tekintetben.

 

Milyen első mozi? Ez valaminek a folytatása? Én láttam ennek a filmnek a trailerét, abban megtetszett ennyit tudtam róla. Nyilván ha láttam volna az első mozit és abban olyan egyértelműen lejön minden akkor most nem szóltam volna érte!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen első mozi? Ez valaminek a folytatása? Én láttam ennek a filmnek a trailerét, abban megtetszett ennyit tudtam róla. Nyilván ha láttam volna az első mozit és abban olyan egyértelműen lejön minden akkor most nem szóltam volna érte!

 

 

Igen, ez a 2008-as Cloverfield című filmnek a "folytatása". Pontosabban nem direkt folytatása, hanem az abban történő események átélése egy másik szálon. Amolyan spin-off módon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Cloverfield nagy favoritom. Az új eresztéshez viszont valahogy nincs elegendő kedvem. Kedden néztem belőle vagy öt-tíz percet és parkolópályára is tettem mert annyira nem tudott érdekelni hogy ihaj. Azért majd csak rászánom magam a folytatására.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Azt mondták, több különálló történetet terveznek ugyanezen univerzumon belül.

Ezt olvastam én is az univerzumról.

A mostani filmet látva jutottam arra, hogy nekem ez a Cloverfield-univerzum sose lesz a kedvencem. Az első filmet is láttam, tetszett, de azóta sem néztem meg, mert nem volt rá különösebb ingerem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokáig azt hittem, hogy a cím csak egy cseles átverés, hogy azt higyje a néző hogy van kapcsolat a két film között.....

Én is. Közben is láttam esélyt az átverésre. Teljesen spoilermentesen tekintettem meg. Talán ezért volt akkora hatása. És a Cím valóban egy cím az új film esetében, úgyhogy @agyf@sz.. :D

 

Elég nagy baj, pedig a Cloverfield legnagyobb erénye volt.

Nálam ez hálisten kategória, hogy nem követte az "elődjét". Gyűlölöm a kézikamerát.

Dehát ízlések és ficamok... :peace:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is tegnap néztem meg, nekem is nagyon tetszett. Különösen a sok kikacsintás a többi képregényfilmre meg a filmstúdiókra, filmkészítőkre. Jól összerakott film, látszik, hogy a készítők a lelküket is beleadták, hogy ez megvalósuljon. Deadpool talán a legképregényhűbb karakter lett a filmes felhozatalból, egyedül a két hang hiányzott. Emellett a látvány és a szándékosan eltúlzott, igencsak véres akciók is nagyon jól működtek.

Amitől tartottam, hogy túlzásba fogják vinni az altesti humort és a 4. fal áttörését, de meglepően modorosan kezelték. Amikor jött ilyen, az mindig passzolt a helyzethez, és nem vitték túlzásba. Szóval nagyon kellemesen csalódtam a Deadpoolban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Péntek este én már másodszor láttam a Deadpoolt. Első alkalommal február 14-én a moziban. :) De a pénteki itthoni újranézés megerősítette bennem azt, amit először éreztem. Nekem ez a film néhol sok, de persze alapvetően számomra is szórakoztató volt. Amit 58 millió dolcsiból összehoztak ebben a filmben az példás. A szereposztás parádés... Ryan Reynolds lubickol a szerepben. Morena Baccarin gyönyörű!!! A Dzséjt által említett kikacsintások, utalások és oltások is nagyon jók voltak, és rengeteg olyan poén volt a filmben, ami nagyon nagyon jól volt elhelyezve és konkrétan kiváltotta az emberből a sírva röhögést, de valahogy nekem ez a film mégis sok volt. Soknak éreztem pl az altesti humort és a vér mennyiségét is. Ne értsetek félre, ez csak számomra, az én ízlésemnek volt kicsit túltolva, ennyi. Mindenesetre minden szórakoztató vonása ellenére egy darabig nem fogom újranézni Mr. Pool filmjét. Egyelőre elég volt ez a két alkalom. És azért én személy szerint örülök, hogy a többi MARVEL film nem ilyen, mint ez volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.