Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Suicide Squad:

Számomra ez is gyenge, akár a BvS...

Lelketlen katyvasz a film, a vége felé mintha kezdene formálódni, de már nem menti meg.

Will Smith mennyit kapott ezért, -ha már az ID-R-t dobta?

Jobb lett volna az, mint itt Killer Croc-kal és boszorkányokkal égetni magát olyan klisék mellett, mint beszólni a főgenyának, hogy "maga aztán gonosz"...

Ja és a filmzene, illetve a betétdalok:

Az "összes" kövér ütem felcsendül a film első felében amely valaha is coolságot akart reprezentálni soundtrack-ként..

(meg is néznék szívesen egy listát, a legtöbbet használt filmes betétdalokról..az itt hallottak tuti top10-esek)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap én is letudtam Strange doki kalandját. Nagyon bejött. Ezzel a muvival három tagúra bővült a bejövős MCU muvikból álló listám. Főleg a látványt és Benedek játékát emelném ki de a sztorira, a zenére, a többi színész játékára és a poénokra sincs említésre méltó panaszom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrival

 

Elgondolkodtató és tanulságos film, nagyon tetszett a megközelítése és az idegenek megérkezése utáni helyzetkép ábrázolása (bár ebből csak szeleteket kapunk, érthető módon itt a személyes drámán volt a hangsúly).

 

 

Egyébként a magam részéről nem feltétlenül éreztem azt, hogy a heptapodok olyan jót tettek volna az emberiséggel. A non-linearitásnak én inkább látom a hátrányait, mint az előnyeit, és nagyon remélem, hogy az ember, mint faj, soha nem fog erre az útra lépni.

 

 

De lehet, hogy ezt csak a bennem fellelhető neo-luddita hajlam mondatja velem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti tudtátok? Boyega a Pacific Rim 2 sztárja. Ime: https://sg.hu/cikkek/122416/pacific-rim-2-megjottek-az-elso-forgatasi-kepek

Én régóta tudom és gondolom mások (Dzséjtről például tudom mert valamikor megemlítette egy Star Wars témájú topikban) is tudják rajtam kívül több-kevesebb ideje. Amikor felröppent a hír én adtam le ebben a topikban róia a drótot.

Fellelkesült állapotomban még egy saját gyártású kamu képet (az első rész srác főhősének páncélos képéra másoltam Jani Boy vagyis Boyega fejét mert úgy vagyok vele hogy talán ő is páncélba bújik) is kreáltam a HSz kedvéért. Jót mulattam rajta mikor kész lett. :D

Nem mintha problémám lenne azzal hogy elsiklottál fölötte. Nem baj az. Bárkivel megeshet. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gasty ahogy várható is volt nem hagyja ki a Bellyre való hajtást. :D

 

euk0tw.jpg

 

Amúgy nem igazán csigázott fel ez a muvi de az érdeklődőkre való tekintettel csak foglalkozok már vele. Ez a fő ok. A többit nem részletezem mert csak elcseszném a kedvem és OFF-olni se akarok nagyon. Tudnék írni egy csomót magamról a közösségesbe de nem akarok.

 

A "Gastyról" csak annyit hogy gúnyolódásból így hívom mert nagyon nem bírom :D Bár nekem az ilyesmi megszokott dolog mert hangulatjavítás okán gyakran átkeresztelem a valós és kitalált személyeket. Nekem kellenek kisebb nagyobb dilik hogy elviselhetőbbé tegyem az életem. Ezt csak azért említettem meg mert nem szeretném ha bárki kijavítana hogy nem úgy hívják. Amúgy már a rajzfilm első nézése óta tudom a nevét. Az meg már vagy 20 éve volt.

 

Akkoriban asszem csak egyszer láttam a rajzfilmet. Aztán mostanáig nem volt rá különösebb igényem. Bár akkor nem igazán jött be. Belly volt az egyetlen bejövős mert nagyon szépre rajzolták. Még mindig így vagyok vele pedig már 36 vagyok. Mondjuk ez engem nem igazán izgat. Azóta valamicskét változott a rajzfilmhez való hozzáállásom. Ezt akkor tudtam meg amikor nemrég a Disney-n ráakadtam és néztem valameddig. Azt vettem észre hogy szívesebben néztem mint annak idején. Valamikor teljesen is megnézem.

Amúgy a Disneys animációs filmek közül az A kis hableány a szívem csücske. Akkoriban láttam elöször mint a szépség-szörnyeset és egyformán viszonyultam mindkettőhöz. Belly tetszik jobban külsőre de Arielt jobban csípem. Először érdekes mód lassacskán rászoktam a rajzfilmsorira és utána a rajzfilmre amit az utóbbi évek alatt kábé háromszor láttam. Pedig nem vagyok említésre méltóan romantikus alkat. Sose voltam az. Nemrég egyszer a másodikat is láttam de az nem jött annyira be. Úgy vagyok vele hogy nálam Ariel viszi el a hátán az egészet és az nekem nem elég.

 

Tuti hogy későn érő vagyok és elég nehezen megy nekem a beérés. Eléggé tré a személyiségfejlődésem. Majdnem úgy vagyok mint Rambo valamikor. Én is napról napra élek.

 

Na ez az egész jól kijött belőlem. Aki elolvassa az elolvassa aki nem az meg nem. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy igen erős rajongói teória az utolsó végtelen kővel kapcsolatban (Marvel). Plusz összefoglalja az eddigi végtelen kövek helyét, ami szintén nem hátrány. :)

 

http://www.puliwood.hu/hirek/thor-ragnarok-heimdall-vegtelen-ko-220842.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt szerencsém olvasni, és van benne ráció. Az egyetlen, ami megcáfolni látszik, hogy

 

A Thor: Dark Worldben azért kellett az Aethert a Gyűjtőhöz vinni, mert a Tesseract már Asgardban van, és Odin nem akart két Végtelenség Követ a bolygóján tudni. Na most, ha ez így van, akkor már eleve kettő van ott. Persze nem kizárt, hogy Odin eltitkolja, mi van Heimdallnál, és valójában hármat nem akar ott tudni, csak ezt már nem kötött Sif és Volstagg, meg alapvetően senki orrára.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oroszok egyre több ígéretesnek tűnő sci-fivel jelentkeznek.

 

 

Nem ezt raktam be anno? Persze lehet ez egy újabb előzetes abból. Marha kiváncsi vagyok rá amúgy hogy Hollywood látásmódján kivül az oroszok milyen koncepcióval rukkolnak elő egy idegeninváziós sci-finél. Már csak az kell hogy majd valaki csináljon hozzá magyar feliratot. Látványban simán ott van az amcsik mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy igen erős rajongói teória az utolsó végtelen kővel kapcsolatban (Marvel). Plusz összefoglalja az eddigi végtelen kövek helyét, ami szintén nem hátrány. :)

 

http://www.puliwood.hu/hirek/thor-ragnarok-heimdall-vegtelen-ko-220842.html

Nekem tetszene így!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ezt raktam be anno? Persze lehet ez egy újabb előzetes abból. Marha kiváncsi vagyok rá amúgy hogy Hollywood látásmódján kivül az oroszok milyen koncepcióval rukkolnak elő egy idegeninváziós sci-finél. Már csak az kell hogy majd valaki csináljon hozzá magyar feliratot. Látványban simán ott van az amcsik mellett.

Lehet, hogy ezt raktad be, de akkor elkerülte a figyelmemet. Nekem új volt. :) Az biztos, hogy szerintem ridegebben fognak hozzányúlni. Bírnám, ha itt az emberiség vesztene - de legalábbis a droidvezérlő hajót hagyják már ki. :clap2: Lucas nagy szívességet tett Hallywoodnak ezzel (még hogy az ep1-nek nem voltak hatásai a filmkészítésre).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.