Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az idei év ebből a szempontból most szerencsés. Valóban érkeznek a blockbusterek amikre már a nézőközönség nagyja ki van éhezve. De aztán majd megint visszatérnek a rétegfilmek és beköszönt a pangás. :S

Az idei év szerencsés, de a jövő év sem kevésbé. Pár film, ami szinte biztos nagy bevételre számithat:

 

Indiana Jones IV, Narnia krónikái 2, Iron Man (újabb képregényhős-film), Múmia 3, Hellboy 2, Harry Potter 6, James Bond 22, The Dark Night (ez a Batman folytatás ugyebár), Angyalok és Démonok (ha csak fele olyan jól hoz mint a Da Vinci kód, már nem fognak unatkozni a mozi-pénztárosok).... stb.

 

S ezek csak a folytatások (és azokból sem az összes)... ki tudja még mi minden jön (például egy mégújabb Pixar film is, amik mindig sokat hoznak).

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ég szerelmére, meg ne feledkezzünk a Rambo 4-ről vagy pedig a Starship Troopers 3-ról :)

Na jó, míg az előbbi szerintem egy vicc kategória lesz addig remélem az utóbbi hozza újra az első rész sikerét. :)

Talán még a Szellemírtók 3 és a Jurassic Park 4 is jönni fog.

 

Amúgy ezek a filmek még nem garanciák arra, hogy szükség lenne 23 termes mozikra. Ha jól tudom a mostaiakat is csak alig töltik meg a nézők. Szóval amikor bukásról beszéltem nem a filmekre gondoltam hanem a termek bővítésére. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De épp ezaz, hogy Budapesten a multiplexek jól mennek... egy sikeres film átlagosan hozza a 100.000 feletti nézőszámot. Mint ismert nálunk ugy is müködik a film-támogatás, hogy úgy kapják meg a készitők a több millió forintot, hogy csak az esetben nem kell visszafizetniük, ha a filmjük hozza a 100.000 feletti nézőszámot... és hozni szokták. Simán elbir ez a város még 23 plusz mozitermet, föleg ha tényleg olyan igényesek és jók lesznek, mint állitják. Bár kérdés, hogy drágább lesz-e ott a mozi-jegy mint a többiben...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, én voltam párszor hétköznap vagy vasárnap délelött multipexben, alig voltak.Volt, hogy 5-en voltunk a teremben.Ahogy én láttam az emberek általában hétvégén járnak moziba akkor is a késő délután/esti órákban.Namost ez a látogatottság ellensúlyozná a hétköznapi veszteséget?Én ezt kétlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőre amúgy is jön a 'Tom Nix a répetolvaj' első része, és az 'Özvegy tehén bosszúja'. Ezekre tódulni fog a nép. :)

Én szerintem a filecserélők is sok embert elszívnak a mozitól.Letölti, otthoni házimozin megnézi, ahol még egy sört is meg tud inni mert ki tud menni wc-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Namost ez a látogatottság ellensúlyozná a hétköznapi veszteséget?Én ezt kétlem.

Pedig van rá esély. Itt az én kis városom, hétköznap itt sem nyüzsögnek a mozikban, hétvégén azért elég rendesen feltöltik. Pedig a mi esetünkben hétfőtől-csütörtökig diákkal jóval olcsóbban lehet moziba menni, mégis, még a diákok is hétvégén járnak inkább. És közel 400 Ft-os eltérés van, ami nem kis összeg. Persze az tetszene a legjobban a mozitulajoknak, ha minden nap tele lenne minden terem, de azt ők is számításba veszik, hogy hétköznap a potenciális nézők 70-80% munka és iskola miatt nem ér rá. Valszeg ezért is vannak a kedvezmények hétköznapokon. Szóval jól egyensúlyoznak azok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.sg.hu/cikkek/52267/uj_studio_ke...terminator_4_et

 

 

Nem tudom mennyire kacsa, de én örülnék neki. John Connor úgyis az emberek vezetője ergo valami minimális szerepe biztos lesz, a kormányzó úr meg már tényleg kiöregedett a terminátorságból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TEgnap olvastam a Dark Knightal kapcsolatban

hogy látták egy parkolóházi jelentnél Cillian-t szóval elég sanszos, hogy a Madárijesztő is visszatér! :) Én örülnék, mert nagyon is karakter volt. :) MEg Cilliant is bírom. Bár azért nehogy abba a hibába essenek, hogy sok gonosz lesz, mindenki fighting múvira számít, és nem lesz belőle semmi.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nem hiszem el, hogy nem használjátok a SPOILER módot... Azt hittem pont ilyenekért van beépítve a fórumba... Tekintettel lehetnétek azokra, akik szeretnének meglepődni a moziban.

Bocs Yodamester...teljesen igaz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

excltfposter3.jpg

 

 

<object width='425' height='350'><param name='movie' value='http://www.youtube.com/watch?v=xTVb8y6VnD0&mode=related&search='></param><param name='wmode' value='transparent'></param><embed src='http://www.youtube.com/watch?v=xTVb8y6VnD0&mode=related&search=' type='application/x-shockwave-flash' wmode='transparent' width='425' height='350'></embed></object>

 

 

 

Bazz, valaki felgyorsítaná az időt????

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.