Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Régebben mindig voltak filmjei az SCT-n.Szakított az unalmas Kovi-féle műfilmekkel.

Kovi stílusát rühellem! Abban semmi jó nincs. Salieri tudott élvezhető filmet csinálni. Kovi egy hatalmas nulla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azért nem jött be mert csak az ocsmányságról szól.

Azért ez nagyon nagy leegyszerűsítése az Alien Resurrectionnak. Több van abban a filmben, semmit csak ocsmányságról szólás. Az emberek nagyobb kontrasztba kerülnek az alienekkel, mint bármelyik másik részben, miközben a rendező az alieneket az emberek helyére állítja az újszülöttel és mintegy visszavág az előző három részért. Bár először én sem voltam kibékülve vele, de aztán jobban belemélyültem és rájöttem, hogy sokkal jobb, mint elsőre hiszi az ember. Bővebben itt már kifejtettem: http://dzsejt.sfblogs.net/2008/01/13/alien...ltamad-a-halal/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman pletykák egy cikkből.

 

"A napokban ismét hírekbe lehetett botlani az új Batman-filmmel kapcsolatban. Az egyiket a The Sun című mértékadó angol tabloid szállította, miszerint Megan Fox aláírt a Macskanő szerepére, de persze a hírt a forrása miatt senki nem vette komolyan. Azonban az IMAX-ről szóló találgatások érdekesek.

Az AintItCoolNews ugyanis arról adott hírt, hogy a Sötét lovag folytatása teljes egészében IMAX lehet. Mint azt tudjuk, a Dark Knight pár jelenetét Christopher Nolan IMAX-felszereléssel forgatta és többször is megjegyezte, hogy mennyire élvezte munkája azon részét, viszont a technikai feltételek miatt pár jelenetnél többet nem lehetett IMAX-re elkészíteni. Jelen találgatások szerint azonban Nolan azért is iktatott be megint egy "saját" filmet a két Batman közé, hogy ezen idő olyan új IMAX-kamerákat fejleszthessenek ki, melyek nagyobb szabadságot adnak a filmkészítőknek.

Persze mindez egyelőre csak pletyka, de azért érdemes eljátszani a gondolattal, hogy milyen lenne egy IMAX-es Batman, hogy ad-e az átlagembernek annyi pluszt egy IMAX-élmény, hogy több pénzt fizessenek érte. Hiszen míg a 3D-s filmeknél egyértelműen mindenki tapasztalja a bónuszt, az IMAX-produkciónál közel sem biztos, hogy hasonló lenne a reakció. Mindenesetre minden ki fog derülni az Avatar premierje után, hiszen az lesz az első nagyobb szabású, egész estés IMAX-mozi az utóbbi időben. (Természetesen a pár IMAX-es Transformers 2.-jelenetet nem számoljuk ide.) "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

;):D Az előtérben az Grabowsky? :D
Igen. Avatar testbe küldték a tudatát hogy beépülhessen a macskuszterroristák közé. Továbbá kiszivárgott hogy az angol nyelvű változatban Sam Worthington hangján fog megszólalni illetve hogy a középső figurának Sigourney Weaver fogja kölcsönözni a hangját. Igazi S.W. film lesz méghozzá duplán. :D

 

Ez az AVATAR filmből van, már nem azért... :):)
Tudom. Egy Avatar-fórumban találtam a képet. Gondolom te is találkoztál már vele. :D

 

Ja hát értem, de azért fotorealisztikus forradalmi filmet a Macskafogózhoz hasonlítani. :P:D
Az oroszlánkirály már foglalt volt. :D

 

 

Viccen kívül az Avatart biztos többször fogom megnézni mint a Macskafogót amit kábé ötször láttam. A másodikat meg teljesen egyszer se és nem is akarom megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elmélyülni bennük én is szeretek, olykor, ha tényleg olyan a film, ami nagyon megragadott (ilyen nem sok van), vagy érdekel egy jelenet, hogy hogyan csinálták meg
Az extrákat én is szeretem nézegetni. Főleg az "így készült" cuccok és a kimaradt jelenetek érdekelnek.

 

Eric Roberts is jó volt.
Tényleg jól nyomta a GT-ben az öreg. A TéDéKá-ban meg szerintem a kétpofázós jelenetében a legjobb. Nagyon hitelesen adta a totál beijedt Maronit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brüno

Ez egy sz*r. Felemás véleményeket hallottam róla, így hát megnéztem. Relaítve tetszett az Alig és a Borat, de ez nem. Nem szoktam abbahagyni egy filmet, de ezt abbahagytam annyira gusztustalan...

Nem ajánlom senkinek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brüno

Ez egy sz*r. Felemás véleményeket hallottam róla, így hát megnéztem. Relaítve tetszett az Alig és a Borat, de ez nem. Nem szoktam abbahagyni egy filmet, de ezt abbahagytam annyira gusztustalan...

Nem ajánlom senkinek

 

én a boratot is majdnem abbahagytam...számomra az is sz*r volt.

Ali G az egyetlen ami eddig bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Boratot a feléig bírtam. Baromira egy kaptafára készült benne a teljes humorkészlet, ami szerintem még akkor is rossz ha egyébként a film elviselhető. Nem volt az.

 

ott kellett volna azonnal kikapcsolnom amikor a hotelben meztelenül rohangáltak...már arra sem emlékszem hol volt az a filmben, de ott azt mondom h legyen már vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ali G az nagyon semmilyen volt, nem is (ál)dokumentum-stílusban készült, szimplán egy felejthető vígjáték volt.

A Brüno az maga a borzadály volt, szenzációhajhászás az egész. Undorító, provokatív, semmitmondó és ráadásul rövid is.

 

A Borat az meg simán az utóbbi idők egyik legjobb vígjátéka, szerintem hatalmas figura. Mekkora már amikor megy autót vásárolni, és kérdezi hogy ha az autóval belehajtana egy csapat cigányba, akkor összetörne az autó? - Attól függ hogy milyen erővel menne nekik. - Nagy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.