Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ahogy látom itt burkolt fórumtali készülne.Lenne egy ötletem.Mivel engem is baromira érdekel az Avatar.

Mit szólnátok hozzá, ha December 20.-án néznék meg mondjuk délelött, és akkor maradna idő utána egy kis beszélgetésre, iszogatásra a Katicában mondjuk.Akiket nem érdekel a film, azok meg a Katicában várnának minket.Ezzel a dátummal kikerülnénk a 19.-ei munkanapot és olyanok is el tudnának jönni akiknek dolgozni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom itt burkolt fórumtali készülne.Lenne egy ötletem.Mivel engem is baromira érdekel az Avatar.

Mit szólnátok hozzá, ha December 20.-án néznék meg mondjuk délelött, és akkor maradna idő utána egy kis beszélgetésre, iszogatásra a Katicában mondjuk.Akiket nem érdekel a film, azok meg a Katicában várnának minket.Ezzel a dátummal kikerülnénk a 19.-ei munkanapot és olyanok is el tudnának jönni akiknek dolgozni kell.

Szerintem ez jó ötlet, részemről benne vagyok a 20-i dátumban is. Csak derüljön ki dec. 3-ig, hogy jó-e ez a hétvége, mert ha nem jó, akkor rendelek jegyet dec.17-re a filmre, és megyünk anyámmal :)

 

Ody, számoltál azzal, hogy az Arénába "csak" Zuglóig kell menni vonattal? A neccesebb a hazaút lenne, ha a Nyugatiban szállunk fel, de talán ki lehet kerülni egy megálló erejéig a kalauzt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért van az, hogy a jövőben játszódó filmek mindig ilyen borzasztónak festik le a jövőt? A Szárnyas fejvadász is mikor játszódik? Valamikor 2010-en valahányban. Amikor a film készült, ez a távoli jövő volt. Most meg... És hál'Istennek nem ilyen a Föld. Kiábrándító ez a pesszimizmus...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért van az, hogy a jövőben játszódó filmek mindig ilyen borzasztónak festik le a jövőt? A Szárnyas fejvadász is mikor játszódik? Valamikor 2010-en valahányban. Amikor a film készült, ez a távoli jövő volt. Most meg... És hál'Istennek nem ilyen a Föld. Kiábrándító ez a pesszimizmus...
Az avatarban nyilvánvalóan kell a kontraszt a pokoli föld és az idilli idegen bolygó között. Ezt tudom elképzelni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért van az, hogy a jövőben játszódó filmek mindig ilyen borzasztónak festik le a jövőt? A Szárnyas fejvadász is mikor játszódik? Valamikor 2010-en valahányban. Amikor a film készült, ez a távoli jövő volt. Most meg... És hál'Istennek nem ilyen a Föld. Kiábrándító ez a pesszimizmus...

 

Hát a legtöbbet ilyen filmnél nem tudom, de a Blade Runnert P.K. Dick írta, aki hát enyhén szólva eléggé depis alkat volt, az összes regényének szinte rossz a vége és világvége hangulat. Ezért lett a BR olyan amilyen. Amúgy meg a regényeit a 80as években írta, szóval a 2010es évek onnan még elég távolinak tűntek. Ki tudja mi lesz itt 2040ben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért van az, hogy a jövőben játszódó filmek mindig ilyen borzasztónak festik le a jövőt? A Szárnyas fejvadász is mikor játszódik? Valamikor 2010-en valahányban. Amikor a film készült, ez a távoli jövő volt. Most meg... És hál'Istennek nem ilyen a Föld. Kiábrándító ez a pesszimizmus...

Azért nem mindegyik, lásd Star Trek. Igaz, Gene Rodenberry is azért alkotta pozitívra azt, mert elege lett a pesszimista sci-fikből. Na meg, azért ő is úgy találta ki a Star Trek világát, hogy a nagy pozitív felhangot egy III. világháború és egy felturbózott emberekkel vívott eugenikus háború is megelőzte (aztán a DS9 és Enterprise sorozatok ezt még pesszimistábbá tették, de azoknak már nem sok köze volt Rodenberry elképzeléseihez, mivel addigra meghalt).

 

Hát a legtöbbet ilyen filmnél nem tudom, de a Blade Runnert P.K. Dick írta, aki hát enyhén szólva eléggé depis alkat volt, az összes regényének szinte rossz a vége és világvége hangulat. Ezért lett a BR olyan amilyen. Amúgy meg a regényeit a 80as években írta, szóval a 2010es évek onnan még elég távolinak tűntek. Ki tudja mi lesz itt 2040ben. :)

Ja, ráadásul az Álmodnak-e az androidok elektronikus bárányokról? még a Blade Runnernél is depressziósabb.

 

Az Avatar föld látványterv tényleg elég BR-es, bár egyelőre csak látványterv. Lehet, hogy majd a filmben másabb lesz, de ha nem, engem az sem fog túlságosan zavarni. Sőt, mivel tetszik az a hangulat (lőjetek le, de az Alien-Aliens-Alien3 érában is így képzelem el a Földet), még üdvözölni is fogom :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért van az, hogy a jövőben játszódó filmek mindig ilyen borzasztónak festik le a jövőt? A Szárnyas fejvadász is mikor játszódik? Valamikor 2010-en valahányban. Amikor a film készült, ez a távoli jövő volt. Most meg... És hál'Istennek nem ilyen a Föld. Kiábrándító ez a pesszimizmus...

Mert nyitott szemmel mászkálnak a nagyvárosokban, tisztában vannak azzal, hogy a népesség növekszik. Én sem látom sokkal fényesebben, de még reménykedek, hogy felébredünk... :(:) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú, de erősen efelé tartunk :( Szerintem az Avatarnál nem túl sok jelentősége van, milyen lesz a Föld, mivel a film nagy része úgysem ott játszódik. Kontrasztnak elmegy, de többnek nem is kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kritikusnak hánynia kellett az Avatartól

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/...s_az_avatartol/

 

" Bár vannak szép pillanatai, de összességében szörnyű a film. A történettel és a virtuális szereplőkkel együtt is furcsa és nehezen befogadható, írja a szerző."

:)

Kár. :(:)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kritikusnak hánynia kellett az Avatartól

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/...s_az_avatartol/

 

" Bár vannak szép pillanatai, de összességében szörnyű a film. A történettel és a virtuális szereplőkkel együtt is furcsa és nehezen befogadható, írja a szerző."

:(

Kár. :(:)

 

Szerintem várjuk meg a filmet :) Nem nagyon szoktam a saját szememen, és pár jóbarátom véleményén kívül adni véleményekre. Minden ember más, ami neki nem tetszik, lehet neked igen, és persze fordítva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a búlvársajtós hírrel az indexre akartam rámutatni, milyen legalja lett az az oldal is.

A forrás szintén egy búlvár oldal, ráadásul ott egy anonymus forrásra hivatkoznak.

Mesterségesen generált lejárató kampány..

Az ilyen hájpolt filmeknél sajna megesik.

A vicc meg az, Cameron csak december 11-12 környékén vetíti le először a filmet közönség előtt...

info erről

Ennyit erről a cikkről..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vicc meg az, Cameron csak december 11-12 környékén vetíti le először a filmet közönség előtt...

info erről

Ennyit erről a cikkről..

Meg ennyit arról, hogy olvastad. Már a címben is az van: r-é-s-z-l-e-t. Vagyis akárki is a forrás, egy percig sem állította, hogy az egész filmet látta... Aki meg ez alapján ítél, az magára vessen. A "lejárató kampány" (bár ez inkább az "adjukelalapotvalahogy" című mozgalom ékes példája :) ) linkelgetésével meg te is a lejárató kampány aktív tagjává avanzsálsz ám :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a búlvársajtós hírrel az indexre akartam rámutatni, milyen legalja lett az az oldal is.
Nem értem miért lenne legalja. Semmi borzasztóan negatív dolgot nem írtak. Sokaknak lesz hányingere úgy is, mert három órán át nem mindenki bírja majd ezt a 3D -s csilli-villit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.