Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az előzményt nem láttam, de ez teljesen rendben van. Totál igaza van: nincs objektiv igazság. Az összes film lehet borzasztó jó és borzasztó rossz. Nézőpont és egyéni megitélés kérdése. Azt pedig tényleg ne lehessen elvitatni már, hogy valaki kiálljon a saját véleménye mellett, még akkoris ha ez nem vág hajszálpontosan egybe a mainstream közmegegyezéssel.

Itt azt hiszem nem a vélemény szabadságával volt a baj. Érdemes lenne megnézned miből indult ki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzményt nem láttam, de ez teljesen rendben van. Totál igaza van: nincs objektiv igazság. Az összes film lehet borzasztó jó és borzasztó rossz. Nézőpont és egyéni megitélés kérdése. Azt pedig tényleg ne lehessen elvitatni már, hogy valaki kiálljon a saját véleménye mellett, még akkoris ha ez nem vág hajszálpontosan egybe a mainstream közmegegyezéssel.

Csak az a gáz hogy az ott elhangzott baromságok kb. 30%-át magyarázzák meg.(Az előzményben ezerrel fikázta a filmet úgy hogy egy ésszerű érvet nem produkált...ja meg olyanokat mondott hogy a Sötét lovagot sokan csakis Haeth Ledger halála miatt nézték meg)A tv 2 hibáit már nem is említem.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzményt nem láttam, de ez teljesen rendben van. Totál igaza van: nincs objektiv igazság. Az összes film lehet borzasztó jó és borzasztó rossz. Nézőpont és egyéni megitélés kérdése. Azt pedig tényleg ne lehessen elvitatni már, hogy valaki kiálljon a saját véleménye mellett, még akkoris ha ez nem vág hajszálpontosan egybe a mainstream közmegegyezéssel.

 

Nekem a stílusával volt bajom, Az előzményben nem úgy adta elő, hogy az az ő véleménye, hanem az egyetemes igazságként. Pl azt állította hogy Ledger halála miatt volt olyan sikeres a film. Miért megkérdezte az emebreket, hogy miért nézték meg? Tele volt ilyennel, most meg nekiáll magyarázkodni szintén ugyanabban a stílusban.

Természetesen én nekem ugyanúgy tetszeni fog a film, nekem nem számít a véleménye, egy haverom küldte át ezt is msn-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman témában Puzsérral az a baj, hogy nála eleve hátrányból indul az egész. Ezzel nincs is gond, eddig még oké lenne a dolog, mert joga van hozzá. Csakhogy azt nem fogja fel, hogy nem látja a fától az erdőt. Nem lát túl a maszkos meg kifestett karaktereken, (elsősorban Nolan feldolgozásainál).

Én csak annyit várnék el tőle, hogy legyen tisztességes, és ismerje el, hogy valami mégis csak lehet a dologban, ha ilyen nagy múltja van ennek a karakternek (legfeljebb csak neki nem tetszik). Igenis létezhet olyan, hogy egy Keresztapa labdába sem rúg a Sötét lovag mellett - pl nálam (megnézném az arcát egy ilyen kijelentésre). :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghallgattátok a rendes kritikáját a filmről? Ott olyanokat mond hogy azért szánalmasan sz*r a TDK, mert Batmannek nincsenek képességei, és ez milyen hülyeség már. Aztán olyanokat hoz fel hibaként amik nincsenek is a filmben, illetve abból ered hogy nem értette meg a történetet (hogy példát is mondjak, nem vette észre hogy Harvey érméjének ugyanaz a két oldala, és 20 percig ebből kifolyólag szidta orrba-szájba). Az meg hogy szerinte Ledger halála adta el a filmet, hát lol, tudomásom szerint a Doctor Parnassus, ami valóban az utolsó filmje, nem lett épp valami kasszasiker. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a stílusával volt bajom, Az előzményben nem úgy adta elő, hogy az az ő véleménye, hanem az egyetemes igazságként. Pl azt állította hogy Ledger halála miatt volt olyan sikeres a film. Miért megkérdezte az emebreket, hogy miért nézték meg? Tele volt ilyennel, most meg nekiáll magyarázkodni szintén ugyanabban a stílusban.

Természetesen én nekem ugyanúgy tetszeni fog a film, nekem nem számít a véleménye, egy haverom küldte át ezt is msn-en.

 

 

Ha tahó paraszt módján, ugató hangnemben áll ki a saját maga véleménye mellett, akkor inkább ne tegye! (saját vélemény)

Így van. Igazatok van. A stílusával van baj. Úgy mondja el, mintha csak neki lenne igaza. Pont olyan, mint a prequel-utálók köre. Az ilyenek tiszta hülyének néznek bennünket, mert tetszik nekünk az a film, vagy azon filmek, melyeket ők utálnak, és igénytelen ostobáknak tartanak minket, mert nem vagyunk hajlandók elfogadni az ő "igazságukat".

Lehet, hogy készíteni kéne pár Batman rajongónak hasonló videóüzeneteket, amiben istenítik a filmet és a végén kijelentik, hogy szerintük ez a világtörténelem egyik legjobb filmje. Ha ilyeneket látna biztos agybajt kapna. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzményt nem láttam, de ez teljesen rendben van. Totál igaza van: nincs objektiv igazság. Az összes film lehet borzasztó jó és borzasztó rossz. Nézőpont és egyéni megitélés kérdése. Azt pedig tényleg ne lehessen elvitatni már, hogy valaki kiálljon a saját véleménye mellett, még akkoris ha ez nem vág hajszálpontosan egybe a mainstream közmegegyezéssel.

 

Velem megnézette a lakótársam az eredetit. Nem feltétlenül azzal van baj, amit mond, hanem azzal a gyomorforgató stílussal, ahogy mindezt előadja, ráadásul blockbusterként jellemez egy olyan filmet, ami minden, csak nem az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

True Gift(félszemü)

 

Nagyon nagy film. Bridges simán megérdemli a részeges békebíró szerepért az Oscart.A hangulata bejött nagyon. A story egyszerű de nem is azon van a hangsúly. A kiscsaj szerintem nem alakított akkorát ahogy írják. Egy jó kis western, de több annál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiscsaj szerintem nem alakított akkorát ahogy írják.

Nekem az a véleményem hogy legtöbben keverték a lány frappáns szövegét a színésznő teljesítményével, ami amúgy tényleg jó volt.

 

Ki minek drukkol Oscaron? Mivel Inceptionnek esélye sincs, én maradok a Király beszédénél szerintem. Vagy a Social Network, mindkettő zseniális. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a véleményem hogy legtöbben keverték a lány frappáns szövegét a színésznő teljesítményével, ami amúgy tényleg jó volt.

 

Ki minek drukkol Oscaron? Mivel Inceptionnek esélye sincs, én maradok a Király beszédénél szerintem. Vagy a Social Network, mindkettő zseniális. :D

 

 

Az utolsó kettőt még meg kell néznem vasárnapig. A kiscsaj nyelve csaípős volt ugyan, de az nem színészi teljesítmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mire vélni az Incepció esélytelenségét. És fel is vagyok háborodva, hogy ennyire nincs esélye úgy tűnik. (de azért én még reménykedem)

Social Network ki van zárva, részemről marad a Király beszéde (és a reménykedés az Incepció mellett).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott ismét azt nyilatkozta, hogy a Prometheus nem Alien Prequel lesz

 

A forgatás 3 hét múlva kezdődik.

 

Michael Fassbander ismét nyilatkozott a Prometheusról

http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=30849&t=Michael_Fassbender_On_iPrometheusi_And_iX-Men_First_Classi

 

Igen, lesz kapcsolat az Alien filmmel!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem megnézette a lakótársam az eredetit. Nem feltétlenül azzal van baj, amit mond, hanem azzal a gyomorforgató stílussal, ahogy mindezt előadja, ráadásul blockbusterként jellemez egy olyan filmet, ami minden, csak nem az.

Tudtommal blockbusternek számít minden olyan film, ami Amerikában túllépi a 100 millió dolláros bevételt. Legalábbis pár éve még ez volt az iratlan szabály erre a jelzőre. Azóta a szám módosulhatott, de a logikája szerintem nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal blockbusternek számít minden olyan film, ami Amerikában túllépi a 100 millió dolláros bevételt. Legalábbis pár éve még ez volt az iratlan szabály erre a jelzőre. Azóta a szám módosulhatott, de a logikája szerintem nem.

Igen, szerintem is bevétellel áll összefüggésben ez a kifejezés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ridley Scott ismét azt nyilatkozta, hogy a Prometheus nem Alien Prequel lesz

 

A forgatás 3 hét múlva kezdődik.

 

Michael Fassbander ismét nyilatkozott a Prometheusról

http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=30849&t=Michael_Fassbender_On_iPrometheusi_And_iX-Men_First_Classi

 

Igen, lesz kapcsolat az Alien filmmel!

Szerintem ennek sok Alien rajongó nem fog örülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar horror-vígjáték

http://www.youtube.com/watch?v=kxTigFYv8vI

 

Nem tudom még hova tenni. Hót komoly a film, mégis megmosolyogtató. Mindenesetre megnézem, mert ami horror, az jöhet és érdekes lesz

Veszprém, mint zombiland. Ezek után Dzséjttel is vigyázni kell majd :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar horror-vígjáték

 

Nem tudom még hova tenni. Hót komoly a film, mégis megmosolyogtató. Mindenesetre megnézem, mert ami horror, az jöhet és érdekes lesz

Veszprém, mint zombiland. Ezek után Dzséjttel is vigyázni kell majd :lol:

 

Ez nem csak kamu? csak mert én sehol sem találom a Küsz 1-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bridges simán megérdemli a részeges békebíró szerepért az Oscart.

Mind ahogy Colin Firth meg tavaly érdemelte volna meg Bridges helyett. Érdekes, hogy (nagy valószínűséggel) fordítottan kellett volna lennie :)

 

Ki minek drukkol Oscaron? Mivel Inceptionnek esélye sincs, én maradok a Király beszédénél szerintem. Vagy a Social Network, mindkettő zseniális. :D

Nálam Fekete hattyú, ami nem túl esélyes, utána meg A király beszéde. Utóbbinak picivel több esélye van, de így sem lesz befutó. Mindenesetre az azért jó pont, hogy vannak remek filmek az Oscar-jelöltek között :) Lehet, hogy a gála második felére lelket verek magamba, és megnézem a fontosabb kategóriákat. Nézed majd?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

True Gift(félszemü)

 

Nagyon nagy film. Bridges simán megérdemli a részeges békebíró szerepért az Oscart.A hangulata bejött nagyon. A story egyszerű de nem is azon van a hangsúly. A kiscsaj szerintem nem alakított akkorát ahogy írják. Egy jó kis western, de több annál.

Mivel moziba a terveimmel ellentétben mégsem jutok el jövő héten, megvettem a Félszeműt könyvben. Aztán majd jöhet a film is valamikor. :)

 

Nálam Fekete hattyú, ami nem túl esélyes, utána meg A király beszéde. Utóbbinak picivel több esélye van, de így sem lesz befutó. Mindenesetre az azért jó pont, hogy vannak remek filmek az Oscar-jelöltek között :)

A Fekete hattyút már most is alig játsszák számomra nézhető időpontban és jól elérhető helyen, így a moziban nézés esélyei rohamosan fogynak. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fekete hattyút már most is alig játsszák számomra nézhető időpontban és jól elérhető helyen, így a moziban nézés esélyei rohamosan fogynak. :(

Ezt sajnálom :( Remélem, valahogy mégis meg tudod nézni moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez *****

 

Nálam Fekete hattyú, ami nem túl esélyes, utána meg A király beszéde. Utóbbinak picivel több esélye van, de így sem lesz befutó. Mindenesetre az azért jó pont, hogy vannak remek filmek az Oscar-jelöltek között :) Lehet, hogy a gála második felére lelket verek magamba, és megnézem a fontosabb kategóriákat. Nézed majd?

Esélyesnek szerintem esélyes, legalább is jobban mint a jelöltek nagy része. A kritikusok legalább is imádták.

 

Elvileg nézem, csak pont tegnap kötöttük ki az HBO-t így hehh mást kell találni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt jobb ha Riddick nem olvassa el. :D Szimplán sznob fröcsögés, ráadásul a legbutább fajtából. Nem baj ez, csak kellemetlen. Neki.

 

:D Nem olvastam végig, csak belenéztem, beleolvastam részekbe.

 

Ez volt a kedvenc mondatom:

 

"Kedves Olvasó, hogy rövidre fogjam a dolgot, igen, ez a véleményem: akinek a Batman, a Transformers, a Spiderman vagy bármelyik más, hasonló "alkotás" tetszik, az sajnos bunkó. Nem úgy értem, hogy nem tud késsel-villával enni (bár előfordulhat), de a filmekről fogalma sincs, mert sosem nézett olyat." by Tomcat

 

Hát.... öröm és boldogság, hogy Tomcat szemében én bizony über bunkó vagyok.

Elértem az életcélomat! :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudok mit mondani erre az emberre. Talán csak annyit, hogy magából indul ki. Szerintem nagyon nem az határozza meg az embert, hogy melyik filmet nézi szívesen és melyiket nem. Ez az egész álsznobizmus és a mögötte lévő hatalmas gyökérség kikészíti a gyomromat. Ennyit róla és az "egyetemes műveltségéről".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.