Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Rengeteg dolog volt, amit 1:1-ben lemásoltak, kár ezen rugózni. Grievous például 100. alkalommal is ugyanazzal a klisés mozdulatával huppant bele a vadászgépébe. De ezzel semmi baj nincs, mert ezért szerettük meg a karaktert, mint ahogy a TIE üldözéses jelenetet is azért szerettük meg, mert OLYAN AMILYEN! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szellemvideó már elérhető a disney oldalán, csak sajnos nálunk nem. :(

 

http://video.disney.com/watch/disneyxd-the-machine-in-the-ghost-4ffd990843e57f5621830302

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper! Azért remélem legalább a zenét lecserélik majd...

 

Most olvasom, hogy ezek nem is lesznek benne az első részben? Csak ilyen speciálok?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az űrcsata baromira ott van a szeren.

Ha a filmben is ilyen minőségű csaták lesznek, már pedig miért ne lennének, akkor meg fogom emelni a kalapom. Nekem az tetszik a legjobban ahogy az üldöző TIE -ok és a Ghost messzeségből a kamera felé fordulnak. :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegettem a Disney XD nézettségi mutatóit. Olyan fél-háromnegyed millió körül mozog a legtöbb műsoruk. Kíváncsi vagyok mik az elvárások a Rebels felé. Mi az a szám vajon amit meg kell ütnie ahhoz, hogy a második évadra is menjen a berendelés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a csatorna zászlóshajójának várják. Fura olvasni, hogy a Marvel's Avengers Assemble micsoda siker volt náluk a maga 699 ezres nézettségével, de van olyan topnak számitó és megújitott sorozatuk is, ami 480 ezer körül hozta az embereket. Úgy tűnik nincs magasan a léc. Ugyanakkor felteszem ez lesz a legdrágább sorozatuk még úgy is hogy ez valamivel olcsóbb mint a TCW. Ezért gondolom itt nem számit majd jónak a fél milliós nézőszám. Remélhetőleg a TCW nézők ide találnak majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes adatok. Nyilván nem vagyok otthon a Disney nézőszámaiban. :) A TCW -ben már annál inkább. Ott a leggyengébb szám is 1,1 millió volt, de akkor már a vészharangokat kongatták. Nem tudom mennyit számít majd a csatornák közötti különbség (Cartoon-Diseny) - szerintem semmit -, szóval nagyon kíváncsi leszek. Én is zászlóshajónak képzelem el a Rebels -t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spark of Rebellion DVD borítója...

Rebellion.jpg?zoom=1.5&resize=358%2C500

 

Október 14-én jelenik meg; az 1-2. Rebels epizódot tartalmazza egy rövidebb "filmmé" gyúrva. Ennek a premierje lesz a Disney Channelen októberben. Nem tudom, mi a helyzet a szeptemberi hangoztatásokkal, de több forrás is elég egyértelműen állítja, hogy a Rebels (tehát a "film", amit majd a sorozat követ) októberben debütál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.