Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Szégyen ide/oda: ki az a Dash Rendar?

 

Steve Perry írta a Shadows of the Empire könyvet (amiből volt játék is, és az volt a Lucasfilm első multimedia projectje), az nagyon prímán kötötte össze a Legends kánonban a Birodalom visszavágot és a Jedi visszatért, abban jelent meg az egyik nagyon híres EU karakter, Prince Xizor, meg a fekete nap. Mivel abban nem tűnhetett fel Han (őérte folyik a harc az egész könyvben), ezért Perry kitalált egy konkrét Han Solo-klónt, aki nem csak, hogy koréliai csempész, de még egy majdnem ugyanolyan hajója is van.

Emiatt én nem is tartom olyan karakternek, akit érdemes lenne behozni az új EU-ba, nem olyan, mint Thrawn, aki tényleg egy egyéniség, hanem csak egy pótlék.

 

Egyébként azon gondolkoztam, Thrawn arcvonásai meglehetősen hasonlítanak a hangját adó Lars Mikkelsen-hez, aki ráadásul filmszínész. Én el tudom képzelni, hogy olyan embert választottak a hangjának, aki aztán esetleg élőben is el tudja majd őt játszani. Az az érzésem, hogy nem csak a Rebels 3. évada miatt lett behozva a kánonba, és nem csak azért ír Timothy Zahn újabb regényt. Ahogy Ahsoka-t is fogjuk még látni, abban biztos vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dash Rendarnak kicsit nagyobb az "irodalma" a lentieknél, pl. a magyarul is megjelent Árnyjáték című könyvben szerepel Hannal együtt. Plusz még játékokban, stb. A karakter nem sikkadt el egyetlen könyv/játék után, gondolom, ezért hozzák be. Kell egy Hant pótló karakter, vagy ilyesmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dash Rendarnak kicsit nagyobb az "irodalma" a lentieknél, pl. a magyarul is megjelent Árnyjáték című könyvben szerepel Hannal együtt. Plusz még játékokban, stb. A karakter nem sikkadt el egyetlen könyv/játék után, gondolom, ezért hozzák be. Kell egy Hant pótló karakter, vagy ilyesmi.

 

A játék a Shadows of the Empire játékverziója volt, amint azt írtam én is. Az Árnyjátékban valóban főszereplő volt, gyakorlatilag ez az egyetlen fontosabb feltűnése a Shadows of the Empire-sztorin kívül. De azért nem volt egy nagy karakter, kapásból egy tucat fontosabb, jellegzetesebb karaktert tudnék mondani a régi EU-ból. Itt szerintem szimplán dramaturgiailag nem igényel pótlást Han, ez a csapat teljesen kerek, le van osztva minden szerep, minden karakter.

 

És mint mondtam, Filoni kerek perec kijelentette, hogy NEM az Outrider, és nem lesz Rendar. Ettől függetlenül persze még lehet, hogy csak nem akart mindent elárulni akkor, bár nem tudom, hogy mi oka lett volna rá akkor egyáltalán bevágni a hajót a trailerbe.

 

Amúgy az a típusú hajó, ami a trailerben van, már kánon, mert a IV special editionben Mos Eisley-nál látható, amint felszáll, és Lucas megerősítette anno, hogy az az Outrider (az, hogy az az Outrider, nem tudom, hogy még kánon-e, de a hajó típusa tuti).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyenlőre csak WEBRip 720p-s van fent :/

De akinek kell annak itt vannak linkek:

1. Link: http://coretorrents.com/Star-Wars-Rebels-S03E06-720p-DSNY-WEBRip-x264[state]-torrent-8399516.html

2. Link: https://thepiratebay.org/torrent/16203365/Star_Wars_Rebels_S03E06_720p_DSNY_WEBRip_x264[state]

3. Link: https://rarbg.unblocked.stream/torrent/sh8cr4p

4. Link: http://kisscartoon.me/Cartoon/Star-Wars-Rebels-Season-3/Episode-6?id=72247

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.