Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

 

Szerintem se lehetett egyszerű meló, mert valljuk be, a TCW-s és RO-beli Saw nemigen hasonlítanak egymásra az azonos bőrszínen túl. Bár kissé így is furcsa. Lehet, hogy csak az animációs stílus miatt, de nekem YE 13-ban lestrapáltabbnak tűnik, mint 11 évvel később.

 

sawb779a.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy

a Rogue One irójával, amiben az ürge megemlíti, hogy már írt egy epizódot a Rebels negyedik évadához is (17:48-nál kezdődik ez a rész, 18:07-nél mondja). Ez csak nekem új hogy tutira lesz negyedik évad vagy ez már be lett jelentve?

Attól hogy meg van írva még nem jelenti azt hogy lesz. Lásd TCW.

De szinte biztos hogy lesz 4.évad már csak RO miatt is. Amúgy Filoni is beszélt már régebben a 4.évadról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni says fans of the show may someday see Rogue One’s action retold from his characters’ perspective on a future season of Rebels. "I already have some theories about the story behind it," Filoni says. "I can imagine doing that entire [scarif] battle from their point of view, whoever is on the Ghost at that point."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni says fans of the show may someday see Rogue One’s action retold from his characters’ perspective on a future season of Rebels. "I already have some theories about the story behind it," Filoni says. "I can imagine doing that entire [scarif] battle from their point of view, whoever is on the Ghost at that point."

Ez de jó lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem vagyok benne olyan biztos mert a sorozat szempontjából az jobb lenne ha úgy lenne vége hogy megalakul a Szövetség. Ezt egy TV filmként tudnám elképzelni amiről régebben volt pletyka. Ha viszont a sorozatba akarják beépíteni akkor ez már 5.évados dolog lenne és akkor nehezebb lenne szép befejezést adni a sorozatnak mert ezzel elkezdődik a háború.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldják meg az írók! Szóba jött a TCW-nál is hogy beérhet a sori a 66-os parancsig a 3-ba.. (hisz az a klónháborúk vége..)

A Szövetség megalakulása lehet egy évadzáró, majd egy ráadás évad pár Szövetségen belüli kalanddal. Ki mondana erre nemet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Rebelsnek ott kellene végződnie abban a csatában. :) Vagy azon túl nem sokkal.

először én is erre gondoltam, de mivel ez egy győztes csata, vagy inkább "sikeres támadás", visszakoztam.

Mert automatikusan arra gondoltam, hogy a Rebels szereplőinek is drámai vég kell. Persze nem tudunk a Ghost Rogue One beli legénységéről Chopperen és Herán? kivül.

Addigra a Jedik sorsa már lezárt is lehet.

De miért is kalandozok el??

Hisz tökéletes és hátborzongató,

ha az Ő haláluk is a HCS lövésének köszönhető. Nem is kell messzire menni egy "kataklizmáért" hőseinknek.

Lehetne tökéletes befejezése a Rebels érának a Rogue One vége? :hmm

:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A scarifi csata valójában egy pürrhoszi birodalmi győzelem volt.

 

 

Szerintem kellően tragikus lenne, ha itt pecsételődne meg a Ghost legénységének sorsa. Mivel az űrcsata legvégét csak felületesen láthattuk, erre van is mód.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már a Rogue One ilyen következetesen elvarrta a szálakat, akkor a Rebels is kénytelen. Még Herán és Chopperen kívül Zeb, Rex és Sabine jelenléte tud indokolt lenni a RO és az OT idejére, még bele tudják magyarázni, hogy miért nem voltak ott sem a yavini csatában, sem a Hothon, de a 2 jedi sztorija lezárásának még addig meg kell történnie, amíg el vannak szeparálva a Főnix-sejtben a teljes lázadástól. Ha Mothmáék tudnák, hogy már a Rebels idején rendelkeznek 2 jedivel, kizártnak tartom, hogy nem szóltak volna hamarabb Obi-Wannak Bailen keresztül.

 

Meg még az jutott eszembe, hogy korábban volt egy ilyen pletyka, hogy terveznek direct to video, meg TV-filmeket, amikben a Rebels folytatódhatna a sorozat befejezése után. Szerintem az nagyon jó lenne, ha a sorozat Kanan és Ezra halálával fejeződne be, aztán pedig folytatódnának a többiek kalandjai különálló kisfilmekben. Zebről nagyon megnéznék egy ilyet, szegény indokolatlanul háttérbe került az utóbbi időben, pedig az egyik legérdekesebb karakter. Az egyik ilyen direct to video film lehetne egy olyan, ami a teljes Scarifot meséli el a (megmaradt) Ghost crew szemszögéből.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.