Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Csak amikor szembe mész ("tuti nem ő") a tisztán halható és a feketén-fehéren leírtakkal akkor nem tudok mást tenni csak a fejemet fogni. Ebbe nem tudom megint mit kell kiakadni. És légyszíves ne fenyegess!!!!!!!!!!!!!!

Hát 0:55 környékén az a hanghordozás messze van attól, amit Whitaker akár a Rogue One-ban, akár az általad belinkelt videóban hoz. Csak hasonlítsd össze. Dzséjt sem véletlenül írta, hogy szerinte se Whitaker hangja ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd akkor ítéljük meg ha kijön a rész. Bár ha leírták, hogy Whitaker hangja akkor sokat nincs mit filózni rajta. Max. kicsit fura elsőre, mert itt még nem nyomorék teljesen. :)

Esetleg még arra gondoltam, hogy a trailerre nem ő mondta fel, de a véglegesben viszont már ő lesz. De hát ennek a kifejtésére nem kerülhetett eddig sor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg még arra gondoltam, hogy a trailerre nem ő mondta fel, de a véglegesben viszont már ő lesz. De hát ennek a kifejtésére nem kerülhetett eddig sor.

Ilyen még nem volt a Rebels történetében, de még a TCW-ben sem. :) Biztos, hogy az Forest. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen még nem volt a Rebels történetében, de még a TCW-ben sem. :) Biztos, hogy az Forest. :)

Valószínű akkor, hogy tévedek. De nagyon más szerintem, azért vettem biztosra.

 

Amúgy az Obi vs. Maullal csínján kell bánni. Néhány évvel később Ben már úgy nyilatkozik, hogy túl öreg a kalandokhoz. Remélem megtalálják a készítők a kellő egyensúlyt a Maul elleni párbajban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínű akkor, hogy tévedek. De nagyon más szerintem, azért vettem biztosra.

 

Amúgy az Obi vs. Maullal csínján kell bánni. Néhány évvel később Ben már úgy nyilatkozik, hogy túl öreg a kalandokhoz. Remélem megtalálják a készítők a kellő egyensúlyt a Maul elleni párbajban.

 

Gondolom, azért van ez, mert itt még Saw nincs vastüdőn, mint a Rogue One jelenidejében. Ezért itt még nem olyan herélt a hangja.

 

Érdekesebb számomra, hogy Obi-Wan-t ki szinkronizálja? Elég Alec Guinness-es a hangja, ennek ellenére talán lehet Ewan McGregor? Filoni nagyon szerette volna őt.

 

A Maul-Ben párbaj nekem nagyon fura. A TCW-ben is mindig rematch-cseltették őket. Ami rohadtul idegesített, Obinak legalább 3x nem sikerült legyőznie őt... Ez az egész rematch dolog mindig nagyon futott a TCW-ben, gondoljatok csak a temérdek Anakin-Dooku párbajra, az Obi-Wan-Grievous párbajra, és persze a végén még egy Yoda-Palpatine párbaj is volt.

 

Örülök az öreg Obi-Wannak, hogy visszatér, meg hogy látjuk Tatooine-t (remélem, Mos Eisley-t is). De ez így külön fura lehet, legalábbis az előzetes elképzeléseim szerint, hogy öregként meg lenyomja Maul-t (miközben ez elég sokszor nem ment neki ereje teljében), mert tuti, hogy ezzel lezárják Maul sztoriját. Számomra izgalmasabb lett volna, ha Vader nyomja le, és ezzel, az ő pozíciójának bitorlóját legyőzve, beállítja a Rule of Two-t. És az különleges pillanat lett volna, Vadert látni Maul ellen egy fénykardpárbajban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon király trailer, engem is a Geonosis szál és az Obi-wan vs. Maul érdekel leginkább, de a mandalore-i szál sem piskóta.

 

Obi és Maul párbajával kapcsolatban nekem nincsenek félelmeim, tavaly Vader kapcsán is kérdéses volt miként harcol majd a fiatal és mozgékony Ahsoka ellen, de tökéletesen megoldották, szerintem itt sem lesz gond. Logikus, hogy a Vader vs. Obi párbajból indulunk ki, de ne feledjük, hogy ott Obi-wannak nem volt célja, hogy legyőzze Vadert, ennek a szellemében is harcolt és Maul sem az már, mint aki képes volt felvenni a harcot Sidiousszal. Az előző évad végén tesz is erre utalást, amikor azt mondja nem lenne képes Vaderrel szembeszállni. Obi-wan pedig azért az erőben ezalatt a 17 év alatt olyan szinten elmélyülhetett, hogy talán már bőven Maul felett áll, a Qui-gon-féle tanítás szerintem nem csak abban nyilvánul meg, hogy képes lesz szellemként visszatérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek előzetes!

 

Az Obi szálat csak azért várom, mert szeretném ha végre túllépnénk Maul-on, akit a magam részéről rettentően unok. Számomra ennek a szálnak csak egyetlen elfogadható végkimenetele van: ha Maul végérvényesen meghal. Most úgy tűnik erre minden esély megvan.

 

Ami viszont tényleg érdekesnek tűnik az a mandalore-i és a geonosisi szál. Saw és a Rogue One kapcsolódás miatt az utóbbit várom a legjobban

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett a trailer!

Azért a jégpáncélon kibontakozó fénykardpárbaj sem lesz semmi látvány a fekete és a zöld karddal..

De persze az utolsó másodpercek a lényeg a számomra.

Maul vargabetűjének remélem vége lesz. És a dicsőség is visszaszáll oda, ahová való! Obi-wanhoz. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom elég nagy kavar van a spoiler-el kapcsolatban. Sztem az előzetesben mutatott dolgok nem azok. Akit zavar az számoljon ezzel ha idejön az előzetes után. Szóval inkább én se rakom abba.

 

Néhány gondolat az előzetesről

 

- Számomra egy kis csalódást is hozott az előzetes. Az pedig az hogy egy laza huszárvágással behozzák a nagy lázadó flottát és a többi sejtett. Én jobban örültem volna ha látjuk ahogy ez nagyobb lázadás szépen összeáll Heráék szeme előtt és hogy a Ghost legénység aktívan részt vesz abba hogy összetoborozzák a többi lázadó sejtett. E helyet úgy nézz ki hogy ezt már Mon Mothma megtette. Igazából ez se baj csak a másiknak jobban örültem volna.

- A trailert látva még jobban azt éreztem hogy a 4.évaddal vége lesz a sorozatnak.

- Sabine-t sztem úgy fogják kiírni hogy ő lesz majd Mandalorian uralkodónője és elfogja hagyni a Ghost legénységét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom elég nagy kavar van a spoiler-el kapcsolatban. Sztem az előzetesben mutatott dolgok nem azok. Akit zavar az számoljon ezzel ha idejön az előzetes után. Szóval inkább én se rakom abba.

Nem mellesleg, már elég régóta ott a topic alcímében a spoileres szócska. :)

 

- Számomra egy kis csalódást is hozott az előzetes. Az pedig az hogy egy laza huszárvágással behozzák a nagy lázadó flottát és a többi sejtett. Én jobban örültem volna ha látjuk ahogy ez nagyobb lázadás szépen összeáll Heráék szeme előtt és hogy a Ghost legénység aktívan részt vesz abba hogy összetoborozzák a többi lázadó sejtett. E helyet úgy nézz ki hogy ezt már Mon Mothma megtette. Igazából ez se baj csak a másiknak jobban örültem volna.

Már elég sok helyen tisztázva lett, hogy Mothma, Ahsoka és Bail rakták össze a Szövetséget sok különálló sejtből. A Ghost legénységének ehhez sosem volt olyan mértékben köze, hogy ők alapozták meg, és építették fel. Azt meg rengetegszer említették a sorozat során, hogy vannak más sejtek már régóta. Említette Ahsoka, Bail, Thrawn, Tarkin, Hera. Ezután elég fura lenne, ha még csak most kezdenék el építeni a flottát. Viszont a Szövetség megteremtésében Heráék még aktívan részt vehetnek. Nem hiszem, hogy véletlenül lesz tábornok a hölgy, és azt sem, hogy Mothma véletlen kevert pont a Ghostra. Meg azért, a hozzájárulásuk a lázadáshoz már így is elért abba a kategóriába, hogy nélkülük sok minden máshogy alakult volna. Csak gondoljuk át ezt:

- A Ghost legénysége szerezte meg az Arany-osztag Y-szárnyúit. Ezek a hajók nem csak szerepet vállaltak a scarifi, yavini és endori csatában, de ha nincsenek, senki sem bénít meg iontorpedókkal egy csillagrombolót a scarifi ütközetben.

- A Ghost legénysége szerzett Hammerhead korvetteket. Ha ők ezzel nem járulnak hozzá a Lázadáshoz, akkor semmi sem talicskázza odébb a már említett csillagrombolót.

Következtetés: a Ghost legénységének tevékenységének köszönheti a Lázadók Szövetsége, hogy végül el lehetett pusztítani a Halálcsillagot. Ha ők nem szerzik meg az Y-szárnyúakat és a Hammerheadeket, akkor valószínűleg a Szövetség sosem tudja kiiktatni a Scarifot védő pajzsot, és a tervek nem jutnak át. És akkor még meg sem említettem, hogy ők szervezték be Wedge Antillest, aki a hoth-i csatában is szép eredményeket ért el, kulcsszerepe volt a második Halálcsillag elpusztításában, nem mellesleg a yavini csatában megmentette Luke életét. És ők szállították a B-szárnyú prototípusát is. Szóval azért elég jelentősen hozzájárultak a Szövetséghez. Viszont mindig is Mon Mothma és Bail volt az a vezéralak, akik mögé a Szövetség felsorakozott, akik egységbe kovácsolták a sejteket. Ennek ellenére a Ghost még ebből is kiveheti a részét. Sőt, szerintem ki is fogja, a Rogue One után biztos nem csak mellékes csapat a Főnix.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mellesleg, már elég régóta ott a topic alcímében a spoileres szócska. :)

Ezt nem is figyeltem. :D Akkor meg pláne nem értem miért kezdet el többen is spoiler tagban írni. Bár sztem a nem hivatalos helyről származó infókat továbbra is úgy kéne írni.

 

Már elég sok helyen tisztázva lett, hogy Mothma, Ahsoka és Bail rakták össze a Szövetséget sok különálló sejtből. A Ghost legénységének ehhez sosem volt olyan mértékben köze, hogy ők alapozták meg, és építették fel. Azt meg rengetegszer említették a sorozat során, hogy vannak más sejtek már régóta. Említette Ahsoka, Bail, Thrawn, Tarkin, Hera.

Ezt tudom csak azt gondoltam hogy ilyenkor még jobban szét vannak szóródva egymástól függetlenül mint a Phoniex és csak kapcsolatban állnak egymással és majd mikor megalakul a Szövetség akkor jönnek így össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt tudom csak azt gondoltam hogy ilyenkor még jobban szét vannak szóródva egymástól függetlenül mint a Phoniex és csak kapcsolatban állnak egymással és majd mikor megalakul a Szövetség akkor jönnek így össze.

A trailer alapján azt mondanám, hogy ez lesz az első közös próbálkozás, és ebben a Ghost tevékenyen részt fog vállalni. Viszont szintén a trailer sugallata alapján Thrawn ezt a próbálkozást leteríti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínű akkor, hogy tévedek. De nagyon más szerintem, azért vettem biztosra.

 

Amúgy az Obi vs. Maullal csínján kell bánni. Néhány évvel később Ben már úgy nyilatkozik, hogy túl öreg a kalandokhoz. Remélem megtalálják a készítők a kellő egyensúlyt a Maul elleni párbajban.

Szerintem azokba a történésekbe becsatlakozik Ezra és Kana is. Milyen lenne? :)

 

- A trailert látva még jobban azt éreztem hogy a 4.évaddal vége lesz a sorozatnak.

Ebben van valami. Sokáig már nem lehet húzni. Utána meglátjuk min ügyködik Filoni. ;)

 

- Sabine-t sztem úgy fogják kiírni hogy ő lesz majd Mandalorian uralkodónője és elfogja hagyni a Ghost legénységét.

Ez tetszene!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3×16: "Legacy of Mandalore" ("Mandalore öröksége")

Remélve, hogy rá tudja venni a családját, hogy segítsék a Lázadókat, Sabine Ezra és Kanan társaságában hazautazik. Azonban belecsöppen a családjának Mandalore uralmáért folytatott harcába.

 

3x17: „Through Imperial Eyes“ ("Birodalmi szemmel")

Tartva attól, hogy egy kémük hamarosan lebukik, a Lázadók kieszelnek egy tervet, hogy kiszabadítsák az illetőt, mielőtt a Birodalom elkaphatná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyot csalódnék a készítőkben, ha Maul megint megúszná. Már így is rétestészta és ezt szerintem ők is érzik.

Én Ahsokánál is azt éreztem, hogy kinyírják, de továbbvitték végül. Bár azért az ő helyzete kicsit más, hiszen őt nem támasztották fel egy kvázi halál után, és összességében örülök annak, hogy túlélte. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az zavar be, hogy mindenhol két részletben írják. Meglátjuk, végül is nem nagy dolog összevonni őket.

 

Amúgy ez a két rész majd csak február 18-án és 25-én érkezik. :roll:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az zavar be, hogy mindenhol két részletben írják. Meglátjuk, végül is nem nagy dolog összevonni őket.

 

Amúgy ez a két rész majd csak február 18-án és 25-én érkezik. :roll:

Bovs ezt nem értem. Mi érkezik februárban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.