Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

OFF

A szvasztika már az őskorban feltűnt. Jelen van évszázadok óta a hinduizmusban, a buddhizmusban, és még jó pár izmusban. A nácik csak egyike a számtalan felhasználónak az évezredek során. ;)

És római jelkép is, mint a birodalmi sas, egyébként életkereszt, Indiában teljesen mindennapos a használata. Itt is van Budapesten egy indiai bolt, ahol ha jól rémlik a küszöbön van rajta, szerencsére még senki nem sírt miatta, gondolom a tulaj meg nincs képben, hogy nálunk mit jelent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel egyik sem hivatalos, nincs sok értelme kritizálni :)

Azt hittem, hogy hivatalos....de így akkor csak kis egyszerű!

 

szerk.: most látom, hogy hangyabetűkkel ott van a jobb alsó sarokban, hogy unofficial. Elnézést!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fordítás:

 

Wanted

Ezra Bridger

Wanted for theft, assisting a known Jedi insurgent, freeing dangerous Wookiee captives.

Known accomplices include terrorists Kanan Jarrus, Sabine Wren, Garazeb Orellios.

Reward 5,000 credits

 

Wanted

Sabine Wren

Wanded for vandalism, murder, and public mischief.

Reward 22,000 credits.

 

Valakinek jó ötletei vannak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Az 1. évad 16 részből fog állni.

- A nyitó dupla részt, valamint a finálét Simon Kinberg írja.

- Ez a tendencia jellemző lesz a későbbi évadokra is.

- Lando felbukkanását nem erősítette, de nem is cáfolta Kinberg.

- Ami biztos, hogy lesznek ismert Star Wars karakterek a sorozatban (bár ez kiben merült fel kétségként?).

 

Itt megnézhető a teljes interjú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 16 rész regulárisan évadonként egy kicsit fura lesz, de ha lineáris marad, nem lesz gond a kohézióval, ezt is megtanította a TCW. Ugyanakkor lehetséges, hogy esetleg hosszabb időtartamú, mondjuk 30 perces lesz egy rész, és akkor kényelmesebben elférnek a sztorik, gondolom ezt én az áhítozó rajongó azért, mert néha a TCW esetében egyes epizódok lezárásának hirtelensége picit zavaró vagy kényelmetlen volt. Ha már a veterán csapat folytatja azt, amit a TCW-vel elkezdett, ezt a tanulságot is levonhatták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játékidőről nem esett szó? Mert ha hosszabb lesz egy-egy rész akkor úgy ennyi is elég lehet.

A nyitányt, ami elvileg dupla rész lesz, 1 órás különkiadásként emlegetik. Ha ebből indulunk ki, 1 rész hozzávetőleg fél órás lesz, de ha reklámokkal számolunk, a 20 perc is reálisnak tűnik. Szerintem semmi gond nincs a 16 résszel, a magam részéről örülök, hogy nem ragaszkodnak görcsösen a mennyiséghez (így remélhetőleg inkább a minőségre fektetik a hangsúlyt). Egyébként a TCW 13 részes 6. évadjánál se volt hiányérzetem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki tudja, ha abból indulunk ki, hogy a nyitány valami nagyon speckó dolog lesz, akkor a két epizód egyenkénti játékideje akár el is térhet a többi részétől. No persze ott van a reklám ami igen valószínű a kettő között, de ezt majd ott abban az órában tudjuk csak meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rebels Boba Fett és Biker Scouts? Az animáció stílusa alapján igen...főleg a suhanós rohamosztagosok nyújtott, kissé karikatúra sisakján látni.

Ez nem Rebels...ezt TCW 6. évad lett volna.

 

BF_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

BS_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Emlékeztetőül, ez lett volna a 6. évados Boba Fett modell a TCW-ben:

 

10669a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összedobtam egy gyors Rebels karakterprofilt....animációban megegyezik hasonlít. DE a TCW modellre is erősen hajaz, talán a kettő egy és ugyanaz...az őv alapján igen!

 

BobaFett_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

szerk.: Az őv alapján a textúra ugyanaz, szóval ez nem REbels modell, hanem a 6. évados Boba TCW full alakja.

Akkor a biker scouts is a TCW-hez készült.

 

TCW_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Boba is túl magas labda ahhoz, hogy kihagyják. Kivéve, ha a spin-off tényleg róla fog szólni és mondjuk még nincs kész a forgatókönyv hozzá, és nem akarják bekorlátozni a készítőket. Épp ezért én inkább a 2-3. évadban számítanék Fettre a Rebelsben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, én azt hittem Kinberg írta az egész történetet, de akkor csak a szezonnyitó duplát és a szezonzárót jegyzi ő? A többi ki(k) írja/írják?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, én azt hittem Kinberg írta az egész történetet, de akkor csak a szezonnyitó duplát és a szezonzárót jegyzi ő? A többi ki(k) írja/írják?

Eddig csak az ő neve merült fel, mint forgatókönyvíró, de kétlem, hogy az egész évadot egyedül jegyezné. Minél több író, annál változatosabb szemléletmód és történetmesélés (meghatározott kereteken belül). A starwars.com bejelentésében egy csapatról beszélnek, Kinberget csupán úgy említik, mint a nyitány (és immár finálé) íróját. Ha az egészet egyedül vinné, arról szerintem már tudnánk.

 

Egyébként 30 percet írnak a sorozat játékidejére. Ha ezt reklámokkal számoljuk, akkor nagyjából TCW hosszúságú részek lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, én azt hittem Kinberg írta az egész történetet, de akkor csak a szezonnyitó duplát és a szezonzárót jegyzi ő? A többi ki(k) írja/írják?

A sorozat "gerincét" ő jegyzi, magyarán azt, hogy az évadok miről fognak szólni. De a kevésbé fontos epizódok forgatókönyvének megírását/rendezését általában kiosztják a forgatókönyvírókra/rendezőkre. Egyeztetnek, hogy ennek és ennek az epizódnak nagyjából miről kell szólnia és miknek kell elhangzania, de a dialógusok, és egyes szituációk papírra vetése már a forgatókönyvírók/rendezők feladata. De ezen nincs mit csodálkozni, ugyanis a legtöbb mai sorozatnál ez így működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem szinte biztos, hogy tcw hosszúságú részek lesznek. A "one hour season opening/finale" kifejezéssel nem először találkozunk ugye?

Minden alkalommal 2 db 22 perces epizódról volt szó a kifejezés alatt..

Egyébként megvan már a premier dátuma?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkoztam a sorozaton és arra jutottam, hogy Biggs csatlakozását akár be is tehetnék, természetesen módosításokkal.

Ezzel megoldanák a Luke szerepeltetése dolgot és egy olyan eseménnyel gazdagodna az univerzum, amit szerintem kár volt kihagyni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.