Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Az X-Szárnyúak és Y-Szárnyúak megjelenését valahogy sosem tartottam kétségesnek, pláne utóbbiakat, amik már a TCW-ben debütáltak. Ugyanígy biztos, hogy lesz szeritnem Z-95-ös is. A B-Szárnyú viszont meglepett, hiszen az A-Szárnyúhoz hasonlóan az ep6-ig nem láthattunk - és hát sajnos az ep6-ban is csak inkább háttérszereplő, mint az ep3-ban a V-Szárnyú. Legalább most megkapja a maga terét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy a magyar Disney Chanel-en lemegy a premier magyarul. De lehet, hogy tévedek.

 

Sajnos nekem az nincsen (6 magyar csatornám van, viszont van vagy 60 német), de remélem tényleg a Disney Channel-en adják, mert akkor tudnám nézni rögtön egyenes adásban a TV-n. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem az nincsen (6 magyar csatornám van, viszont van vagy 60 német), de remélem tényleg a Disney Channel-en adják, mert akkor tudnám nézni rögtön egyenes adásban a TV-n. :)

 

Én sosem nézek sorozatokat TV-n (amióta a mindent tudó internet létezik :D), mert úgyis úgy alakul, hogy valamikor nem érek rá a vetítés időpontjában, meg ha letöltöm könnyebb számon tartani hol is tartok, nem maradt-e ki egy rész, szóval a Rebels-nél is így járok el :) meg ha a Disney XD-n nyomják, majd az nincs is csak sima Diney Channel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam már érdekesebb epizódleírásokat is, de a képernyőn látott végeredmény lesz lényeges.

 

 

1x01 - Droids in Distress

 

 

"Amikor a Lázadóknak fogytán a pénzük, úgy döntenek, ismét elvállalnak egy munkát Vizago-nál. A Garellre repülnek, hogy ellopjanak néhány ládányi illegális fegyvert, de Zeb rájön, hogy a fegyverek valójában T7 ion rombolók, melyet a Birodalom is használt, hogy kiszorítsa és kis híján kiirtsa népét. A felkavart Zeb megpróbálja lebeszélni Kanant arról, hogy befejezzék a munkát."

 

 

 

1x02 - Fighter Flight

 

 

"Ezra és Zeb folytonosan vitáznak. Annak érdekében, hogy összehozza őket, Hera a Kothalra viszi őket, hogy meiloorun nevű gyümölcsöt vásároljanak. Néhány kudarcot követően sikerül megtalálniuk a meiloorunnal teli ládákat, ám azokat épp megvette a Birodalom. Ezra azonnal megpróbál ellopni néhány meiloorunt, amely a rohamosztagosok elleni küzdelemhez vezet."

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sosem nézek sorozatokat TV-n (amióta a mindent tudó internet létezik :D), mert úgyis úgy alakul, hogy valamikor nem érek rá a vetítés időpontjában, meg ha letöltöm könnyebb számon tartani hol is tartok, nem maradt-e ki egy rész, szóval a Rebels-nél is így járok el :) meg ha a Disney XD-n nyomják, majd az nincs is csak sima Diney Channel :)

Az első részt megnézheted a disney channelen a többit meg majd netről lekapjuk.

 

Olvastam már érdekesebb epizódleírásokat is, de a képernyőn látott végeredmény lesz lényeges.

 

 

1x01 - Droids in Distress

 

 

"Amikor a Lázadóknak fogytán a pénzük, úgy döntenek, ismét elvállalnak egy munkát Vizago-nál. A Garellre repülnek, hogy ellopjanak néhány ládányi illegális fegyvert, de Zeb rájön, hogy a fegyverek valójában T7 ion rombolók, melyet a Birodalom is használt, hogy kiszorítsa és kis híján kiirtsa népét. A felkavart Zeb megpróbálja lebeszélni Kanant arról, hogy befejezzék a munkát."

 

 

 

1x02 - Fighter Flight

 

 

"Ezra és Zeb folytonosan vitáznak. Annak érdekében, hogy összehozza őket, Hera a Kothalra viszi őket, hogy meiloorun nevű gyümölcsöt vásároljanak. Néhány kudarcot követően sikerül megtalálniuk a meiloorunnal teli ládákat, ám azokat épp megvette a Birodalom. Ezra azonnal megpróbál ellopni néhány meiloorunt, amely a rohamosztagosok elleni küzdelemhez vezet."

 

Ezeket már nem olvastam el. ;) A németeknél négy nap késéssel jönnek a részek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért majd ha valaki megtud valamit a magyar premierről ne tartsa magában.

Nálunk október 5-re ígérik a Spark of Rebelliont, a Disney Channelre.

 

Amúgy nekem nem tiszta, hogy ez a "film" a sorozat részének minősül-e, vagy sem? Eddig abban a hitben voltam, hogy a TCW-hez hasonló tévés "mozifilm" lesz, melyet aztán a sorozat 16 része követ. Most viszont azt olvastam, hogy a Spark of Rebellion Part I-II már a sorozat 1-2. részét képezi, azaz beletartozik az 1. évad 16 részébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.