Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nagyon remélem, hogy nem fogják kinyírni

Ahsokát

.... Pedig a logika ezt diktálná hosszabb távon. :(

Remélem sem. És tényleg logikus volna, de ki tudja, ha a Rebelsbe visszahozták, lehet, hogy a Rebelsben is eltűnik és viszont látjuk a VII. epizódban. :D Na attól hátast dobnék. 70-75 éves lenne. :D én meg vén öreg, rozzat

Ahsokát

nem akarok látni. :D

 

Na most akkor tiztázzuk. Kik is térnek vissza?

Már visszatért Obi-Wan hologramként, Bail, Yoda (tény, hogy csak a hangja, illetve Ezránál olyan fura Erő gömbökben), akkor visszajött még Lando,

Tarkin

(azért raktam ezt spoilerbe, hátha valaki még nem látta volna a Call to actiont).

És akkor visszajönnek még:

Ahsoka, Hondo és valószínű Solo is?

 

És ha ők visszajönnek, akkor lehet, hogy

Ventress

is visszajön? Mert ugye tudjuk, legalábbis minden jel arra utalt, hogy

Ventress visszaállt a jó oldalra, akkor lehet, hogy Ahsoka Ventress és Hondo társaságában jön vissza? Kicsit durva lenne... lehet hogy lesz egy Palpi&Vader&Inkvi vs Ventress&Ahsoka&Kanen&Ezra?

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a főoldalon ordítóan nagy spoileres hírt nem kellene elrejteni? Még képet is raktatok ki, hogy biztosan kiderüljön a bizonyos szereplő visszatérése...

 

Én csak amiatt aggódok, hogy hosszabb távon Kanan és Ezra a főszereplő, tehát elég hülyén venné ki magát, ha

Ventress és/vagy Ahsoka

is ott lenne a háttérben mozgatva, hiszen akkor majd mindenki tőlük várná a deux ex machina jellegű megoldásokat. Szóval örülök is, meg nem is, remélem az írók nem okoznak csalódást és lesz itt még egy pár nagyobb csavar... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok ünneprontó lenni, de azért szerintem nem kéne készpénznek venni

 

 

Ahsoka

 

 

visszatérését, tekintve, hogy még egy hivatalos forrás sem erősítette meg, nem úgy, mint

 

 

Lando és Hondo

 

 

esetében. A legmegbízhatóbb Star Wars-os oldalak is még mindig csak pletyka szinten emlegetik.

 

 

Egyébként, ha Fulcrum valóban az lesz, akinek gondoljuk, akkor remélem, hogy ehhez hasonlóan fog kinézni:

 

 

Ez... Ez fantasztikus! :o

 

tumblr_nj15rkid311qeqi5do1_r2_1280.jpg

 

 

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddigi tapasztalataim szerint, a Making Star Wars weboldalnak nem szokása minden alaptalan, légből kapott pletykát exkluzív hírként leközölni, így számomra a megbízhatóbbak közé tartoznak. Nyilván megbíznak a lucasfilmes forrásukban, ellenkező esetben nagyobb lenne az a kérdőjel.

 

Egyébként Fulcrum személye is megerősítést nyert (amit a fontosabb SW oldalak szintén hírként írtak meg, nem pletykaként)...

 

....Olivia Luccioni, azaz Ahsoka TCW-s francia szinkronhangja által. A Twitteren informálta a közönséget a napokban egy francia szinkronoldalra kikerült infóról (amit pénteken belinkeltem) érdeklődő Rebels Report levelére (ennek a közzétételével), hogy valóban Fulcrum/Ahsoka szinkronhangja lesz a Rebelsben is. Itt a Rebels Reportos cikk. Hivatalosabb forrásokból véleményem szerint, szándékosan nem kapunk infókat, miután a készítők meglepetésnek szánják/szánták Fulcrum kilétét. Filoniék nem véletlenül rejtettek el a személy kilétére utaló, és félrevezető nyomokat egyaránt, ahelyett, hogy egyszerűen felbukkant volna a togruta. A leleplező bejelentéssel a misztikumot ölnék ki a dologból. Noha az furcsa, hogy a francia szinkronhang (és/vagy szinkronhonlap) minden következmény nélkül megerősíthet egy ilyen kaliberű infót.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a főoldalon ordítóan nagy spoileres hírt nem kellene elrejteni? Még képet is raktatok ki, hogy biztosan kiderüljön a bizonyos szereplő visszatérése...

 

Nekem is feltűnt, hogy míg a topicokban óvatoskodunk, addig a főoldal keményen spoilerezik.

 

Mondjuk engem nem zavar, mert nem vagyok spoilermentes szinte soha! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem a Rebelt végignézni (mondjuk ez kicsit túlzás, mert eddig csak az első epízódot néztem meg). A TCW után kicsit fura, de ez abszolút jó értelemben írom. A szereplők szimpatikusak. Eddig a két csajszi tetszik a legjobban. A humor is egész jó! :) Egy-két jelenetnél szabályosan felröhögtem!

A TCW.hez képest előrelépés a grafika minősége. Fura is volt, hogy nem "baltával" faragták a szereplők arcát. :D Azt hiszem meg fogom szeretni ezt a sorozatot is. :)

 

Az első részt 1080p-ben töltöttem le, sajnos azonban ilyen minőségben többet nem találtam. A kickass-t is kilőtték, ahogy látom. :(

Nem tud valaki letöltő linket a többi részhez?

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a főoldalon ordítóan nagy spoileres hírt nem kellene elrejteni? Még képet is raktatok ki, hogy biztosan kiderüljön a bizonyos szereplő visszatérése...

A híreket nem mi írjuk, hanem átvesszük a csillagokhaboruja.hu oldaltól. Sajnos nálunk így jelenik meg. :( Csak most szereztél tudomást róla? Egyébként még mindig nem biztos a dolog...

 

Elkezdtem a Rebelt végignézni (mondjuk ez kicsit túlzás, mert eddig csak az első epízódot néztem meg). A TCW után kicsit fura, de ez abszolút jó értelemben írom. A szereplők szimpatikusak. Eddig a két csajszi tetszik a legjobban. A humor is egész jó! :) Egy-két jelenetnél szabályosan felröhögtem!

A TCW.hez képest előrelépés a grafika minősége. Fura is volt, hogy nem "baltával" faragták a szereplők arcát. :D Azt hiszem meg fogom szeretni ezt a sorozatot is. :)

 

Az első részt 1080p-ben töltöttem le, sajnos azonban ilyen minőségben többet nem találtam. A kickass-t is kilőtték, ahogy látom. :(

Nem tud valaki letöltő linket a többi részhez?

Ez remek hír Laci! Nézd csak és majd írj az adott részekhez is, ha van véleményed. :) Közben újra működik a piratebay.se torrent oldal, ott megtalálod az összes részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TCW.hez képest előrelépés a grafika minősége.

Én a baltával faragás problémáját inkább az animációs stílusba sorolnám, és nem az animáció minőségébe. Mellesleg minőség terén eléggé hullámvölgy a Rebels, mert pl. a felületek csillogása sokkal jobb mint bármelyik TCW részben, és a fű animációja is mesteri, de bizonyos közeliknél a textúrák felbontása (főleg az épületeké és a hajóké) szinte hányinger keltő - értem ez alatt, hogy a 2001-es Halo játékban voltak ilyen szinten a háttér textúrák; és a karakterek kidolgozottsága is elmarad a TCW-tól (főleg a wookie-kon tetten érhető, de azt hiszem erről linkeltem is képet az aktuális topicban).

És még mielőtt valaki azt állítaná, hogy nem tudom bebizonyítani itt van néhány kép a 720p-s (1,46GB-os) első (két) részből - azért innen, mert ez van meg HD-ban:

 

Text_ra1_www.kepfeltoltes.hu_.png

Text_ra2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Text_ra3_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Közben itt érdemes nézni a billentyűzet kinézetét, és el lehet gondolkozni, hogyha egy játékban már 13 éve így nézett ki, akkor most 2014-ben miért nem lehet szebben megoldani?

 

Text_ra_Halo_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a baltával faragás problémáját inkább az animációs stílusba sorolnám, és nem az animáció minőségébe. Mellesleg minőség terén eléggé hullámvölgy a Rebels, mert pl. a felületek csillogása sokkal jobb mint bármelyik TCW részben, és a fű animációja is mesteri, de bizonyos közeliknél a textúrák felbontása (főleg az épületeké és a hajóké) szinte hányinger keltő - értem ez alatt, hogy a 2001-es Halo játékban voltak ilyen szinten a háttér textúrák; és a karakterek kidolgozottsága is elmarad a TCW-tól (főleg a wookie-kon tetten érhető, de azt hiszem erről linkeltem is képet az aktuális topicban).

És még mielőtt valaki azt állítaná, hogy nem tudom bebizonyítani itt van néhány kép a 720p-s (1,46GB-os) első (két) részből - azért innen, mert ez van meg HD-ban:

 

Text_ra1_www.kepfeltoltes.hu_.png

Text_ra2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Text_ra3_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Közben itt érdemes nézni a billentyűzet kinézetét, és el lehet gondolkozni, hogyha egy játékban már 13 éve így nézett ki, akkor most 2014-ben miért nem lehet szebben megoldani?

 

Text_ra_Halo_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

 

Nekem nem volt bajom a baltával faragott karakterekkel, meg a szögletes mozgásokkal sem. :) A vukikon én is nagyot néztem az első résznél. Azt gondoltam, ez valami vicc akar lenni. A történet azért tetszett. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a TCW animációs stílusa sokkal jobban jön be, mint a Rebelsben. A Rebelsben szinte minden csillog. Ezra hajától kezdve a rohamosutagok páncélján át majdnem minden. Az oké, jó ötlet a csillogás, de teljesen túlzásba vitték. Amikor először láttam az első előzetest azt gondolotam, hogy ez nagyon el lett b*a, undorító. Aztán nagy nehezen megszoktam. Na meg ott volt még nagyon rossz, amikor Ezra a barlangban volt és látomásában látta harcolni Kanent, amikor közelebb vitték a képet, lehetett látni Kanen összes fogát, az ínyjét, mindent, ami a szájában van. Nagyon életűen akartak animálni, de ez már nagyon sok volt. Főleg, hogy a füleket meg sem csinálják rendesen. Ha a szájat így megcsinálták, akkor a fülkagylót is ilyen részletesen kellene megcsinálni...

Amúgy meg nem tartom kizártnak, hogy akit emlegetünk nem a 2. évad első részében jön vissza, hanem az első évad utolsó részében.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rohamosztagos páncélok csillogása szerintem lenyügöző. Kár, hogy a TCW-s klónok nem ilyen technikával lettek éltre keltve. Kicsit müanyagnak néznek ki.

 

Új rész most biztos nem lesz. Viszont ha igaz, hogy duplarésszel zárunk akkor megéri várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ha igaz, hogy duplarésszel zárunk akkor megéri várni.

 

Ezt először hallom! És tényleg csak 2 rész van vissza!

Akkor viszont már megvan a cím is az utolsó résznek! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért szeretek idejárni, épp az évadzáróról akartam kérdezni, de fel sem kellett tennem a kérdést máris itt várt a válasz :) Titkon reménykedtem benne, hogy az évadzárása dupla rész lesz, nagyon örülök, hogy úgy néz ki ez megvalósul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is csak a Vision of Hope értékelésébe írtam, de sebaj. Jó látni, hogy ennyien végigolvassák a novelláimat. ;)

 

Egyébként az anaheimi Celebration kapcsán állították, hogy a 2x01-es rész előtt levetítik az évad dupla részes fináléját. De persze még ez se 100%...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a képet csoli, újfent egy ragyogó darab.

 

 

Éspedig mi lenne az?

 

1: szívesen!

2: Rebels Resolve. Az az érzésem, hogy mikor leközölték az évad végi részeket, akkor mindet megkaptuk. Csak egyet nem mondtak volna el?

Hacsak nem olyan kemény a cím, mint pl:

 

Ahsoka Returns vagy Return of the Jedi 2 :lol:

 

Szerintem a Sparkhoz hasonlóan össze lesz vágva és egy címe van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rohamosztagos páncélok csillogása szerintem lenyügöző.

Az összes csillogó és tükröződő felület fantasztikus! Az ad életet a sorozatnak. Nagyon egyedi látványvilága van az egésznek, én már megszerettem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az összes csillogó és tükröződő felület fantasztikus! Az ad életet a sorozatnak. Nagyon egyedi látványvilága van az egésznek, én már megszerettem. :)

Pont a rohamosztagos páncél tükröződése volt az, ami az én tekintetemet is egyből megfogta a látvány kapcsán. Azt nagyon jól eltalálták. :) Egyébként az egész sorozat látványvilága tetszik. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.