Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Remélem is, hogy jó lesz. :)

 

Ellenben a finálé március 3 -án lesz. Nem fog kijönni a Disney fizetős szekciójába a jövőhéten.

Ez most komoly? :( Miért teszik ezt velünk?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy naív gondolat:

Egy hete még dupla fináléról szólt a fáma..

Lehet, hogy a Fire across the galaxy 44 perces lesz?

Nem duplafináléról volt szó hanem hogy a Celebration-ön leadják a záró két részt. Tudtommal arról, hogy lesz olyan a normál sugárzási rendben, hogy újra duplarészt kapjunk nem volt szó.

 

Ha így lenne akkor a szintén 44 perces Spark of Rebellionel együtt kitenné a beígért 16 részes évadot.

Nem, a 16 rész úgy jön ki ha csak sima 13 részt adnak le. 13 epizód + 2 epizódnyi Sparks + 1 epizódnyi prequelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itthon szinkronosan az utolsó a Gathering Forces volt ugye?vagy az Empire day?

Mert nekem most már rendesen összekuszálódtak a dolgok...

 

Empire day.."to be continued"-dal..

Elegem is volt. Egyszerre mentünk téliszünetre amerikával, csak épp 1 hét lemaradással..Azóta is találgatom, hogy baki volt-e magyar részről ez a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Empire day.."to be continued"-dal..

Elegem is volt. Egyszerre mentünk téliszünetre amerikával, csak épp 1 hét lemaradással..Azóta is találgatom, hogy baki volt-e magyar részről ez a dolog.

De az is lehet, hogy a magyar Disney csak az amerikai Disney utasításait követi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár figyelembe véve a mostani össze-vissza vetítéseket (2 hetes kihagyás, 1 hetes kihagyás, azután megint 2 hét stb.) lehet, hogy inkább nem akartak vesződni a kis országok vetítési idejének megtervezésével, hanem azt mondták, hogy "Amíg be nem fejezzük, inkább senki se vetítsen le egy részt se!", nehogy az évad végi poént lelőjék az amcsi premier előtt egy porbafingó országban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár figyelembe véve a mostani össze-vissza vetítéseket (2 hetes kihagyás, 1 hetes kihagyás, azután megint 2 hét stb.) lehet, hogy inkább nem akartak vesződni a kis országok vetítési idejének megtervezésével, hanem azt mondták, hogy "Amíg be nem fejezzük, inkább senki se vetítsen le egy részt se!", nehogy az évad végi poént lelőjék az amcsi premier előtt egy porbafingó országban

Ebben van valami. Én azt hallottam, hogy a francia szinkronosok pl. már ellőtték Fulcrum kilétét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar szinkron rendező nem igazán értette, hogy mi célt szolgál egy adott jelenetben a Fulcrum hangjának torzítása

 

WTF?!! És ez hova került ki, hogy így megvan? Mert ahogy én láttam azt a részt ott rendes torzítás volt.

 

viszont akkor a csuklyás hologramot tényleg nem értem, vagy levágja szarvait

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fulcrum kiléte teóriákhoz:

 

 

Meg lehet hamisítani egy hologramot, de szerintem egy kis kreativitással is simán el lehet rejteni a szarvakat és a csápokat is, szóval a szinkronhangok ismeretében 95% hogy Ahsoka az.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gunji rakta még ki anno a rész topicjába. Nem tudom, hogy ő honnan vette

Saját magam csináltam: csak megpróbáltam visszaalakítani Fulcrum hangját, csökkenteni a torzítást. Nem lett tökéletes, a zene torzított lett cserébe, de legalább felismerhető a hang. Adásba ahogy kellett, normális torzítással került az adott jelenet, nem volt azzal baj. Nem véletlenül tettem spoilerbe ott is.

Megismétlem: a tévében eltorzított hangon beszélt Fulcrum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megismétlem: a tévében eltorzított hangon beszélt Fulcrum.

Akkor részemről elnézést kérek a szinkron rendezőtől, Gunji írásából nekem az jött le, hogy amíg Amerikában jól "elmaszkolták", addig itthon kakiltak az egészbe és letudták annyival, hogy ráraktak egy "comlink-es szűrőt".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.