Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Én is nagyon remélem, hogy nem ez a változat lesz az élesben. Már csak azért is, mert az egész hanglejtés, beszédstílus egyáltalán nem yoda-s. Érződik, hogy semmit nem tett a fickó az ügy érdekében, pedig ez egy ilyen sajátos "beszélőkéjű" karakter esetében kulcsfontosságú. Ha változik is a szinkron, legalább annyi elvárható lenne, hogy a színész próbáljon idomulni az adott szereplőhöz vagy elődjéhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon remélem, hogy nem ez a változat lesz az élesben. Már csak azért is, mert az egész hanglejtés, beszédstílus egyáltalán nem yoda-s. Érződik, hogy semmit nem tett a fickó az ügy érdekében, pedig ez egy ilyen sajátos "beszélőkéjű" karakter esetében kulcsfontosságú. Ha változik is a szinkron, legalább annyi elvárható lenne, hogy a színész próbáljon idomulni az adott szereplőhöz vagy elődjéhez.

 

Főleg, hogy itt CSAK a hang van. Bárcsak Versényi visszatérne! :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem vennék rá mérget, mert a reklámok szinkronját gyakran nem az adott részből vágják ki, hanem csak készítenek neki egy újat, és egy ilyen nyúlfaroknyi szerepért nem mindig hívják be a komolyabb színészeket.

Ebben reménykedem. :clap2:

 

A tcw-ban sem mindig Versényi László volt.. Pedig Ő az igazi!

Úgy van.

Asszem egyszer Cs. Németh Lajos adta a hangját...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan Szacsvay László lett a hangja, mint a Yoda krónikákban? Na, ettől féltem. :pfff:

Szeretem Szacsvay László hangját, de Yodához egyáltalán nem illik. :(

 

 

Még nem vennék rá mérget, mert a reklámok szinkronját gyakran nem az adott részből vágják ki, hanem csak készítenek neki egy újat, és egy ilyen nyúlfaroknyi szerepért nem mindig hívják be a komolyabb színészeket.

Sajnos (csak ebből a szempontból persze) Szacsvay elég komoly színész, nem hiszem, hogy csak a reklám miatt ugrott be a hangstúdióba. De majd meglátjuk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Miért van olyan érzésem, hogy az Inkvizítor meg fog halni? :hmm:

 

 

 

 

Ha feltűnik Vader már lehet nem is igazán lesz rá szükség... egyébként az előzetesek megnézése után nekem is hasonló érzéseim voltak :?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb FATG előzetes. :yes:

 

 

 

Miért van olyan érzésem, hogy az Inkvizítor meg fog halni? :hmm:

 

Azt, mintha egy mozifilm trailerét látnám, nagyon király.

 

 

Én is ezt gyanítom a korábbi előzetesek óta, vagy Kanan öli meg vagy Vader végez vele elégedetlenség miatt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nem szeretném, ha az Inkvizítor úr elpatkolna, nagyon nem. Lehet, hogy kapunk Vadert, és ez jó is, de az Inkvizítor a sorozat archetipikus gonosza, kár lenne egy ilyen frappáns karaktertől ilyen hamar búcsút venni. Még Vader akár meg is bocsájthat neki - már ha fiaskó lesz ebből, ami valószínű- , hisz valamikor a Sagában már referált magára, mint "elnéző". Mellesleg, ha átvenné az Inkvizítor funkcióját, igen kérészéletű lenne a lothali csapat.

 

 

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az Ody által linkelt képről az is eszembe jutott, hogy talán megcsinálják vele azt mint Vaderrel és Maullal, hogy súlyos sérüléseket szenved, de végül kiborg formában visszatér vagy mint Maulnal, mindenki halottnak hiszi, de valahogy megmenekül és a birodalomtól függetlenül harcol majd Kananék ellen míg végül már Vader is az ellenségévé válik. Persze ez már elég erős újrajátszás lenne, de hát a Star Warson belül a készítők mindig szerették a párhuzamokat.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nekem már egy ideje van egy kép a fejemben arról, hogy mi történhetne, ha Ahsoka lenne Fulcrum:

 

Palpatine valahogy tudomást szerez erről és elküldi Vadert, hogy végezzen vele, afféle próbaként, mint ahogy annak idején Dookunak kellet megszabadulnia Ventress-től.

A Sith nagyúrnak azonban természetesen megvannak a saját elképzelései: Át állítaná Ahsokát az ő oldalára, majd titokban befejezné a tanítását, hogy aztán majd együtt letaszítsák a trónjáról az Uralkodót.

Az Inkvizítor viszont keresztülhúzza számításait, mikor megöli Ahsokát, Vader pedig haragjában megfojtja a pau'ant és később azt hazudja Palpatinnak, hogy ő ölte meg Ahsokát, miután az végzett az Inkvizítorral. :evil:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nekem olyan érzésem lett a trailertől, hogy inkább Kanan :(

 

 

 

Az kizárt... hisz a sznkronhangja nyilatkozta valamikor nemrég, hogy a második évadra kétszer annyi jelenetet vettek fel, mint az elsőre... Meg azért ez nem GoT, hogy ilyen lazán kinyírjanak egy főszereplőt már az első évadban :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az kizárt... hisz a sznkronhangja nyilatkozta valamikor nemrég, hogy a második évadra kétszer annyi jelenetet vettek fel, mint az elsőre... Meg azért ez nem GoT, hogy ilyen lazán kinyírjanak egy főszereplőt már az első évadban :)

 

 

Ja azt nem tudtam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is spoilerbe rakom, bár ez is csak elmélkedés:

 

Az inkvizítor esetleges halála.. Nem rázna meg. Mert "Jó" Ő, de ha ennyi esélyből nem bír el egy fél-lovaggal, akkor meneszteni is lehetne. De maga Kanan is levághatja egy jobb pillanatában.

Hisz múltkor már az Inkvi is dícsérte, hogy fejlődik. Szóval mindig gondolkodtam, hogy miért nincs igazi neve. Az Inkvizítor nem igazi név, inkább funkció..

Szóval simán el tudok képzelni egy új Inkvizítort!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úr Isten! Ennyi előzetes után úgy várom a finálét, mint a kisgyerekek valami számukra fontosat! Számolom, hogy hányszor kell még aludni. :D Tényleg olyan, mint ha egy mozifilmet kapnánk! Szerintem nem fog 22 percbe beleférni! Szerintem úgy lesz, hogy minden évadot 44 percel nyitnak és zárnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is spoilerbe rakom, bár ez is csak elmélkedés:

 

Az inkvizítor esetleges halála.. Nem rázna meg. Mert "Jó" Ő, de ha ennyi esélyből nem bír el egy fél-lovaggal, akkor meneszteni is lehetne. De maga Kanan is levághatja egy jobb pillanatában.

Hisz múltkor már az Inkvi is dícsérte, hogy fejlődik. Szóval mindig gondolkodtam, hogy miért nincs igazi neve. Az Inkvizítor nem igazi név, inkább funkció..

Szóval simán el tudok képzelni egy új Inkvizítort!

 

 

 

Én sem sajnálnám kifejezetten az Inkvizítort, tekintve, hogy nem tett rám komoly benyomást, de szerintem ez a lépés még korai lenne és talán el is vesztegetnék ezáltal a karakterét, amit azért még bőven lehetne mélyíteni. Azt mondjuk üdvözölném, ha képes lenne a sorozat nagy meglepetésekre és bevállalna drasztikus fordulatokat is, de ebben az esetben ezt még korainak tartom most.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajnali 3-kor

Köszi! Akkor remélem már a reggeli vonaton (6 óra) meg tudom nézni iskolába menet ha engedi a mávstart wifi. :D Ha más nem akkor AVE órán vagy haza felé. :D

Bocsi a kis offért, de már nagyon várom a holnapi finálét! :)

Így belegondolva, nem is nagyon volt rossz ötlet heteket várni (vagy hónapokat) a követlező részig, hisz úgy elhúzták az első évadot, hogy lassan itt a második. :)

A 2. évad premierje az a Celebration-on lesz igaz? Ami április 16-19-én van?

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.