Ugrás a kommentre

Karakterek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Rey és Kylo.

Hm... Pedig reménykedtem, hogy kitörünk az ep4-5-6 bűvköréből. :(

Én is. De belegondolva nem rossz, hogy két új szereplő a legjobb 4-ben van.

Kíváncsi leszek Luke-ra a döntőben. Ott mutassa meg! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apa-Fia döntő :) Erre nem sokat tettem volna...

 

Luke erősödése továbbra is érthetetlen számomra, Rey szépen hozta az eddigi köröket (örülök hogy sokan megkedvelték) Kylo meglepett, de jó hogy eljutott idáig, Vader meg Vader maradt.

 

Ki mit vár a döntőtől?

Én a magam részéről szoros versenyre, és Vader győzelemre számítok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apa-Fia döntő :) Erre nem sokat tettem volna...

 

Luke erősödése továbbra is érthetetlen számomra, Rey szépen hozta az eddigi köröket (örülök hogy sokan megkedvelték) Kylo meglepett, de jó hogy eljutott idáig, Vader meg Vader maradt.

Válaszom továbbra is paradox módon a 7.rész. Óriási Luke-éhséget csinált!

 

Megjósolhatatlan. :) Most azt mondanám Vader. Mindenkit rommá vert.

Az első felével egyetértek.

A másodikkal nem, hisz mindig mindenkit rommá vert, döntőt viszont már kétszer is bukott a világos oldal győztesével szemben, pedig annak győsztesei nem is egyszer 50-50% körüli szoros meccsekkel kerültek oda.

 

Szóval szerintem is Luke fog győzni. A rajongók is szeretik a változatosságot ez látszik a korábbi 3 döntőből.

Magam is az idei tornán először Luke-ra teszek majd, ha már eddig eljutott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis az egész film róla szólt a beúszó szövegtől egészen az utolsó képsorokig, annak ellenére, hogy volt össz-vissz 20 másodperce. :D

Ennyi! ;) Magamat meg nem ismétlem.

Én nem sajnálom tőle a sikert, elvégre az OT főszereplőjéről beszélünk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, két Skywalker, egyem a kicsi szívét a rajongói közösségnek, hogy ezt így összehozta. :) Na, melyiket válasszam a két "nem kedvelem őt annyira" karakter közül. Legyen Luke, mert ő még mindig az egyik legjobb Jedi lovag, plusz nem ölt gyerekeket, ami az én szememben elég nagy szó. Plusz sokkal normálisabb, mint az apja. Sokkal-sokkal.

Egyszer megnéznék egy Anakin Skywalker vs Darth Vader meccset is azért. :lol: Vajon hány szavazó gondol bele abba, hogy nem csak Vaderre, de ezzel Anakinra is szavaz. (Emlékeim szerint, olyan még nem is volt, hogy Vader és Anakin egyszerre lett volna táblán, vagy volt?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Emlékeim szerint, olyan még nem is volt, hogy Vader és Anakin egyszerre lett volna táblán, vagy volt?)

Nem volt. Azzal elég nagy zavart keltenének az erőben a gyöpös-agyúak közt! Pedig jó lenne! ;)

 

Ez az! Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy fölénnyel fog vezetni Luke. :rock:

De finom vagy! Egyszerűen bedarálja Vader-t! :o

Gondoltam, hogy nyer ennyi nagyágyú után, de nem hogy ennyivel. Kapott is egy voksot tőlem is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer megnéznék egy Anakin Skywalker vs Darth Vader meccset is azért. :lol: Vajon hány szavazó gondol bele abba, hogy nem csak Vaderre, de ezzel Anakinra is szavaz. (Emlékeim szerint, olyan még nem is volt, hogy Vader és Anakin egyszerre lett volna táblán, vagy volt?)

Nem. Érdekességnek nem lenne rossz, de szerintem direkt kerülik. Azért nem lenne jó üzenete annak, ha a hivatalos SW oldalon Anakin és Vader külön karakterként szerepelne. Az mondjuk bátor húzás lenne, ha egy sárgán izzó szemes Anakin képével indítanák egyszer, de vajmi kevés esélyt látok rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Érdekességnek nem lenne rossz, de szerintem direkt kerülik. Azért nem lenne jó üzenete annak, ha a hivatalos SW oldalon Anakin és Vader külön karakterként szerepelne. Az mondjuk bátor húzás lenne, ha egy sárgán izzó szemes Anakin képével indítanák egyszer, de vajmi kevés esélyt látok rá. :)

Na ez nyerő ötlet! De komolyan.

De a korábban említett gyöpös-agyúak lehet, hogy még az Ötödik fivért is kihoznák győztesnek ellene kis túlzással.

Sajnos a legtöbbeknek Vader=a páncéljával..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor gratulálok az OT hősének, az ST rejtélyes visszatérőjének. Aki hiányával nagyobb érdeklődést keltett, mint jelenlétével!

Luke Skywalker, nagyobb sikert ért el mint azt korábban el tudtuk képzelni! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a készítők most Luke-ot szerették volna kihozni győztesnek. A szavazás elég könnyen manipulálható, és gyanús, hogy még sosem nyert egyik karakter sem kétszer. Szerintem bunda! :)

Jövőre meg símán erősödhet annyit Kylo vagy Rey, hogy döntős legyen vagy nyerjen is. Ismétlés kizárva!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.