Ugrás a kommentre

Karakterek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Azon meg vagyok lepődve, hogy kb majdnem minden főbb Rebels karaktert belepasszíroztak, de a Főinkvizítort meg kihagyták... Pedig ő sokkal többet szerepelt, mint a másik két inkvizítor, és jobb karakter is volt. :S Na mindegy. Ment a szavazat Herára és a vén genyára :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon meg vagyok lepődve, hogy kb majdnem minden főbb Rebels karaktert belepasszíroztak, de a Főinkvizítort meg kihagyták... Pedig ő sokkal többet szerepelt, mint a másik két inkvizítor, és jobb karakter is volt. :S Na mindegy. Ment a szavazat Herára és a vén genyára :)

Nekem is feltűnt. Biztos nem aktuális. :facepalm:

Ma este debütálnak ep 7-es szereplők. Nagyon kíváncsi vagyok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Han, mert az ep7 óta erősebb karakter mint eddig bármikor, de Chewie-t még akkor is lenyomná, ha csak az ep4 létezne. És persze Darth Maul. Nagyon bírom Tarkint, egyik kedvenc szereplőm, és hasonlóképen bírom Mault is. Ha csak a filmeket néznénk, akkor gondolkodás nélkül Tarkinra nyomtam volna, de mivel a sorozatok is számítanak, így nálam mindkettő egy súlycsoport. Végül azért választottam Mault, mert királyabb karakter, és mert kicsit még mindig jobban húz a szívem az ep1-TCW felé.

 

Szerintem nem nagy tragédia, hogy kimaradt a Főinkvizítor. Azért mindenkit nem lehet belepréselni, és ha érdemi eredményeket is akarnak, sokkal jobb az aktuálisabb figurákat előráncigálni. Így is éppen elég inkvizítor van a listán - és hát valljuk be, most mennyivel lett volna több esélye Vaderrel vagy Jabbával szemben? Nem ezért vagy azért, de a huttnál még a nővérke is ezerszer faszányosabb karakter, mégis lenyomta. A pau'ant is lenyomná. Ugyanúgy kiesne az első körben, mint ahogy kiesik az összes Rebelses karakter.

Ennyi erővel azon is lehetne sírni-ríni, hogy csak két TCW-s karakter volt. Miért nincs egy klón sem?

Miért kell mindig mindenért panaszkodni? Kapunk valami jót, de az hétszentség, hogy lesz valaki, aki megtalálja a legjelentéktelenebb dolgot és elkezd miatta panaszkodni. K*rvára unalmas már. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Amellett, hogy igazad van (abban hogy a Főinkvi is kiesne az első körben), szó sem volt panaszkodásról, csak meglepődtem. Az igaz, hogy van egy kis elfogultságom a karakterrel szemben, de szerintem mindenkinél volt már ilyen és ez természetes is. De nekem se nagy tragédia ez, egyszerűen csak meglepett a dolog, ennyi, és semmi több. :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell mindig mindenért panaszkodni? Kapunk valami jót, de az hétszentség, hogy lesz valaki, aki megtalálja a legjelentéktelenebb dolgot és elkezd miatta panaszkodni. K*rvára unalmas már. :angry:

Azért ezt a hülye szavazósdit nem kéne ennyire komolyan venni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs itt szó panaszkodásról, de engedtessék meg, hogy észrevételezzük, ha valami nem tetszik. Főképp akkor, ha a korábbiakhoz képest visszalépés történt. A selejtezős rendszer már jól működött, több karakter indulhatott és a potenciálisan kevésbé népszerűbbeknek volt egy előzetes szűrés. Így nem a készítők döntötték el önkényesen, hogy kiket akarnak "főtáblára" erőltetni, hanem egy jóval bővebb körből választhattak a szavazók.

 

Tegnap amúgy a Han-Maul párosra ment a voksom, annyira nem tartom érdemesnek magyarázni. A mai párharcok már valamivel érdekesebbek. Yoda-val nálam csak Obi kelhet versenyre, szóval mindegy ki van mellette porondon. Most épp Finn, ő nekem amúgy sincs a legjobbak között az Ep.7-ből, szóval semmi kétséget nem ébresztett bennem. Egyébként egész jól szerepel Yoda ellen.

A másik fronton Kylo-ra szavaztam, de kifejezetten meglepett, hogy ennyivel vezet. Úgy tűnik az itt szavazók körében mégse annyira népszerűtlen (vagy megosztó), mint amennyire annak tűnik globálisan. Pedig Jango pont kellően erős ellenfél lehet ahhoz, hogy inkább felé hajoljon a keze annak, aki kételkedik Kylo-ban. Na de jól van ez így, csak nagyon remélem, hogy aztán nem pont Boba-n fog fennakadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a két új szereplőre adtam a voksom. Finn nagyon jó karakter lett és talán őt érzem a legközelebb magamhoz az összes SW szereplő közül (viselkedés alapján). Yoda jó karakter, de Finn nálam beelőzte. A másik párharcban a mélység döntött. Jangot is szeretem, de Kylo egyértelműen nagyobb mélységet kapott a VII. részben (nyilván), ezért rá szavaztam!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pb: Yoda szenzációs karakter, de vannak nála jobbak. Például Finn. Donáthoz hasonlóan szerintem is nagyon jó a kisugárzása. Rettentő szimpatikus és persze nyilván hat az újdonság varázsa. Ha Yodából sose látok már egyetlen új másodpercnyi mozgóképes anyagot nekem úgyis jó. Elég kerek már a sztorija. Finn kibontakozását viszont nagyon kíváncsian várom és csalódnék ha a későbbiekben csak keveset szerepelne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nagyon remélem, hogy aztán nem pont Boba-n fog fennakadni.

Pedig de :P Boba ott lesz a 4 között, simán verni fogja Palpatine-t is majd (akkora kultusza van, amit sose fogok megérteni, hülyén halok meg)

 

Yodára és Kylo-ra nyomtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik az itt szavazók körében mégse annyira népszerűtlen (vagy megosztó), mint amennyire annak tűnik globálisan.

Szerintem a szavazás elég jól visszatükrözi mennyire "megosztó". Van pár ember aki nem tud megbékélni vele, de a többség szereti. Én külföldi fórumokon mindenhol ezzel szembesültem. Ez csak alátámasztja, amit lehetett sejteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezt a hülye szavazósdit nem kéne ennyire komolyan venni...

Én annyira nem veszem komolyan, hogy ha ide nem írnátok be minden nap, el is felejteném a létezését is. ;) Csak bosszant, hogy az utóbbi időben mintha mocskosul megszaporodtak volna a panaszkodások (nem ebben a topicban, itt csak kitört belőlem, Csoli facepalmos megjegyzése volt az utolsó csepp a pohárban), nem tetszések kinyilvánítása, facepalmozások, stb... Nevezzétek, ahogy akarjátok. Lehet én látom rosszul, de szerintem érdemes átpörgetni az ep7 BD topicot, ahol ugye most is csak olyan égbekiáltó dolgon rugózott csoli, hogy a Pro Videónak mi köze a dologhoz... K*rva fontos, legalább annyira, mint a fehér tok vagy az, hogy mikor árulják el az extra tartalmat... :roll: Na, részemről ennyi. Legfeljebb ignorálom a panaszkodókat és összeesküvés elmélet gyártókat.

 

Finn és Kylo. Yodát bírom, de azért nem annyira, hogy egy lelkes mókamiki ne tudja megelőzni. Kylo és Jango már nehezebb választás volt, mert Jango az ep2-ből a kedvencem, Kylo viszont sokkal-sokkal jobb karakter. Ezúttal a királyságfaktor sem segített, mert mindkettő nagyon cool. Végül az újdonság varázsa döntött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyira nem veszem komolyan, hogy ha ide nem írnátok be minden nap, el is felejteném a létezését is. ;) Csak bosszant, hogy az utóbbi időben mintha mocskosul megszaporodtak volna a panaszkodások (nem ebben a topicban, itt csak kitört belőlem, Csoli facepalmos megjegyzése volt az utolsó csepp a pohárban), nem tetszések kinyilvánítása, facepalmozások, stb... Nevezzétek, ahogy akarjátok. Lehet én látom rosszul, de szerintem érdemes átpörgetni az ep7 BD topicot, ahol ugye most is csak olyan égbekiáltó dolgon rugózott csoli, hogy a Pro Videónak mi köze a dologhoz... K*rva fontos, legalább annyira, mint a fehér tok vagy az, hogy mikor árulják el az extra tartalmat... :roll: Na, részemről ennyi. Legfeljebb ignorálom a panaszkodókat és összeesküvés elmélet gyártókat.

Azért ha ocsmány fehér vállalhatatlanul igénytelen munkával jönnek elő a BD borítóra a készítők, akkor ugye elmondhatom egy hozzászólás erejéig a véleményem, igaz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, de ugye én is szóvá tehetem, ha szerintem hülyeségen kattogtok? ;)

Ennél már csak az a nagyobb hülyeség, ha azon kattogsz, hogy mások min kattognak. Tovább folytatva ezzel a negatív hullámot. Már rég el is felejtettem a fehér borítót, erre most újra becitálod, és ismét felbosszantom magam vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanazt csinálod, ami miatt másokat kritizálsz, ez így nem túl hiteles.

 

Amúgy meg akinek nem inge... jó fej vagy, előbb becitálod példaként a fehér borítós kritizálást, amit én követtem el, aztán meg lazán közlöd,hogy akinek nem inge, ne vegye magára. Igen. Kritizáltam a borítót, mert szerintem ocsmányul néz ki, és úgy vettem észre, hogy Jedi-Sith verzió lenne a koncepció, amiből én a szívem szerint a Jedi verziót venném meg, ha nem úgy nézne ki, ahogy kinéz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki nem sz*rja le a hitelességet, nem regényt írok, hanem az érzelmeimről írtam, amit bizonyos posztok kiváltottak. Az érzelmek nem hitelességről szólnak, jesszusom. :roll:

 

Tudtommal a fehér borítót nem te kritizáltad egyes egyedül. ;) De ha mégis, hát akkor így jártál, ott az ing, remélem, kényelmes. :P

 

Na de részemről már tényleg ennyi, befejezem az offot, és gyorsan elszaladok hitelességi bizonyítványt szerezni az érzelmeim mellé, hogy a következő kirohanásom hiteles lehessen. :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de részemről már tényleg ennyi, befejezem az offot, és gyorsan elszaladok hitelességi bizonyítványt szerezni az érzelmeim mellé, hogy a következő kirohanásom hiteles lehessen. :D:evil:

:P

 

Befejezvén az offot én erősen gondolkodóba estem, hogy Huxra vagy Bobára menjen majd a szavazatom. Nem vagyok egy nagy Boba fan, de Hux a hideg elvakultságával nagyon nem szimpatikus számomra. Ja és most látom, hogy Ahsoka vs BB-8 is lesz?? Na ott aztán abszolút tanácstalan leszek, Ahsoka nagyon erős karakter, de BB-8 az egész Star Wars legaranyosabb karaktere és jelentős szerepet játszik abban, hogy nagyon kedvelem a VII. részt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na de részemről már tényleg ennyi, befejezem az offot, és gyorsan elszaladok hitelességi bizonyítványt szerezni az érzelmeim mellé, hogy a következő kirohanásom hiteles lehessen. :D:evil:

Ilyet csak nálam lehet szerezni. Az ára egy rekesz sör vagy árdé. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Befejezvén az offot én erősen gondolkodóba estem, hogy Huxra vagy Bobára menjen majd a szavazatom. Nem vagyok egy nagy Boba fan, de Hux a hideg elvakultságával nagyon nem szimpatikus számomra. Ja és most látom, hogy Ahsoka vs BB-8 is lesz?? Na ott aztán abszolút tanácstalan leszek, Ahsoka nagyon erős karakter, de BB-8 az egész Star Wars legaranyosabb karaktere és jelentős szerepet játszik abban, hogy nagyon kedvelem a VII. részt...

Nana, BB-8 nem a legaranyosabb karakter a Star Warsban, mert az Kicsi Jub-Jub. :D

Én nálam ennél nem lesz kérdés, Hux az elvakultságával nálam nagyon nagy karakter lett, BB-8 pedig ugyan nagyon cuki, számomra legfeljebb a többi droiddal kerülhet versenybe, de hús-vér szereplővel szemben nem. Pláne nem Ahsokánál, pláne nem most, amikor lehet, hogy idén... :para:

 

Ilyet csak nálam lehet szerezni. Az ára egy rekesz sör vagy árdé. :D

A sör elfogyott, ardee nem is volt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nana, BB-8 nem a legaranyosabb karakter a Star Warsban, mert az Kicsi Jub-Jub. :D

Én nálam ennél nem lesz kérdés, Hux az elvakultságával nálam nagyon nagy karakter lett, BB-8 pedig ugyan nagyon cuki, számomra legfeljebb a többi droiddal kerülhet versenybe, de hús-vér szereplővel szemben nem. Pláne nem Ahsokánál, pláne nem most, amikor lehet, hogy idén... :para:

Nem tudom, mire célzol... :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pb: Yoda szenzációs karakter, de vannak nála jobbak. Például Finn. Donáthoz hasonlóan szerintem is nagyon jó a kisugárzása. Rettentő szimpatikus és persze nyilván hat az újdonság varázsa. Ha Yodából sose látok már egyetlen új másodpercnyi mozgóképes anyagot nekem úgyis jó. Elég kerek már a sztorija. Finn kibontakozását viszont nagyon kíváncsian várom és csalódnék ha a későbbiekben csak keveset szerepelne.

Hát pont Finn szerintem egyelőre kanyarban sincs a legjobb SW karakterekhez képest. Nekem is szimpatikus meg jópofa, de szerintem még a 7-ből se emelkedik ki. Amúgy az, hogy az ő sztorija még nyilván messze nem olyan kerek és kíváncsibbak vagyunk vele kapcsolatban, még nem azt jelenti, hogy jobb karakter is. ;)

 

Remélem összejön a Kylo vs. Vader párharc, kiváncsi lennék rá milyen arányban oszlana el a szavazatok közöttük.

Szerintem elég egyhangú lenne Vader javára.

 

Szerintem a szavazás elég jól visszatükrözi mennyire "megosztó". Van pár ember aki nem tud megbékélni vele, de a többség szereti. Én külföldi fórumokon mindenhol ezzel szembesültem. Ez csak alátámasztja, amit lehetett sejteni.

Ha megosztó lenne (a TiM-ben szavazók körében is), akkor egy sima 1-1 elleni meccsen gyengébben szerepelne. A megosztó karaktereknek akkor van előnyük ezen tulajdonságukból, ha több ellenfelük is van (mint mondjuk korábban a selejtezőkben volt), mert akkor az ellenszavazók voksai megoszlanak. Ha csak ketten vannak, akkor mindenki, aki utálja vagy nem csípi Kylo-t, simán átszavaz a másik jelöltre. Ráadásul Jango elég vagány és jó karakter is lenne ehhez. Ren sima sikere számomra azt támasztja alá, hogy az ebben a versenyben szavazók körében kifejezetten népszerűnek mondható.

 

Yodát bírom, de azért nem annyira, hogy egy lelkes mókamiki ne tudja megelőzni.

Nem gondoltam volna, hogy Yoda ennyire tucatkarakter sokaknál.

 

Befejezvén az offot én erősen gondolkodóba estem, hogy Huxra vagy Bobára menjen majd a szavazatom. Nem vagyok egy nagy Boba fan, de Hux a hideg elvakultságával nagyon nem szimpatikus számomra. Ja és most látom, hogy Ahsoka vs BB-8 is lesz?? Na ott aztán abszolút tanácstalan leszek, Ahsoka nagyon erős karakter, de BB-8 az egész Star Wars legaranyosabb karaktere és jelentős szerepet játszik abban, hogy nagyon kedvelem a VII. részt...

Hux-ban nagy potenciál van, de egyelőre nekem túlságosan egydimenziós. Persze ideje se volt még kibontakozni, de most még ez a helyzet. Boba-t ekéztem eleget, mert szerintem messze a leginkább túlértékelt SW szereplő, de azért a PT és TCW kiegészítéseivel egy elég fasza kis karakter lett belőle. Így aztán most még rá fogok szavazni. Később már nem.

Ahsoka ellen meg nálam BB8 full esélytelen. Bejött a kis droid, aranyos és jópofa, de ennél többre nálam nem viszi, most még legalábbis. Bár valószínűleg később se, mert nálam a droidok (még R2 se) sose tudtak felnőni az "élő szereplők" közé. Ahsoka meg az egyik kedvenc karakteremmé nőtte ki magát, szóval elég sokáig menetelne, ha rajtam múlna. :) De valószínűleg idén is az lesz, hogy el se fog jutni odáig, amikor már vakarnom kéne a fejem, hogy rá szavazzak-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam volna, hogy Yoda ennyire tucatkarakter sokaknál.

Nem mondanám, hogy tucatkarakter, csak ő már egy kiteljesedett figura, ahogy Bomarr is írta. Finn meg új, érdekes, szimpatikus csávó, akivel könnyebben is azonosulok, mint egy 900 éves zöld manóval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.