Ugrás a kommentre

Karakterek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Amúgy a Predict the Madness-szel szoktatok játszani? Wookies "tipmix". Hétfőig, a This is Madness kezdetéig meg lehet tippelni, hogyan alakul majd a dolog. Az első öt legjobb tippelő nyereményeket is kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a Predict the Madness-szel szoktatok játszani? Wookies "tipmix". Hétfőig, a This is Madness kezdetéig meg lehet tippelni, hogyan alakul majd a dolog. Az első öt legjobb tippelő nyereményeket is kap.

Én még sosem játszottam vele..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így gondolom. Vaderrel szemben hoztam ki, de most még őt is verni fogja. A szimpátia és a düh kellő löketet ad majd neki.

(Csak aztán nehogy pofára essünk úgy, hogy már az első körben kiesik. :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, a szavazatom Benre és Vaderre ment. Amidalánál jobban kedvelem Obi-Want, az Ötödik Fivérnél meg nagyjából mindenkit jobban kedvelek, annyira semmilyen figura. Ha egy MSE droiddal tennék össze, a droidra szavaznék. Vaderrel szemben annyi esélye sincs, mint Ahsokával szemben volt a párbajban. Pedig ott is esélytelenül indult. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tetszik különösebben az ágrajz, a selejtezők elmaradása meg pláne nem. Érdekesség, hogy Luke-on kívül a többiek (nyilván akinél ez lehetséges) az Ep.7-es formájukban indulnak. Ez Han esetében sülhet el a legjobban, az új film miatt most esélyesnek tűnik a végső sikerre is. Már csak azért is, mert a Yoda-Obi-Vader trió már nyert és nem tudom mennyire akar ismétlődést a nép. Az új szereplők közül Rebels és Ep.7 fronton is mindenkit látványosan be akartak erőltetni, hát nem tudom... Mindenesetre Rey-re és Kylo-ra nagyon kíváncsi leszek.

 

Tegnap Obi-ra és Vader-re szavaztam, egyik se volt kérdés. Padmé-t persze sajnálom, de Obi mellett nálam senki nem rúghat labdába. Vader-t se kell magyarázni, nekem ő ugyan sose volt akkora favoritom, mint sokaknak, de azért nagyon jó karakternek tartom. A fivér meg még a Rebels-ben is súlytalan, nemhogy globálisan.

Ma viszont a rebels-es esélytelenekre voksoltam. Sabine-t nagyon kedvelem a sorozatból, R2 meg engem valamiért sose fogott meg igazán. Tök jó, meg egyedi, meg hasznos, szeretem is, de valahogy ha "élő" karakterrel kerül szembe, akkor nálam szinte soha nem nyerő. Ez persze a többi droidra is igaz. A hetedik nővér eddig ugyan keveset szerepelt, de érzek benne valami különlegeset, lehet a hangja miatt is. Nem tudom mennyi és milyen szerepet szánnak még neki, de benne szerintem ott a rejtett potenciál. Jabba meg számomra tök semleges, csak nála is "semmilyenebb" figura ellen szavaznék rá.

 

Amúgy nagyon nem jön be az új oldal külseje. Látszik, hogy sok időt tettek bele az átdizájnolásba, de szerintem szörnyű lett. Kaotikus, áttekinthetetlen és rusnya. Ráadásul továbbra is elég lassú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sabine és Hetedik Nővér, ők kapták a szavazatomat. Sabine-t sokkal jobban kedvelem R2-nál, érdekesebb, szebb és még az újdonság varázsa is tart. A másik esetben meg szimplán esztétikai okokból döntöttem, mert egyiket sem bírom jobban a másiknál. De a nővérkének kellemesebb a hangja, és alakra is vonzóbb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Predict the Madnesst viszont már bukom. A Ben/R2 összecsapás jön, de a Vader/Hetedik Nővér kombóm nem jött be. :( Fene, azt hittem, hogy egy vörös pengével csapkodó csaj nagyobb népszerűségnek örvend mostanra, mint egy dagadt giliszta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke sose volt a kedvencem, de azért kedvelem a karakterét. Hera-t is, de ő nálam egyelőre még "nem tett le annyit az asztalra", persze ez nem az ő hibája. :) Szóval ez a voks a Skywalker fiúra ment. A másik fronton meg egyértelmű, hogy Sidious, ő nálam TOP3 karakter. Amúgy Ventress-t is kifejezetten megkedveltem (nem annyira "emberileg", de mint karaktert) a TCW végére, de az öreg ellen esélytelen. Amúgy úgy látom, hogy Sheev idén is méltatlanul le fog bőgni, ha már egy Ventress is 25%-on áll ellene. Nem tudom miért ennyire alacsony az ázsiója, pedig szerintem a filmtörténet egyik legzseniálisabb gonosz figurája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.