Ugrás a kommentre

Karakterek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Továbbra is 50-50..Délütán Obi ment 51-el egy darabig, de megint egál..

Valami azt súgja, hogy most Han jön ki ebből és őt meg lenyomja Vader...

 

És 50-50-el Obi-wan ment tovább! :clap:

Eszerint a szavazatok számával győzhetett, ami nem volt százalékban kifejezhető eltérés.

Egyelőre vesztésre áll..Mondjuk Vader harmadszor döntős! Lehet, hogy kijárna már valami neki?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég masszív volt ez a Han-Obi párbaj. Idén a legszorosabb összecsapás és a TiM történetében is csak a tavalyi Rex-Padmé futott ki 50-50-re. A különbség nüansznyi, százalékokban nem mérhető. Megmondom őszintén, hogy előzetesen számítottam nagyon szoros küzdelemre köztük, de látva Han nehézségeit Rex ellen, ill. Obi magabiztosságát, kicsit megnyugodtam. Aztán mégis végig kiélezett volt a dolog, bár Han talán egyszer se vezetett, sőt 52-48 lehetett a legnagyobb különbség.

A másik fronton előre borítékolható volt Vader sikere, de ott meg valamivel szorosabbra számítottam, végül teljesen sima lett.

 

Létrejött a tavalyi nagy döntőbeli visszavágó, de most Vader sokkal jobban nyitott. Eddig mindkét döntőjét viszonylag simán bukta el, most itt a nagy lehetőség. Előzetesen is úgy gondoltam, hogy idén Vader nyerhet, hisz Yoda és Obi már sorra kerültek. Ráadásul a címvédés lehet túl unalmas lenne a népnek, meg gonosz se nyert még stb.. :)

Én mindenesetre gondolkodás nélkül Obi-ra tettem a voksom és remélem, hogy összekapja még magát a végére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorúan látom, hogy Obi-nak az idei döntőben nincs esélye a győzelemre. Várható volt, hogy Vader most visszavág. Talán ha Yoda jut be, akkor legalább szorosabb lenne, bár nem biztos. Han-nak szerintem még ennyi sansza se lett volna. Kisvártatva a TiM nyertesei körében is összeáll az Ep.6 végi nagy "szellemtrió". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérdemelt győzelem. Nem rá szavaztam ,de akkor is ezt kell mondjam, az is csoda, hogy az első két TiM döntőben le tudták győzni.

Kíváncsi vagyok jövőre dupláz-e valaki, vagy egy új arc rúg labdába, akár az ep 7-ből!

Mert a régi karakterek is sokat erősödhetnek, de az az érzésem egy Kylo Ren sem lesz gyenge a következő TiM-ben!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Luke-ra gyanakszom. Esetleg Han-ra.

 

A Rebels karaktereitől némi erősödést várok, de az Ep.7 egyértelműen el fogja vinni a prímet. Ettől függetlenül nem gondolnám, hogy a teljesen új szereplők rögtön túl erősek lennének. Az új film szerintem a Leia-Luke-Han triónak dobhat sokat a népszerűségén. A hercegnő viszont elég súlytalan és az Ep.7-ben se gondolnék neki akkora szerepet, hogy érdemben változzon a státusza. Kérdés, hogy Luke vagy Han lesz-e jobban előtérbe helyezve, az sokat számíthat.

Ha Luke-ból kihozzák a benne rejlő hatalmas potenciált, akkor könnyen az élre törhet a film után. Mondjuk van is hova fejlődnie, mert jelenleg elég karcsú a TiM tekintetében. Han pedig azért lehet titkos favorit, mert a tisztán OT szereplők közül ő a legnépszerűbb és globálisan is ő áll a legjobban a trióból. Nem kell ugrásszerűen nőni a támogatottságának a komolyabb sikerhez.

 

Persze a lebonyolítástól is sok függ. Ha megint szétválasztják a sötét és világos oldalt, akkor Vader döntője megint előre borítékolható, a drámai küzdelmek pedig a másik fronton lesznek. Címvédésre nem számítok jövőre se. Ha az Ep.7 esetleg bebukik és nem javít senki helyzetén, akkor azt tudom elképzelni, hogy Obi, de legfőképp Yoda újra győzhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

SimonZ sagaposzterével is promózza az xpress.hu a hírlevelében az új Szereplők nagykönyve, több mint 200 karaktert bemutató kiadványt.

A megjelenési dátum érdekes, mert idén dec 31, így felmerül a kérdés, hogy az ep7-et is érinti?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Lentebb taglalt könyv, derült égből megjelent.

Az év végi megjelenési dátum adminisztrációs hiba volt az xpress-en..

Így nyilvánvalóan csak az elso 6 résszel foglalkozik..

Most fél évvel a saga bővülése előtt érdemes ezt megvenni?

Ha valaki látta közelről vsgy megvette írjon lóla legyenszives, mert az eddigi enciklopédiák mind megvannak és kétséges nekem, hogy hogy tud-e ez újat mondani.. Köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap láttam a könyvhéten, gondoltam, majd később megnézem, de balga mód kiment a fejemből. Első blikkre viszont azt tudom mondani, hogy méretben kisebb, mint elődei. Lapszámra viszont így lehet, hogy több. Majd szerintem jövő héten megveszem. Viszont ebben ugye még nem kánon információk vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 6 hónappal később...

Csak lesz. Idén több értelme lenne, mint mondjuk tavaly volt, hiszen végre friss filmes husik is lennének benne, ráadásul a régiek is visszatértek. Érdekes lenne látni, hogyan teljesítene most Han, mennyire tud labdába rúgni Rey, Finn, Poe és Kylo, mennyi esélye van most Ahsokának, hogy visszatért. Idén izgalmasabb lenne a szavazás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.