Ugrás a kommentre

Erdei csata az Endor holdon


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk azért vannak ott érdekes technikai megoldások is... két fa összelapít egy AT-ST-t? Akkor egy mezei lézerlövedék egyenesen a halálba küldené ezeket a birodalmi lépegetőket :D

Igen, azzal a két fával nekem is vannak/voltak problémáim. Pont ebben a topicban neki is futottunk ennek egyszer :)

 

Az endori csata egyébként szerintem a Saga leggyengébb földi csatája, de szerencsére nem is kell erősnek lennie, mert ott van a kiváló endori űrcsata, plusz a Saga csúcspontja: Vader, Luke és Palpi hármasa.

 

Bár vannak jelenetek amik itt is nagyon bejönnek: ahogy az egyik lépegető szétlövi a fatörzseket az valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva nagyon "menő" :D

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár vannak jelenetek amik itt is nagyon bejönnek: ahogy az egyik lépegető szétlövi a fatörzseket az valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva nagyon "menő" :D

Alapból nagyon jól néznek ki a lépegetők abban az erdőben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen mezei lövés? A mezei lézerlövés a puska, és nem láttam olyat, hogy az szétvitte volna. Az AT-ST meg csak szét tud lőni egy másikat, elvégre nem kifejezetten AT-AT, AT-RT vagy AT-TE minőségű jószágok. Ezek könnyű páncélzatú vacakok, mint egy hósikló.

Én csak a fákat bírálom... ha két fától összelapul egy AT-ST akkor egy mezei lövedéknek szét kellene szaggatnia. Egy lézersugár azért sokkal rombolóbb hatású, mint két fadarab...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak a fákat bírálom... ha két fától összelapul egy AT-ST akkor egy mezei lövedéknek szét kellene szaggatnia. Egy lézersugár azért sokkal rombolóbb hatású, mint két fadarab...

Na most egy példával élve, egy Hummert szétlapíthatok egy mamutfenyővel, mégsem szaggathatot szét egy Dragunovval.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Lehet röhejesnek tartani az Ewokokat, de azért én megkérdeznék egy rohamosztagost is, hogy mi a véleménye erről. :) Nyilván nem lehet jó érzés ha az embert előbb fejbe vágják egy 20 kilós termés kővel, majd élesre reszelt kövekkel szétverik a koponyáját, hogy az agyvelője is kiloccsanjon. Aranyos kis ewokok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... velős, de igazságon alapuló írás, Ody. :)

Az előbb fejeztem be a filmet, és ilyen velős gondolatok jutottak eszembe. :D Persze a lépegetőt vezető katonáknak sem lehetett sokkal kellemesebb, ahogy két oldalról berobban a cucc, ők meg szénné égnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

teljességgel egyetértek :D

a kis mocskok első ránézésre aranyosak, de ha belegondol az ember, meg akarták enni a kukás lázadókat, majd ellopták a dicső és hű birodalmi harcosok motorját majd ezeket a dolgokat múvelik, amiket említettél.

A főcímnél pedig már nem is látni rohamosztagost, hisz már felfalták őket a lázadók helyett... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az egész saga legrosszabb döntése az ewokok szerepeltetése. Én nem tudom elképzelni hogy egy ilyen kis "gumimacik" bárkiben is komolyabb kárt tudjin okozni.

 

Amúgy most merült fel bennem hogy a fenébe kerültek a pajzsgenerátor hátsó bejáratához ilyen farönkös csapdák.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az egész saga legrosszabb döntése az ewokok szerepeltetése. Én nem tudom elképzelni hogy egy ilyen kis "gumimacik" bárkiben is komolyabb kárt tudjin okozni.

Nem kell elképzelni, elég ha megnézed a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell elképzelni, elég ha megnézed a filmet.

Szerintem jobban tették volna ha valami erősebb fajt választottak volna mint például a vukik(itt nem arra gondolok hogy vukikat kellet volna berakni(isten őrizz) csak nem köpcöc kis szörgolyókat kellett volna szerepeltetni)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tök jók voltak az ewokok. Apró népség ugyan, de úgy ismerték az erdőt, mint a tenyerüket. Ez az előny meg bőven elegendő volt a rohamosztagosok ellen :)

 

Minket is, hogy le tudnak dönteni a r*hadt kis bacik meg vírusok, pedig milyen aprók má'. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy most merült fel bennem hogy a fenébe kerültek a pajzsgenerátor hátsó bejáratához ilyen farönkös csapdák.

Tényleg, hogy is? :) Amúgy jó kis felvetés, csak nem szabad belemenni :D

 

Én megszoktam az ewokokat, ebbe a mesébe beleférnek ők is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, hogy is? :) Amúgy jó kis felvetés, csak nem szabad belemenni :D

A Különleges Harcifavágó Ewok Egység (főparancsnok: Wicket) helyezte el őket. Kőbaltáikkal villámgyorsan kivágták őket, majd Mutant Ewok X programban (a program vezetője: Logray sámán) létrehozott Evilwokok kötözték fel őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen az alapon az egész bolygót, de minimum az élőhelyük tág környezetét be kell csapdázniuk :)

Tényleg, mi van, ha nem a csapdákat vitték az AT-ST-khez, hanem azokat csalták már felállított csapdákhoz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.