Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szívem, ma nincs olyan idő, hogy agyalágyultakon kívül este bárki kistrikót viseljen, max a vastag pulcsi alatt :)

Ööö...kissé el vagyok havazva, azért maradt még ki a boldog névnapot kívánás :D No most megtörtént :D

 

Pildi, remélem, jó időtök lesz :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én sem kistrikóban készültem elmenni, bár most épp fülledt hőség tört Budapestre. :P Ez sajnos engem egy nagy zuhé előtti jelenségre emlékeztet, különösen így a vonuló sötét fellegekkel együtt, de nagyon reménykedek. :lol:

 

Karrde: köszi a drukkolást, szerintem ránk fér :P Aztán jöjjön, aminek jönnie kell :P

Nagyon jó a DM új lemeze, így esővel vagy anélkül, de biztos remek lesz a koncert. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog névnapot Oldie.Legalább egy korty sört igyál meg. :lol:

 

Pildi:Szerintem nem fog esni.Bár azt sem tudom hol van Bp-en hőség.Itt Újpesten max 20 fok van és borult.Természetesen jó szórakozást a koncerthez.

 

Ody szerintem már előissza magát. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi:Szerintem nem fog esni.Bár azt sem tudom hol van Bp-en hőség.Itt Újpesten max 20 fok van és borult.Természetesen jó szórakozást a koncerthez.

Így utólag is köszönöm. :) Sajnos nem lett igazad, mert esett. :P Gyakorlatilag teljesen eláztunk, bár annyi szerencsénk volt a dologban, hogy csak a koncert 9 órás kezdése után kezdett először szemerkélni, aztán pedig zuhogni az eső, a várakozás hosszú óráját megúsztuk. Akkor meg már nem számított. :D A zene és a tömegbeli hangulat mindent vitt!

A hőség pedig lehet, hogy csak bennem volt, de tény hogy a végén fekete trikóban mentem el. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.