Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jaj, nagyon édesek a cicák, és a süni is...! Nálatok nagyon bátor sün van, nálunk ha csak valaki a közelébe megy, már gömbölyödik is össze...

 

Macskánk több is volt, köztük Cirmi, aki vagy másfél évig volt a miénk, aztán elcsapta egy autó :( Napokig sírtam miatta, sosem voltam még annyira kikészülve semmitől, mint mikor ő elment. Aztán még volt pár macskánk, akik nemes egyszerűséggel leléptek (vagy elpusztultak, vagy ellopták őket), és most meg már nem lehet, mert alig vagyunk otthon, napközben nem lenne, ki vigyázzon rá :(

 

A lényeg persze: SOK boldog születésnapot, Pildi! :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, Boldog Születésnapot. :(

 

Frenkie, csak szólj és mehetünk Igazságot osztani :(

 

DOnát, én a kutyámmal vagyok így. Már öt éve lassan, hogy elment, de van még éjszaka amikor zokogva riadok fel. :S Még egy olyan élőlény tuti nem lesz mellettem akit megsíratnék.

 

Amúgy marha jópofák a fényképek, a süni persze, hogy bátor legény annyi tüskével :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem neked ez egy apró kellemetlenség csupán :(
Tény hogy nem para egy angol érettségi, de én ha tétje van a dolgoknak minden aprón kis dolgon betudok stresszelni. :(

 

És ami a legjobb az érettségiben, hogy végre lesz egy ok ami miatt felvehetem az öltönyömet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet a billentyűzetem kezd gajra menni. :(

Az akkor több, mint biztos. Az enyém is így kezdte, aztán kölcsön kaptam öcsémét, ami még rosszabb, mert minden billentyűjét erősen kell lenyomni, olyan fajta. Jobb lenne inkább a régi kitisztítanom, vagy venni egy újat :( Lehet, hogy a tiednek is csak egy pucova kell :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény hogy nem para egy angol érettségi, de én ha tétje van a dolgoknak minden aprón kis dolgon betudok stresszelni. :)

 

És ami a legjobb az érettségiben, hogy végre lesz egy ok ami miatt felvehetem az öltönyömet. :P

No akkor neked azért szorítunk, hogy ne stresszelj nagyon :P

Végül is jó indok :( Meglátod, később lesz még számos hasonló alkalom :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az akkor több, mint biztos. Az enyém is így kezdte, aztán kölcsön kaptam öcsémét, ami még rosszabb, mert minden billentyűjét erősen kell lenyomni, olyan fajta. Jobb lenne inkább a régi kitisztítanom, vagy venni egy újat :( Lehet, hogy a tiednek is csak egy pucova kell :(

Lehetséges, bár utoljára megjártam a billentyűzet pucolást. Szétszedtem, de teljesen, tényleg rohadt mocskos volt, de szépen kitakarítottam. Összeraktam, működött, majd másnap egy rossz mozdulatnak köszönhetően az egészet nyakon öntöttem egy pohár teával... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, bár utoljára megjártam a billentyűzet pucolást. Szétszedtem, de teljesen, tényleg rohadt mocskos volt, de szépen kitakarítottam. Összeraktam, működött, majd másnap egy rossz mozdulatnak köszönhetően az egészet nyakon öntöttem egy pohár teával... :(

 

El tudom képzelni azon szavakat amiket használtál utána. :( Én sosem takarítom ki.Nem éri meg mert baromi olcsón lehet venni.Bár most akarok egy wireless Logitech-et majd venni, az nem lesz azért olyan olcsó, de végülis hosszú távra veszem.A régi meg megy a kukába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El tudom képzelni azon szavakat amiket használtál utána. :( Én sosem takarítom ki.Nem éri meg mert baromi olcsón lehet venni.Bár most akarok egy wireless Logitech-et majd venni, az nem lesz azért olyan olcsó, de végülis hosszú távra veszem.A régi meg megy a kukába.

Nagyon szép szavak voltak. Mondjuk én notórius teaöntögető vagyok, eddig kb. öt billentyűt nyírtam így ki.

Én is akkor takarítottam először. Mondjuk én eléggé ragaszkodom a billentyűzeteimhez, meg fontos, hogy leütésileg mindig ugyanolyan legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rám is rámférne egy billenytűzet vásárlás, mert most egy AbKey billenytűzettel nyomom. Csak egyszer kerülne a kezeim közé a készítője úgy széttörném a fején ezt a klaviatúrát. Meg azén is, aki tönkretette az előzőmet és ezért vette ezt nekem :(

 

Nagyon gondolkodok most egy Optimus billentyűzet vásárlásán :( (csak viccelek, azt a 300 ezret nem éppen egy bill.-re akarom költeni :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rám is rámférne egy billenytűzet vásárlás, mert most egy AbKey billenytűzettel nyomom. Csak egyszer kerülne a kezeim közé a készítője úgy széttörném a fején ezt a klaviatúrát. Meg azén is, aki tönkretette az előzőmet és ezért vette ezt nekem :(

Ezzel művészet lehet gépelni... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rám is rámférne egy billenytűzet vásárlás, mert most egy AbKey billenytűzettel nyomom.

Anyám, ezen hogyan lehet gépelni? Már ránézésre sem tudnám használni, de hát aki tíz ujjal vakon gépel, annak a hagyományos elrendezés a legjobb, legalább is szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám, ezen hogyan lehet gépelni? Már ránézésre sem tudnám használni, de hát aki tíz ujjal vakon gépel, annak a hagyományos elrendezés a legjobb, legalább is szerintem.
Elég riasztó kinézete van. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyám, ezen hogyan lehet gépelni? Már ránézésre sem tudnám használni, de hát aki tíz ujjal vakon gépel, annak a hagyományos elrendezés a legjobb, legalább is szerintem.

Igen, érdekes, hogy miért találták ki épp így a billentyűk elrendezését, amikor ez ellentétben áll a mindenhol elterjedt változattal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.