Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

De a korukat már csak mi, vének értékeljük! :)

Bizony :D

 

Lehet nyerni USB-s fénykardpálcát :) Gyűjtőknek ajánlott. A "kérdések" tényleg könnyűek, nekem elhihetitek őket :)

Hehe, aranyos darab :D De inkább nem indulok a versenyen :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars kütyü nyereményjáték

Lehet nyerni USB-s fénykardpálcát :) Gyűjtőknek ajánlott. A "kérdések" tényleg könnyűek, nekem elhihetitek őket :)

Csak nem volt némi közöd hozzá? :D

Nekem egyébként tetszik a nyeremény. A sötétben jól mutathat, a játék fénykardjaink is egészen hangulatosak olyankor. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek. Sajnos életem legrosszabb napja volt a mai.. Anyukám kórházba vitték vakbélgyulladás gyanújával, de amikor operálták vették észre hogy ez daganat. Nem tudom hogy mi lesz.

 

De mindenesetre nem így képzeltem el a felnőtté válást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek. Sajnos életem legrosszabb napja volt a mai.. Anyukám kórházba vitték vakbélgyulladás gyanújával, de amikor operálták vették észre hogy ez daganat. Nem tudom hogy mi lesz.

 

De mindenesetre nem így képzeltem el a felnőtté válást.

 

Obi1, nagyon sajnálom. Drukkolok anyukádnak, jobbulást kívánok neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, boldogabb szülinapot!

 

Sejtem, milyen érzés lehet, én lassan két éve tapasztaltam meg ugyanezt. Egyet tehetsz, bízz a legjobbakban! :) (És persze írd meg a fejleményeket.) Természetesen megy a drukk.

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz mindenkinek. Fejlemény sajnos még nincsen, mert ezek egy hétig ülnek a leleteken de remélem hamarosan kiderül valami. Nem tudok minden részletet, de az orvos azt mondta hogy a daganat átszúrta valahogy a vastagbelet. Aminek egy nagy részét eltávolították.

 

Ahogy olvasom, nem jók az esélyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem volt némi közöd hozzá? :)

Némi :)

 

Köszönöm mindenkinek. Sajnos életem legrosszabb napja volt a mai.. Anyukám kórházba vitték vakbélgyulladás gyanújával, de amikor operálták vették észre hogy ez daganat. Nem tudom hogy mi lesz.

 

De mindenesetre nem így képzeltem el a felnőtté válást.

Jézusom, Obi1, ez szörnyű. Sajnos én is tudom, milyen érzés. Remélem anyukádnak szerencséje lesz. Drukkolok én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz mindenkinek. Fejlemény sajnos még nincsen, mert ezek egy hétig ülnek a leleteken de remélem hamarosan kiderül valami. Nem tudok minden részletet, de az orvos azt mondta hogy a daganat átszúrta valahogy a vastagbelet. Aminek egy nagy részét eltávolították.

 

Ahogy olvasom, nem jók az esélyek.

Obi1, egészségügyis családi hátterem van, ha anyud hazakerül, és kell valami, szólj, első körben ide. Hátha tudok valamit szerezni. (ismerőséknél leukémiás volt a ki9sfiú, és mi szereztük be a fertőtlenítős cuccokat, ilyesmit.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két hét múlva esedékes kvízhez szükségem lenne egy olyan dvd lejátszó programra, aminek a segítségével képeket tudok kiszedni a filmekből. Eddig az InterVideo Win DVD-t használtam, de az újra rakás után elveszett, és most nem találok hozzá értelmes linket, amit nem kéne feltörni, vagy épp jelszót kitalálni hozzá. Tudna valaki segíteni? (alternatív megoldásokat is elfogadok :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.