Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Minden ok, illetve én itthon pihenek már kéthete valami ocsmány virus miatt. Már tudom tartani fejem és egyedul eljutok a mellékesre, eddig ez nem sikerult. Ez az orvosin tortént, ott mindig van kb évente ilyesmi.,. Tavaly egy srác felvágta az ereit. Nem tudom, hogy mit muvelhetnek ott a diákokkal, hogy ennnyire streszesek. A ttk-n csak lokottek vannak és nem elmebetegek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tervezem már egy jó ideje hogy otthagyom a francba és elmegyek munkanélkülire és keresek egy szakmámhoz illő munkahelyet mert ezt se fizikailag se idegileg nem bírom valami fényesen.

Sajnálom, hogy rossz a helyed, mostanság sok mindenki nem ott van, ahol jó lenne neki :rock:

 

Orki, jobbulást!

 

Örülök, hogy a pécsieknek semmi bajuk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Laptopos kérdéseim vannak (már megint :))

 

- asszem fórumtalin volt szó erről: hogyan lehet egy feltelepített és rövidesen lejáró program nyomait eltüntetni, hogy aztán később újra használhassam?

- Vista esetén normális-e, hogy kb hetente ( a Windows automatikus frissítéseinek kikapcsolása előtt két-három naponta) igénybe kell vennem a rendszervisszaállítót? (ma reggel épp sem a Firefox sem az Explorer nem találta a netet miközben az MSN és a vírusirtó-frissítés rendben működött)

-hogy a rozsdába' nem tudok @oai.hu email címekre levelet küldeni, miközben onnan kapok levelet? A gmail leveleim szimplán elvesztek, amikor regeltem hotmail-re az legalább jelezte, hogy a levelet nem kézbesítette.

(Dzséjt: a kinek-a-fénykardja válaszaim átértek? bár most már nagyon tökmindegy)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.