Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most ittam egy kis vilmoskörte pálinkát, anyum szerint az használ ilyenkor :D

Phobos, a züllés útjára léptél :D De valóban jó ilyenkor egy kis pálinka, húgom szereti használni, ha beteg :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobod: Jobbulást.

 

MissKarrde: Természetesen nem sz*rnám le a fiam barátnőjét.De mivel úgyis megtörténik aminek meg kell, ezért nem sokat tehetek ellene, talán a fiú nevelésében, hogy vigyázzon a hölgyre.Amit felvetettem az inkább olyan belső érzés.Nem tudom, valahogy egy fiútól az ember elfogadja, hogy már viszonylag érett, a lányomat baromira félteném főleg ismerve a férfiakat. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ittam egy kis vilmoskörte pálinkát, anyum szerint az használ ilyenkor :evil:

 

 

És mint tudjuk, a Willamoskörte™® amúgy is igen finom. Ezt az italt egy galaktikus világcsavargó, életművész, költő, zsurnaliszta fenegyerek ismertette meg velem, mikor két kör birodalmi-fasírozás közt a Barlang™ban ültünk épp a kedves szeszkazán pilótakollégákkal együtt. Kismértékben felüdít, és frissíti a lelket, nagymértékben meg egyenesen folyékony bátorság tölti meg üregesen döngő vénáidat! :D

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Természetesen nem sz*rnám le a fiam barátnőjét.De mivel úgyis megtörténik aminek meg kell, ezért nem sokat tehetek ellene, talán a fiú nevelésében, hogy vigyázzon a hölgyre.Amit felvetettem az inkább olyan belső érzés.Nem tudom, valahogy egy fiútól az ember elfogadja, hogy már viszonylag érett, a lányomat baromira félteném főleg ismerve a férfiakat. :D

A fiú ilyen nevelése valóban nem árt. Tudom, hogy van ilyen belső érzés lányokkal kapcsolatban, arról nem is tehetünk, annyit viszont igen, hogy az eszünkre hagyatkozva belegondolunk a másik fél helyzetébe is :D Pl. a másik apuka is ismeri a férfiakat, tehát joggal tartana hasonlóan a te fiadtól, ha a lányáról van szó :evil: De ezt már írtam, a lényeg, ha érted, hogy ez oda-vissza működik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem megvannak a tradícionális dolgok!

Ortisék módjára :evil:

 

Phobos, jó is az kúrálásra, örülök, hogy jobban vagy, aztán hazafelé vigyázni a lámpaoszlopokkal :D

 

BÚÉK mindenkinek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BÚÉK!

 

Begyúrtam 2 kiló husit fasírtnak, tőlem ezt kérték a házigizdák, akikhez megyünk bulizni! :D Ortis most vitte el gyermeket nagyijáékhoz.

 

Phobos, örülök h jobban vagy! :evil:

 

Mindenkinek kellemes Szilvesztert, és az Új év legalább ne legyen rosszabb az ideinél. Ha meg jobb lesz, az külön öröm! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ortis: Ez marha jó volt.

 

Phobos: Jó kemény bul.i lesz ha már most elkezditek. :D Én ismertem olyan embert aki 8-ra már hullarészeg volt és haza kellett vinni lefektetni.

 

Én is már elkezdtem at alapozást(ittam egy sört), aztán estefele indulok a buliba.Hálistzennek most meg vagyok híva, így nem olyan rossz lesz mint tavaly, mikor egyedűl voltam itthon, és Oldie-nak igen csak cenzúráznia kellett. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Újévet! :evil:

 

Én tömöm magamba a kaját nehogy úgy járjak mint két éve, nem ettem egész nap szilveszterkor, aztán pár sör után már kész voltam. Elég nagy akaraterő kellett ahhoz is hogy eddig ne igyak semmit, tartalékolom az energiát estére. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.