Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Apróság, de szúrja a szemem: helyesen „idióta”, és „idiotizmus”. :)

Tudom, de nekem meg úgy jó pofa, ahogy írom. Ez olyan mint a kösz, nálam kosss. :)

 

Amit állítasz rólam, az nem igaz! Én nem azt akarom, hogy a világ ne fejlődjön!

Ezzel nincs is bajom. Hanem azzal van, hogy amin az okosok gondolkodnak és kísérleteznek

abból az esetek nagy többségében olyan születik ami nem épp hasznos vagy jó. Gátat kellene annak

szabni, hogy az érdekesebb ötletek illetéktelenek kezébe kerüljön. Persze ilyenkor fel merül a kérdés,

" Akkor honnan lesz pénz? " hát az államtól, vagy olyan szervezetektől akik ezt úgy támogatják, hogy

abból rossz nem születhet. Bár ezt elkerülni elég nehéz, de úgy gondolom, hogy megfelelő szabályokkal

és törvényekkel meglehetne oldani! Figyeljétek meg, ebből a csirkés dologból is később biztos lesz valami

gubanc, amiből majd nagy botrány és pereskedés lát napvilágot. De reméljük nem így lesz, és minden happy lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, de nekem meg úgy jó pofa, ahogy írom. Ez olyan mint a kösz, nálam kosss. :)

 

Amit állítasz rólam, az nem igaz! Én nem azt akarom, hogy a világ ne fejlődjön!

Ezzel nincs is bajom. Hanem azzal van, hogy amin az okosok gondolkodnak és kísérleteznek

abból az esetek nagy többségében olyan születik ami nem épp hasznos vagy jó. Gátat kellene annak

szabni, hogy az érdekesebb ötletek illetéktelenek kezébe kerüljön. Persze ilyenkor fel merül a kérdés,

" Akkor honnan lesz pénz? " hát az államtól, vagy olyan szervezetektől akik ezt úgy támogatják, hogy

abból rossz nem születhet. Bár ezt elkerülni elég nehéz, de úgy gondolom, hogy megfelelő szabályokkal

és törvényekkel meglehetne oldani! Figyeljétek meg, ebből a csirkés dologból is később biztos lesz valami

gubanc, amiből majd nagy botrány és pereskedés lát napvilágot. De reméljük nem így lesz, és minden happy lesz! :)

Teljesen irreális amit írsz. Ez olyan mint amikor -elnézést az összehasonlitásért- Sztálin parancsba adta, hogy a szovjet irodalomban mostantól elég ha csak a mesterműveket írják meg. A rossz könyveket nem kell elkésziteni, ugyhogy drasztikusan csökkenteni kell az irodalmi művek számát. De ez nem így működik. Ahogy egy könyvről az elkészültéig képtelenség megmondani, hogy mestermű lesz-e vagy sem, úgy egy találmányról is képtelenség megmondani hogy be fog-e válni, amig piacra nem dobják. Addig minden csak elmélet. Ahhoz, hogy legyenek jó találmányok, sok olyan is meg kell szülessen ami nem annyira jó/hasznos. Én írok egy tudományos folyóiratba is és szoktam beszélni kutatásokon dolgozó profokkal: mindannyian csak reménykednek benne hogy az a nagy átütő dolog amin dolgoznak tényleg átütő lesz. Nem a pénzelökön múlik és nem a törvényeken. Az, hogy egy jó ötlet megállja-e a helyét a valóságban nem a szabályokon múlik, hanem a kutatás végén megkapott eredmény valódi hasznosságán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit hadd tegyek hozzá az éjszakaihoz, sajnálom, hogy nem lehet többet gazdasági témákról beszélni :( Szerintem azért elég sokat tanulunk abból páran, amikor Donát és a többiek nekiállnak egy-egy témát leírni, és megdumáljuk. Általában nagyobb gond nélkül tudunk beszélgetni. Kár lenne csak azért teljesen letiltani, mert egy ember most beszabadult ide az erőszakos viselkedésével.

Én is sajnálom, hogy így alakult, és hogy éppen én lettem a gyújtópont. :( Az igazsághoz hozzátartozik, hogy bár szívesen olvasgatom a gazdasági témájú itteni hozzáértő fejtegetéseket, de mivel gazdasági dolgokkal foglalkozom munkaidőben, így a szabadidőmben itt már nem nagyon akarok sok időt arra szánni, hogy bővebben és és esetleg tényadatokkal alátámasztva reagáljak. Én már esténként egyszerűen csak kikapcsolódni szeretnék itt, és pozitív dolgokkal foglalkozni.

 

 

Egyébként nagyon jópofa ez az elektromos cigi, ismerősöm használja.

Nekem is van egy ismerősöm, aki ezzel sikeresen leszokott annyiban, hogy a korábbi napi adagjának sokkal kisebb része is elég. Pontos számra nem emlékszem, de kevesebbet szív, az biztos. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, viszont amikor elkészül valami, és rossz kezekbe kerül, akkor nem kéne sírni, hogy mert ők nem is erre szánták!

Már miért nem kéne sírni? Az előbb irtad, hogy az államnak kéne támogatnia a kutatásokat... az atombombát talán nem egy állam, az Egyesült Államok használta rosszra? Nincsenek fedhetetlen erkölcsű szervezetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is gratulálok. Szép volt! :clap::)

 

Köszi neked is :)

Végig azt hittem hogy bukta lesz, megmondta tanár hogy átmentem, hazamentem, addig végig ilyen depis hangulatba voltam, hazaérve kezdtem csak el röhögni mint valami pszichopata :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett. És életszerű volt, mivel a srác komolyan gondolta a menyasszonyával.

Na ez az, ha komolyan gondolta a kapcsolatát, akkor a főnöke lehet akármilyen jó nő.

 

Álomvilágban éltek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném. A barátnőmet nagyon szeretem, és hosszú távra tervezek vele. Ha az ember tényleg komolyan gondolja, a hűség alapvető, nézzen ki akárhogyan is az a k/rva, mert az a nő egyértelműen az volt a filmben. Tehát ilyen helyzetben abszolút kényelmetlen a szituáció a férfinak. Attól, hogy a férfiak jelentős része menne a farka után, még nem biztos, hogy ez mindenkire igaz, sőt: az a szomorú, hogy ezt tekintjük alapértelmezettnek egy ilyen szituációban.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig örülj amíg nincs népismereted :hehe:

 

Na még csak az kellene :D

 

5 perce 4 éves unokaöcsém komoly szakmai kérdéssel fordult hozzám. Így hangzott: "Norbi! Mik azok a jedi lovagok?" Hát nem édes? :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem érdemben válaszoltál neki :)

 

A művészeti tárgyak nagyon helyes hogy vannak, alapműveltség kell. Nálunk anno adott volt egy nagyon rendes de szegény művészet tanár, aztán a gimi szervezésében volt műv.töri kirándulás Olaszországba azzal a ki nem mondott / szinte már kimondott céllal, hogy máshogy soha nem látná élőben a festményeket amiket úgy szeret. :pill: Sajnos nem tudtam menni de a kezdeményezés nagyon szép ötlet volt :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem érdemben válaszoltál neki :)

 

A művészeti tárgyak nagyon helyes hogy vannak, alapműveltség kell. Nálunk anno adott volt egy nagyon rendes de szegény művészet tanár, aztán a gimi szervezésében volt műv.töri kirándulás Olaszországba azzal a ki nem mondott / szinte már kimondott céllal, hogy máshogy soha nem látná élőben a festményeket amiket úgy szeret. :pill: Sajnos nem tudtam menni de a kezdeményezés nagyon szép ötlet volt :yeah:

 

Hogyne :)

 

Persze értem én hogy kell alapműveltség, csak engem valahogy nem dob fel ez a tantárgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném. A barátnőmet nagyon szeretem, és hosszú távra tervezek vele. Ha az ember tényleg komolyan gondolja, a hűség alapvető, nézzen ki akárhogyan is az a k/rva, mert az a nő egyértelműen az volt a filmben. Tehát ilyen helyzetben abszolút kényelmetlen a szituáció a férfinak. Attól, hogy a férfiak jelentős része menne a farka után, még nem biztos, hogy ez mindenkire igaz, sőt: az a szomorú, hogy ezt tekintjük alapértelmezettnek egy ilyen szituációban.

A lényeg az időben van. Eleinte minden szép, ezt természetes. Idővel korcsosul el a 90%. Elhiheted Donát, nem csak a levegőbe beszélek. Nemes a mostani lovag lelked, de térjünk vissza rá 10 év múlva. Sajnos ez olyan iskola, amit csak az élettapasztalat adhat. Az pedig egy dolog, hogy Te miként látod a dolgot, az egy másik, hogy a lány hogy érez. Ő se egy statikus "építmény". Ma az a divat, hogy ha kihűl valami akkor lépjünk le. Erre lehet prüszkölni, de ez sajnos tény. Persze vannak kivételek is, de nem ez a jellemző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg az időben van. Eleinte minden szép, ezt természetes. Idővel korcsosul el a 90%. Elhiheted Donát, nem csak a levegőbe beszélek. Nemes a mostani lovag lelked, de térjünk vissza rá 10 év múlva. Sajnos ez olyan iskola, amit csak az élettapasztalat adhat. Az pedig egy dolog, hogy Te miként látod a dolgot, az egy másik, hogy a lány hogy érez. Ő se egy statikus "építmény". Ma az a divat, hogy ha kihűl valami akkor lépjünk le. Erre lehet prüszkölni, de ez sajnos tény. Persze vannak kivételek is, de nem ez a jellemző.

 

Én általában ha szeretek egy lányt, akkor tényleg szeretem, más csajra sose nézek rá ha van valakim, sőt más csaját se szoktam stírölni mert nekem se tetszene ha valaki az én párom nézegetné. Megteszek érte mindent, tenyerem hordozom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átléptem 11.-be, öcsém ilyen hülye órákat. Oké hogy van matek, nyelv, meg fizika stb. De még ének óra, rajz óra, etika óra, meg művészet történet :D

Eszem megáll.

Közgáz nincs benne, örülj neki. :D Az a tárgy egy borzalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.