Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na anyukám sikeresen túl van egy mióma műtéten. Reggel fél 8kor volt időpontja, én ugye elkísértem, fél 5kor kelés, felbuszozás, odaérünk 7-re. Kiderült hogy 1 db altató orvos van az egész fehérvári kórházban aki jelenleg a nagyműtőben van és nem ér rá anyám kis műtétjével foglalkozni. Na ha elém került volna azaz orvos elküldtem volna a tudjuk hova. 10 óráig szenvedtünk ott mire előkerült még 1 altató orvos, addigra anyukámat már elhelyezték egy kórteremben. Kb 20 percet voltunk ott, mikor szólt 1 nővér hogy anyukám mehet műtétre. Nagy kapkodás, anyukám átöltözik gyors a köntösbe, mivel alig 5-10 perces műtétről van szó, kérdezem a nővért hogy megvárhatnám e anyukám. Mondja hogy szó se lehet róla, 3 után van látogatás. Jólvan mondom, akkor megyek. Műtét alatt ugye nem lehet anyun semmi ékszer, segítek neki kivenni a füllbevalóját, mikor jött még 1 nővér hogy kotrodjak már. Mondom jól van már b*szod, hadd segítsek már édesanyámnak levenni az ékszereket. Leszedtem akkor megöleltem anyut és elindultam vissza a buszállomásra. Kb 20 perc gyaloglás, épp odaérek állomásra, már hív anyukám hogy sikeres a műtét. Mondom de örülök :)

Most 3 után megy majd érte kocsival nagybátyám, én pedig szerintem alszok 1-et :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, elmondhatom, hogy ez a hét nálam abszolúte a Star Wars jegyében telik.

Ma kaptam egy új SW legot (Sith Nightspeeder -> a névválasztás vicces, mivel egy deka Sith nincs hozzá, hisz ez az éjnővérek siklója).

Ugyanígy ma derült ki, hogy lehetőségem lesz a The Old Republic béta verzióját kipróbálni. Amiről mellesleg a héten egy összefoglaló cikket is írok.

Pénteken meg jön a TCW új évada és a Blu-ray.

Hát kell ennél több Star Wars egy hétre? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 óráig szenvedtünk ott mire előkerült még 1 altató orvos, addigra anyukámat már elhelyezték egy kórteremben.

Jobbulást anyukádnak! Kolléganőm epeműtétje délután 3-kor volt, addig kellett várni étlen, stb. Így tudják őket beosztani, de ennyit várni azért valóban nem a legjobb.

 

Hát kell ennél több Star Wars egy hétre? :D

Nem, főleg a születésed hetében :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást anyukádnak! Kolléganőm epeműtétje délután 3-kor volt, addig kellett várni étlen, stb. Így tudják őket beosztani, de ennyit várni azért valóban nem a legjobb.

 

 

Köszi, és neked is Ody :)

Hát ja, sajna ez így megy, anyukámért 5 kor mentünk kórházba, most értünk haza. Tegnap este óta nem evett-ivott semmit...

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi na, csak a te hsz-ed felett valahogy átsiklottam :(

Sejtettem hogy ez lehetett az oka. Épp ezért esett rosszul hogy kimaradtam. Az ilyesmi átsiklós szitukat is meg kéne már tanulnom kezelni magamban. Ha olyan fordul elő mindig arra gondolok először hogy levegőnek lettem nézve hiába tudom hogy bárki részéről előfordulhat olyan hogy véletlenül nem olvas el ezt-azt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem hogy ez lehetett az oka. Épp ezért esett rosszul hogy kimaradtam. Az ilyesmi átsiklós szitukat is meg kéne már tanulnom kezelni magamban. Ha olyan fordul elő mindig arra gondolok először hogy levegőnek lettem nézve hiába tudom hogy bárki részéről előfordulhat olyan hogy véletlenül nem olvas el ezt-azt.

 

Jó hát én is sokszor vagyok így, hogy valaki nem reagál arra amit írok és akkor besértődök meg felhúzom magam hogy direkt engem nem vesznek észre. :)

Ilyen előfordul, ezért ne emészd magad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norbi: Jobbulást anyukádnak! Az én anyukámnak is volt ilyen műtétje pár éve, őt nem engedték ilyen gyorsan haza. Sőt, mivel nem állt el a vérzés, fél nappal később az intenzíven kötött ki, egy nappal később újra megműtötték a vérveszteség miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norbi: Jobbulást anyukádnak! Az én anyukámnak is volt ilyen műtétje pár éve, őt nem engedték ilyen gyorsan haza. Sőt, mivel nem állt el a vérzés, fél nappal később az intenzíven kötött ki, egy nappal később újra megműtötték a vérveszteség miatt.

 

Köszi :)

Ja hát függ azért attól is hogy mikor műtik, meg hát hogy hogyan lesz valaki a műtét után. Anyukámnak szerencséje volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hát én is sokszor vagyok így, hogy valaki nem reagál arra amit írok és akkor besértődök meg felhúzom magam hogy direkt engem nem vesznek észre. :)

Ilyen előfordul, ezért ne emészd magad.

Bizony-bizony előfordul. Amúgy már nem emésztem a mostani miatt magam. :peace:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :)

Ja hát függ azért attól is hogy mikor műtik, meg hát hogy hogyan lesz valaki a műtét után. Anyukámnak szerencséje volt :)

Meg, hogy sámánok vagy orvosok műtik-e.... Veszprémben csak sámánok vannak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony-bizony előfordul. Amúgy már nem emésztem a mostani miatt magam. :peace:

 

Akkor rendben van :)

 

Meg, hogy sámánok vagy orvosok műtik-e.... Veszprémben csak sámánok vannak...

 

Sámánok alatt konkrétan mit értsek? :)

 

Krande, SimonZ, köszi nektek is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg, hogy sámánok vagy orvosok műtik-e.... Veszprémben csak sámánok vannak...

Pesten egyetemi klinikán is találkoztam már sámánnal, pedig elvileg sebész volt. De értem a szitut, és eléggé sajnálatos, ha ez az általános.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.