Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

kudar szólt, hogy szomorúak vagytok, hogy nem vagyok. Nagyon le vagyok maradva mindennel, alig jut időm valamire. Sajnos még egy TCW-t se láttam, szóval... :D

Most is csak beírtam és boldog szülinapot Pildi meg akinek eddig volt és nem köszöntöttem fel! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar szólt, hogy szomorúak vagytok, hogy nem vagyok. Nagyon le vagyok maradva mindennel, alig jut időm valamire. Sajnos még egy TCW-t se láttam, szóval... :D

Most is csak beírtam és boldog szülinapot Pildi meg akinek eddig volt és nem köszöntöttem fel! :)

Szomorú eset, de azért ha tudsz majd gyere. :) És jó, hogy benéztél. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, köszi szépen! :) Remélem, azért belátható ideig fog ez az időbeosztás tartani Nálad, mert elég lélekromboló lehet hosszú távon.

Sajnos nem valószínű. Kb. 1 hónapja lett ez a munkaköröm és tudtam, hogy ez ilyen lesz, így vállaltam el.

Szóval ez nem időszakos lesz, hanem hosszútávú, de eddig bírom. Mondjuk az a 0-24/7 nem így van, mert inkább 7-20/6 van, mert este 8-tól reggel 7-ig kikapcsolva van (nagyrészt) a mobilom, így aki akkor keres az megszívta :D Meg vasárnap nem kell dolgozni, akkor pihenek vagy itthon kell doksikat készíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar szólt, hogy szomorúak vagytok, hogy nem vagyok. Nagyon le vagyok maradva mindennel, alig jut időm valamire. Sajnos még egy TCW-t se láttam, szóval... :D

Jó, hogy benéztél :) Remélem, a munka ebben a formában nem lesz tartós, mert elég nehéz ilyen beosztásokban dolgozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Mandrell:

" Sikerült konvertálni mkv-ból avi-ba, de a BD lejátszóm mégse viszi. :( Help! "

 

Azt hiszem, az sem mindegy, hogy hogyan van avi-ba konvertálva, mert nem az ilyen lejátszók nem mindent visznek.

Például a DVD lejátszónk nem viszi az olyan DVD lemezekre kiírt filmeket, melyeken több film van.

Ezért, külön át kell DVD-be konvertálni, szerintem nézd meg, hogy milyen formátumot enged lejátszani és annak

megfelelően konvertáld a filmet. Ha így sem lesz jó, akkor sajnos nem tudom, hogy mi lehet a probléma.

 

Pildi neked pedig nagyon sok boldog születésnapot, és még vagy százat! :D

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody Mandrell:

" Sikerült konvertálni mkv-ból avi-ba, de a BD lejátszóm mégse viszi. :( Help! "

 

Azt hiszem, az sem mindegy, hogy hogyan van avi-ba konvertálva, mert nem az ilyen lejátszók nem mindent visznek.

Például a DVD lejátszónk nem viszi az olyan DVD lemezekre kiírt filmeket, melyeken több film van.

Ezért, külön át kell DVD-be konvertálni, szerintem nézd meg, hogy milyen formátumot enged lejátszani és annak

megfelelően konvertáld a filmet. Ha így sem lesz jó, akkor sajnos nem tudom, hogy mi lehet a probléma.

Avit lejátszik, csak mkv-t nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajta vagyok. :)

Áhh, akkor már érthető. Azt hittem, hogy már át van konvertálva, de mégsem viszi.

Ha majd kész leszel légy szíves írd meg, hogy jó e. :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csodával határos módon, majd egy hónap után megkaptuk első tankönyveinket, per pillanat informatikából....és akkor most tessék kapaszkodni, 2003-2004-es adatok vannak benne :lol: :lol: Epekedve várjuk a többit is és már mennek a fogadások, hogy vajh a közgáz nem e a tervgazdálkodás rejtelmeit fogja e taglalni. :D

 

Egy szó mint száz, a drága Munkaügyi Központ ( ő adta ki a sulinak, hogy milyen tankönyveket szerezhet be!) elmehet a r*tkes hónalj f........!! :evil: Az amúgy 2400 tanórát 600-ban határozta meg másrészről. Lehet találgatni, hogy milyen eredmények fognak születni. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amúgy 2400 tanórát 600-ban határozta meg másrészről. Lehet találgatni, hogy milyen eredmények fognak születni. :fuckoff:

Ilyenek a levelezős, esti, stb. képzések is, az órák száma jóval kevesebb, szóval otthon még sok energiát kell ráfordítani. Csak akkor kell a jó könyv is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenek a levelezős, esti, stb. képzések is, az órák száma jóval kevesebb, szóval otthon még sok energiát kell ráfordítani. Csak akkor kell a jó könyv is.

Na igen, csak esti, levelező max hetente kétszer, háromszor van, ez meg nappali képzés a hét minden napján csupán hat hónapig. Naponta hat-hét órát adnak és három hét után már modulzáró vizsgát fogunk csinálni. :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom ez az egész felsőoktatás úgy sz*r ahogy van. El is döntöttem hogy érettségi után megcsinálom az OKJ-t aztán lesz ami lesz.

OKJ ez is, de eszembe se lenne még egyszer ilyen körülmények közt nekivágni. Embertelen egy ilyen tanrendet már felnőtt fejjel végigcsinálni. De a fiataloknak is. Képtelenség tudásszomjazva felhőtlenül örülni teszem azt a mikró harmadik órájában miközben még négy hátravan. És másnap kezdődik minden előröl. Ez egy látszatoktatás, semmi több. Minimum egy két éves időrendben kellett volna a Központnak megalkotnia ezt az egészet, nem hat hónap alatt ledarálni az egészet. De ez van, kell a statisztikai adat odafent.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.facebook.com/szerencsejatek.zrt?sk=app_273600716005787&code=AQDdvNa7YmHQCEFDUt0mjl0IwoWucBlJsYe_2xrHZHO3SZWvtVT8-E8Uc-hd3M8PNsrCe2yl3_Lua3sdZXZ1ExgpHhcrsxOkF7w-zUp6j_ovVmQoK-LHW4VkSJ_m5vHmifbHB5BDDu2i46yHoL4PeDCiZ1Y9SzQLPLzO6pl70wmoVhk3-dcjlNUGISgctedTocKS8WH1lifH07dJww2sRBBn#_=_

Szerencsejáték Zrt -nél lehet a Facebook-on szavazni hogy melyik állatmenhely kapjon pénzt. Akinek van valami kötődése, szavazzon! (Én megtettem, Karneolt a Misináról hoztam ki és nagyon jó tapasztalataim vannak.) Viszont bármelyik nyer, kb biztos, hogy a legjobb helyre kerül a pénz.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OKJ ez is, de eszembe se lenne még egyszer ilyen körülmények közt nekivágni. Embertelen egy ilyen tanrendet már felnőtt fejjel végigcsinálni. De a fiataloknak is. Képtelenség tudásszomjazva felhőtlenül örülni teszem azt a mikró harmadik órájában miközben még négy hátravan. És másnap kezdődik minden előröl. Ez egy látszatoktatás, semmi több. Minimum egy két éves időrendben kellett volna a Központnak megalkotnia ezt az egészet, nem hat hónap alatt ledarálni az egészet. De ez van, kell a statisztikai adat odafent.

És mennyit fizetsz ezért?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.