Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Csak valahogy el kéne jutni a belső megfog állapotig :evil:

Szerintem nem hordtál össze nagyon sületlenséget :P

Hát az már a menőmanók dolga. Úgy értem, hogy azért már tenni is kell, mindkét irányból. Nem lehet elvárni, hogy megismerjenek minket, miközben mindent adunk, csak magunkat nem. És kicsit sem szerény véleményem szerint sok embernél ez a baj. Akaratlanul is meg akar felelni a kiszemeltnek, aztán kopp, csodálkozik, hogy nem azt szereti meg, aki, vagy azt sem, akinek adnia akarja magát. Mert az előbbit nem látja, az utóbbit meg pocsékul játssza el.

Akkor lehet, hogy többször kéne pia után inni... azaz írni? Na jó, nem, csak ilyenkor őszinte vagyok. És faragatlan... És bunkó... Jesszus, tisztára, mintha józan lennék, csak ferdébben veszem az egyenest. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ment? :D

Ahhoz képest, hogy életem első közönség előtt lezajlott előadása volt, egész jól. :D De ehhez hozzátartozik, hogy a saját fejem és mentalitásom után mentem, kikerülve a merev szabályokat. Alapból ugye most főleg a pénzintézetekről, szervezetekről kellett előadást tartani, de isten mentsen, hogy én egyszer is reklámozzam őket. Írtam inkább egy tanmesét válság témakörben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy életem első közönség előtt lezajlott előadása volt, egész jól. :D De ehhez hozzátartozik, hogy a saját fejem és mentalitásom után mentem, kikerülve a merev szabályokat. Alapból ugye most főleg a pénzintézetekről, szervezetekről kellett előadást tartani, de isten mentsen, hogy én egyszer is reklámozzam őket. Írtam inkább egy tanmesét válság témakörben.

 

Nem volt rossz az elején hogy mindenki rád figyelt? Nekem kellett előadást tartanom órán, és az a 30 ember is eléggé zavart hogy mind én rám figyelt. Biztos érdekes lehetett, meghallgattom volna a tanmeséd :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nem csináltam mást mint az értékeléseteket kontextusba helyeztem hogy lássátok hogy teljesen fölösleges a para. Igen 20-25 év alatt romlott a póráz, meg előtte is romlott meg azelött 25 évvel is romlott. Apáink szabadabb pórázon voltak mint nagyapáink ők meg mint az ő apáik. Azért kértem egy tágabb szemléletet, hogy egyértelmű legyen hogy nem a végbe rohanunk (és hogy majdnem 100 százalékos biztonsággal kijelenthető: pár generáció és egy a miénknél sokkal erkölcsösebb generáció jön.... újra). Meg lett már ez az út téve számtalanszor. Nincs semmi olyan ebben a generációban vagy magában a generációváltásban amiben rendkivülit kéne látni. Azt pedig hogy bizonyos időperiodusokban végletek közt vergödünk mióta ember a földön jár megállapitásként közöltem nem minősitettem. Ez van, ilyenek vagyunk, attól még a józan észre minden korban igy most is van igény. Igen én is egyetértek: meg kell találni mindenkinek a középútat és ezt tovább adnia a gyerekeinek, de a látható kordivat fölött való sápitozásnak sok értelmét nem látom.

Csak egy dolgot felejtesz el. A végletből pont az tolja el a társadalmat időről időre pozitív irányba, hogy egyre többen ellenzik azt, ami kialakul. A ciklus azért ismétlődik, mert egyre több embert akaszt ki először a liberális véglet, aztán a konzervatív véglet. Ha azonban mindenki csak legyintene, ahogy Te teszed, akkor a ciklusosság is megszakad.

 

Ettől persze szíved joga nem törődni a "kordivattal", csak arra akarok rávilágítani, hogy a kialakult társadalmi szemlélet ellenzése egyáltalán nem értelmetlen, mert ellenállás és rossz szemmel nézés nélkül ciklikusság sem lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz az elején hogy mindenki rád figyelt? Nekem kellett előadást tartanom órán, és az a 30 ember is eléggé zavart hogy mind én rám figyelt. Biztos érdekes lehetett, meghallgattom volna a tanmeséd :)

Előttem már megpuhították őket. ;) Majd adok egy linket, hamarosan felkerül ugyanis egy egy hozzám hasonló mentalitású emberek honlapjára. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Eszembe jutott egy kérdés. Ez nem rendszergazda tanfolyam? Ha igen akkor minek vannak pénzügyek?

Nem-nem. Gazdasági infómókus...ööö, informatikus. :) Mondjuk szerencsére csak érintőlegesen vesszük a gazdasági részeket, bár így is majdnem főiskolai szint. Van mikró-makró, pénzügy, statisztika, marketing, munkatervezés, vállalkozásmenedzsment meg még a tököm tudja ami jön a későbbiekben. Infó részről meg ott van az informatika és az adatbázis. Csak hát ugye szívás, hogy a 2100 órás tananyagot hatszáz órában nyomják le. :S
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem-nem. Gazdasági infómókus...ööö, informatikus. :) Mondjuk szerencsére csak érintőlegesen vesszük a gazdasági részeket, bár így is majdnem főiskolai szint. Van mikró-makró, pénzügy, statisztika, marketing, munkatervezés, vállalkozásmenedzsment meg még a tököm tudja ami jön a későbbiekben. Infó részről meg ott van az informatika és az adatbázis. Csak hát ugye szívás, hogy a 2100 órás tananyagot hatszáz órában nyomják le. :S

 

Így már világos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én amúgy azt a dumát is csípem hogy a szemét csajoknak miért nem számít a belső, miért csak a külsőségekre mennek. Tegye a szívére minden férfi a kezét, és válasszon egy csúcskategóriás nem túl okos lány, és egy szőröstalpú bányarém között, aki viszont jófej. Valószínű mindenki az utóbbit választaná.. :)

No, azért a két véglet között van sok-sok átmenet. Ha csak ez a két lehetőség lenne, már rég kihalt volna az emberiség. ;) Továbbá látni holt ronda fiút szép lánnyal, és fordítva is, és nem hiszem, hogy mindenütt a piszkos anyagiak lennének emögött. :)

 

 

Kösz a drukkot, megvó't a felolvasás. :D

Minden kezdet nehéz, főleg a nyilvános szereplésnél. :) Gratula, hogy túlvagy rajta. :)

 

 

Hát az már a menőmanók dolga. Úgy értem, hogy azért már tenni is kell, mindkét irányból. Nem lehet elvárni, hogy megismerjenek minket, miközben mindent adunk, csak magunkat nem. És kicsit sem szerény véleményem szerint sok embernél ez a baj. Akaratlanul is meg akar felelni a kiszemeltnek, aztán kopp, csodálkozik, hogy nem azt szereti meg, aki, vagy azt sem, akinek adnia akarja magát. Mert az előbbit nem látja, az utóbbit meg pocsékul játssza el.

Hát igen, mindenki jobban járna, ha spontán képes lenne ismerkedni, önmagát adni és nem görcsölni, de ez valamiért nagyon nehéz. Néha hosszú évekbe telik, mire az ember rájön, milyen társra is vágyik igazából.

 

 

Csak egy dolgot felejtesz el. A végletből pont az tolja el a társadalmat időről időre pozitív irányba, hogy egyre többen ellenzik azt, ami kialakul. A ciklus azért ismétlődik, mert egyre több embert akaszt ki először a liberális véglet, aztán a konzervatív véglet. Ha azonban mindenki csak legyintene, ahogy Te teszed, akkor a ciklusosság is megszakad.

 

Ettől persze szíved joga nem törődni a "kordivattal", csak arra akarok rávilágítani, hogy a kialakult társadalmi szemlélet ellenzése egyáltalán nem értelmetlen, mert ellenállás és rossz szemmel nézés nélkül ciklikusság sem lenne.

Ez jó meglátás. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, azért a két véglet között van sok-sok átmenet. Ha csak ez a két lehetőség lenne, már rég kihalt volna az emberiség. ;) Továbbá látni holt ronda fiút szép lánnyal, és fordítva is, és nem hiszem, hogy mindenütt a piszkos anyagiak lennének emögött. :)

Pontyosan! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy dolgot felejtesz el. A végletből pont az tolja el a társadalmat időről időre pozitív irányba, hogy egyre többen ellenzik azt, ami kialakul. A ciklus azért ismétlődik, mert egyre több embert akaszt ki először a liberális véglet, aztán a konzervatív véglet. Ha azonban mindenki csak legyintene, ahogy Te teszed, akkor a ciklusosság is megszakad.

 

Mert nem akarom megváltozatni a világot. Idős nem vagyok de ahhoz már picit vénnek érzem magam, hogy akár egy szenvedélyes állásfoglalással ki akarjam forditani a sarkából a világot. Legyinteni nem legyintek: ahogy irtam én is a középutat járom és igyekszem majd a gyerekemet is ebbe az irányba terelgetni ha lesznek. Ezen kívűl viszont energiapocsékolásnak érzem az afölötti szomorkodást, hogy milyen világban élünk. Valószinüleg azért is, mert eléggé meg vagyok elégedve azzal amiben élünk. Van amiben rosszabb mint 20-30 évvel ezelőtt? Nagyon sok mindenben. De a legtöbb dologban NEKEM mégis jobb. Se szüleim se nagyszüleim korszakával nem cserélnék semmi pénzért sem. Valószinüleg ezért is nem megy nekem a kifakadás a cudar világunk kapcsán. Nem tökéletes? Nem, de ha állandóan azaz óhajunk hogy egy tökéletes világban éljünk, akkor jobb felkészülni az állandó elégedetlenkedésre. A testiség kérdésében pedig már csak azért se hiszem hogy valaha is kialakul a nagy betűs értékrend amihez majd mindenki tartja magát és a világ szép lesz, mert itt örök harcot vív az ösztönökből fakadó szexuális vágy és a szokásosnál nagyobb agyunk, ami a civilizációs kontrollt szüli. Ott szívesen kiállok ahol látom, hogy ez segíthet, de ahol egy ilyen évszázadok óta zajló parttalan csatát látok csak szétteszem a kezem és megelégszek azzal, hogy én úgy élek, hogy azzal utolag is szembetudjak nézni és minél kevesebb dolgot bánjak meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, és nem érzed úgy, hogy azzal, hogy te másként neveled majd a gyereked (a középutat tartva szem előtt), implicit módon kifejezésre juttatod, hogy nem tetszik amit magad körül látsz? Mert bármennyire is mondod azt, hogy neked mindegy, mert neked jó, a társadalom éppen azáltal változik meg, hogy a szülők más irányba kezdik el nevelni a gyerekeiket.

 

Miért ölel fel 50-100 évet egy-egy konzervatív-liberális fordulat? Azért, mert első sorban a nevelés befolyásolja. Aki olyan közegben nőtt fel, ahol meg se lehetett nyikkanni, jó eséllyel liberálisabb szellemben neveli a gyerekét, mert érzi, hogy mennyire túlzó a konzervativizmus - minél több ilyen ember van (azaz: minél jelentősebb a konzervativizmus a társadalomban), annál valószínűbb, hogy a következő generáció már jóval liberálisabb lesz.

 

Ha te a gyermekedet a közép úton tartod, gyakorlatilag kifejezed, hogy az a helyes - és ami körülöttünk van, már túlzás. Nem sopánkodsz, de mégis implicite véleményt mondasz arról, ami körülvesz, és ez a vélemény gyakorlatilag ugyanaz, amit mi is mondunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hát ugye szívás, hogy a 2100 órás tananyagot hatszáz órában nyomják le. :S

Levelezős fősulin még kevesebb van (kb. az összes 6 félév nem lesz 1000 óra sem), szóval nézőpont kérdése. Otthon kell még foglalkozni az anyaggal, ha az ember tényleg tudni is akar valamit, a valódi tanulás nem az iskolában megy, nem óraszám kérdése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Levelezős fősulin még kevesebb van (kb. az összes 6 félév nem lesz 1000 óra sem), szóval nézőpont kérdése. Otthon kell még foglalkozni az anyaggal, ha az ember tényleg tudni is akar valamit, a valódi tanulás nem az iskolában megy, nem óraszám kérdése.

Egy hat hónapig tartó tanfolyamot ne mérjünk hat félévhez. Ott tudsz regenerálódni, agyad nem zsibbad le a napi hat-hét óra ugyanazon tárgytól. Itt esélyed sincs, hogy otthon még legyen erőd tanulni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fél évet nem lehet kibírni úgy, hogy más nincs mellette? Én momentán dolgozom is nap 8 órán felül (ami aztán nagyon agypihentető), aztán tanulás, hétvégén rohanás suliba. 5-6 óra meg nem ügy, nekünk szombat reggeltől estig van óránk, órákon át csak számolunk, matek, stat, stb. A mérlegképest is úgy csináltuk, hogy napi 8-9 ( !) óra számvitel 4 napon át egyfolytában, stb. Tudom, miről beszélek, csináltam, ennyit ki lehet bírni. Aki még több sorozatot tud követni mellette, az azért nincs kidögölve a tanulás miatt. Mint ahogy nekem is belefér még ez az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, valószínű össze lehet hasonlítani a szombatot a heti öt nappal. :roll: Sőt, egy négy napos továbbképzést egy OKJ-s hatszáz órás anyaggal. Értem. A többit meg nem tudom honnan veszed, de képzelőerőd határtalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki nem beszélt négy napos továbbképzésről, én a teljes mérlegképes szakképesítést írtam, ott volt minden héten 4 nap napi 8-9 óra számvitel egyfolytában (és a javát otthon kellett tanulni), meg pénzügy is (plusz a többiek), a végén meg kaptunk egy messze jobb képesítést a gazd. infosnál. Nincs határtalan képzelőerőm, csak unalmas olvasni a nyavalygást a tanfolyam beosztásáról, holott nem ez a világ vége, erre akartam rámutatni. Ha lazább tempót akarsz, fizess meg egy 2 éves tanfolyamot saját zsebből.

Jah, össze lehet hasonlítani heti 5 nap melót meg a rá jövő másfél nap sulit azzal, amit leírsz. Fasorban sem vagy vele, ahogy máshol mondanák, mivel mellette nem dolgozol, csak otthon vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki nem beszélt négy napos továbbképzésről, én a teljes mérlegképes szakképesítést írtam, ott volt minden héten 4 nap napi 8-9 óra számvitel egyfolytában (és a javát otthon kellett tanulni), meg pénzügy is (plusz a többiek), a végén meg kaptunk egy messze jobb képesítést a gazd. infosnál. Nincs határtalan képzelőerőm, csak unalmas olvasni a nyavalygást a tanfolyam beosztásáról, holott nem ez a világ vége, erre akartam rámutatni. Ha lazább tempót akarsz, fizess meg egy 2 éves tanfolyamot saját zsebből.

Jah, össze lehet hasonlítani heti 5 nap melót meg a rá jövő másfél nap sulit azzal, amit leírsz. Fasorban sem vagy vele, ahogy máshol mondanák, mivel mellette nem dolgozol, csak otthon vagy.

Nem kötelező olvasni amit írok, ilyen egyszerű. Nyavalygásról meg szó sincs, nem ismered a többi részletet. De lehet, hogy veled minden meg lehet etetni. Amúgy meg nem vagyok egyedül a véleményemmel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olyan rég sajnos még én is abban a cipőben jártam mint te. Én csak körülbelül 3 hónap múlva fogom betölteni a második X-et és egészen négy és fél hónappal ezelőttig nekem sem volt soha barátnőm. Amikor az ember nem boldog és nagyon-nagyon hosszú ideig magányos, annak van ideje elgondolkozni bizonyos dolgokon, például a saját kinézetét illetően, vagy hogy az élet milyen igazságtalan és sz*r. Bár a szerencsés véletlenek összhangjának köszönhetően sikerült megtalálnom a párom, a véleményem nem változott. Az élet és az emberek többségének undorító mivolta miatt soha, de soha nem fogom magam jól érezni. Igazán boldog pedig csak akkor vagyok, amikor a párommal lehetek. A szkeptikus idősebbek gondolom most ráncolják a homlokukat, hogy ez sem fog tovább tartani egy-két hónapnál, de ismerem magam és őt. Tényleg szeretjük egymást és ez hosszú távra szól.

Érdekes dolgokat írtál, ahogy a többiek is. Épp ez az, hogy te legalább megtaláltad, ahogy sokan mások is. De nekem ezek a szerencsés véletlenek valahogy nagyon nem akarnak összejönni. Pontosan erről van szó: a magány és az ebből fakadó elkeseredettség, önbizalomhiány nem túl szép dolgokra sarkalt, ahogy az olvashattátok is a fórumon. Persze nem vagyok büszke ezekre, de nem hiszem, hogy közületek sokan tudnák, hogy PONTOSAN mit is érzek. Eleve az, hogy ocsmány vagyok... ezen nincs mit szépíteni, ez van, és tisztában is vagyok vele. Ebből fakad minden. Emiatt nincs önbizalmam, emiatt nem járok el gyakorlatilag sehova, ezért alig ismerkedek emberekkel, ezért rettegek odamenni lányokhoz, mert egyszerűen előre tudom a reakciójukat. Meglátnak és kész. Akármit csinálok, nem érdekli őket, mert gagyi a csomagolás. Így nem olyan nagy csoda, ha magányos vagyok, és kábé az emberek le se szarnak, eseleg lenéznek, szánnak, ami hosszú távon nagyon frusztráló, és elkeserítő tud lenni. Persze lehet, hogy így leírva ez másoknak piti problémácskának tűnik, aminél leszenek majd sokkal nagyobbak is az életemben... de én nem hiszem. Van fogalmatok róla milyen szar érzés, amikor az ember megy az utcán és magán érzi a sok tahó szemét, akik érezhetően nem a szépségemben gyönyörködnek? Vagy milyen érzés az, hogy ha ránézel egy szép lányra, az is rádnéz, majd a barátnőihez szólva mondja: "de csúnya az a srác"... és társai. Mert ez utóbbi mellesleg a héten esett meg velem. Nem érdekel, hogy ez mennyire gáz vagy sem, ha már úgy döntöttem belemegyek, akkor belemegyek. Ezek után hogy találjak bárkit is? Hogyan? Suliban is van egy tök helyes csaj, akivel hasonlóképp volt már szemezés, de ő nem szólt be, mint a fentebb említett trágyahalom... szóval ilyenkor is az a gond, hogy az első gondolat, ami szöget üt a fejemben az az, hogy biztos nem azért néz, mert tetszem neki, hanem az ellenkezője miatt, vagy mert nem tudja, miért nézem. Ebből kifolyólag parázok odamenni, megszólatni is, mivel valószínűleg tudnám, mit reagálna. Most őszintén... ti mégis mit tennétek a JELEN helyzetemben? Tényleg igyekszem én a 'fel a fejjel', 'pozitív hozzállás' dolgokkal, de nem könnyű. ÍGY nem. Lehet, hogy mindenki megtalálja előbb utóbb a helyét, a blodogságát valahol. De én így egész biztos nem fogom, akárhogy is állok hozzá.

 

Én amúgy azt a dumát is csípem hogy a szemét csajoknak miért nem számít a belső, miért csak a külsőségekre mennek. Tegye a szívére minden férfi a kezét, és válasszon egy csúcskategóriás nem túl okos lány, és egy szőröstalpú bányarém között, aki viszont jófej. Valószínű mindenki az utóbbit választaná.. :)

Ez pedig nagyon szomorú. Ezek szerint te is olyan ember vagy, aki szerint a külső a lényeg, aki meg jófej, kedves, miegymás, az kit érdekel, ronda (amiről amúgy persze nem tehet, de kit érdekel) maradjon csak meg a saját magányában és nyomorúságában, nem érdemli meg a boldogságot egy olyan dolog vagy dolgok miatt, amikről nem tehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben: Ez az örök kérdés. Mondd már meg miért kell ennyire neked a barátnő, Mi az oka? Mi ez az elkeseredtség? Csak te látod magad csúnyának. MINDENKINEK meg van a párja csak még nem találta meg. Ha én ennyire komolyan venném már rég a kötélen lógnék. Tudod mennyi szép dolog van még a hölgyen kívűl? MIért annyira fontos hogy barátnőd legyen? Bele fogsz bolondulni. Nem vagy nőcsábász, Tudomásul kell venni és annyi. De nem ebből világfájdalmat csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez pedig nagyon szomorú. Ezek szerint te is olyan ember vagy, aki szerint a külső a lényeg, aki meg jófej, kedves, miegymás, az kit érdekel, ronda (amiről amúgy persze nem tehet, de kit érdekel) maradjon csak meg a saját magányában és nyomorúságában, nem érdemli meg a boldogságot egy olyan dolog vagy dolgok miatt, amikről nem tehet.

Egyszerűen csak rávilágított arra a tényre, hogy a fiúk sem néznek rá a csúnya lányokra, mint ahogy te is csak csinos lányokról írsz, arról még egyetlen sort sem láttam, hogy egy csúnya lányhoz akartál volna odamenni, és megismerkedni vele. Könnyű mindenféléket leírni a belsőről meg arról, hogy mi számít, amikor mindenki fiúk és lányok is, először megnéznek. Ez oda-vissza megy.

A többit pedig Frenkie leírta, nem világfájdalom, ha nem jön össze, főleg ennyi idősen, 30-on felül azért már tudjuk, miről írunk.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben: Ez az örök kérdés. Mondd már meg miért kell ennyire neked a barátnő, Mi az oka? Mi ez az elkeseredtség? Csak te látod magad csúnyának. MINDENKINEK meg van a párja csak még nem találta meg. Ha én ennyire komolyan venném már rég a kötélen lógnék. Tudod mennyi szép dolog van még a hölgyen kívűl? MIért annyira fontos hogy barátnőd legyen? Bele fogsz bolondulni. Nem vagy nőcsábász, Tudomásul kell venni és annyi. De nem ebből világfájdalmat csinálni.

 

Gondolom azért keresi görcsösen mert azt látja hogy mindenkinek van már nője, csak neki nincs. Így nyomás nehezedik rá, hogy akkor neki is legyen minnél előbb, de mivel nem jön neki össze ezért egyre frusztráltabb lesz.

 

Frenkienek igaza van, millió több dolog van a nőkön kívül, foglalkozz azokkal, ha direkte keresed a nőt akkor sose lesz, jön majd magától. Lehet hogy neked csak 1-2 év múlva lesz, de meg fogod találni, ahogy más is. De ha úgy állsz hozzá hogy "Ronda vagyok, senkinek se kellek", akkor nem is lesz sose nőd. Próbálj pozitívan hozzá állni az élethez, másnak sokkal rosszabb sorsa van mint neked. Gondolom van hol laknod, családod is van aki szeret, másnak még ennyi sem jutott. Tudom az ilyen " Tudom milyen rossz neked" duma sose vígasz de mást nem lehet mondani erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben: Pedig te is hasonló vagy egy kicsit, mint az elutasító szép lányok. Mint ahogy Karrde is írta, mindig a szép, helyes lányokról írsz.

A szép, helyes lányok pedig mondjuk ki, szép, helyes pasikat akarnak. Persze vannak ronda pasi-szép nő felállás is, de ez nagyon ritka.

Miért nem próbálkozol olyan lánnyal, aki nem a világszépe, hanem akit a helyes pasik ugyanígy lenéznek, mint téged a szép nők? Ha összejönnél egy ilyennel (és szerintem több esélyed van, hisz ők is ki vannak éhezve a másik nemre) akkor önbizalmat szedhetnél magadra. Nem muszáj egy életre összekötni vele az életed és esetleg ágyba is bújni vele, de ha egy ideig együtt vagytok, akkor jobb kilátásaid lesznek, megnő, mint ahogy mondtam, az önbizalmad is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.