Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ja. Ez is benne volt a borsban. :) Tudsz róla hiteles forrást mutatni?

http://news.ninemsn.com.au/world/8369893/woman-posing-in-dead-horse-inspired-by-star-wars

 

Ebben nyilatkozik is a rendőrség. Nem kamu a dolog, sajnos vannak beteg emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, a bors online biztos lefizette :roll::pfff:

Egyértelműen... Az ausztrál rendőrök már csak ilyenek. :P

 

Amúgy én simán elhiszem - ennek a sztorinak a valóságalapjától függetlenül - hogy vannak ilyen agysejt nélküli emberek. Egyébként miért ne férne bele egy ember egy ló belsejébe? Főleg egy vékony csaj. Nem kell hozzá anatómia szaktudás, hogy elképzeljem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél betegebb emberek is vannak a világon. Simán elhiszem. Ettől függetlenül még fogom a fejem és kegyetlenül hülyének érzem magam, hogy én is ehhez a fajhoz tartozom (ez az érzés elő-elő jön, amikor ilyen és ehhez hasonló emberi baromságokat látok-hallok)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, a bors online biztos lefizette :roll::pfff:

 

Ne legyünk már egyszerűek. Az ausztrál bulvármédia fizette le, akiktől a bors átvette. Egyértelműen kamu az egész. Frei papa tudod-e kiket fizetett le hogy eljátszanak valamit?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van a teljes videó:

 

http://www.youtube.com/watch?v=aXXwb7tb_oQ

 

Valószínűleg a csatorna is lefizette a teljes Washington Sheriff hivatalt. :lol:

 

 

Milyen hivatalt? Egy rendőrruhába öltözött ember beszél egy épület előtt. Bárhol lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne legyünk már egyszerűek. Az ausztrál bulvármédia fizette le, akiktől a bors átvette. Egyértelműen kamu az egész. Frei papa tudod-e kiket fizetett le hogy eljátszanak valamit?

??

Mi köze az egésznek az ausztrál bulvármédiának? Oregon államban történt az eset, és a CBS egyik alcsatornáján volt látható ez a videó, nem egy ausztrál kis tévén. És persze szeretnek besz*pni minden egyes hülyeséget a csatornák Amerikában is, de azért rendőrnek nem öltöztetik be az embereket.

 

Itt találhatóak a rendes képek, természetesen +18:

http://www.metro.us/boston/life/article/1014587--nsfw-photos-woman-poses-nude-inside-dead-horse

 

Persze van rá esély hogy csak képmanipuláció, de amennyi halálos fenyegetést ezek kaptak, erősen kétlem hogy hamisak lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

??

Mi köze az egésznek az ausztrál bulvármédiának? Oregon államban történt az eset, és a CBS egyik alcsatornáján volt látható ez a videó, nem egy ausztrál kis tévén. És persze szeretnek besz*pni minden egyes hülyeséget a csatornák Amerikában is, de azért rendőrnek nem öltöztetik be az embereket.

 

Itt találhatóak a rendes képek, természetesen +18:

http://www.metro.us/boston/life/article/1014587--nsfw-photos-woman-poses-nude-inside-dead-horse

 

Persze van rá esély hogy csak képmanipuláció, de amennyi halálos fenyegetést ezek kaptak, erősen kétlem hogy hamisak lennének.

 

A linken lévők egyértelműen photoshopos képek nagyon elüt a lótól a csaj. Oda van montirozva. Az ausztrál esetet NorbiLordi említette hogy ott történt. Persze hogy nem öltöztetik be rendőrnek a csávót. Miért? Mert igazából rendőr. Csak egy valag pénzt kap a nyilatkozatért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belegondolva, ki van csukva hogy Photoshop legyen. A két marha konkrétan a tetem mellett pózol a testrészekkel, tehát egy biztos: volt halott ló, volt kibelezés, és ott voltak.

Szóval szerinted kibeleznek egy lovat, aztán a csaj bekeni magát művérrel, fotóznak párat, és otthon a kék-háttér előtt lefotózza magát hogy úgy látszódjon mint ha benne feküdne a lóban? :D Ennek mi értelme lenne? Elmennek odáig hogy leölnek és szétszednek testrészeire egy lovat, pucéran pózolnak vele, de azt hogy belebújjanak azt már összefotóboltolják? Lásd be hogy ennek így konkrétan semmi értelme nincsen.

 

Nézd meg ezen az oldalon az utolsó képet, erősen kétlem hogy manipulálták.

 

És emellett természetesen még az egész rendőrséget is lefizették a csúnya tévések. Kicsit sok a kimagyarázás.

 

Szerintem már nyugodtan ellehet ismerni hogy nem átverésről van szó. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira poén, hogy mindenre, ami elsőre kicsit (vagy nagyon) hihetetlennek tűnik, akkor ott Photoshop van a dologban, mert más nem is lehet.

Miért nem lehet elhinni, hogy IGEN az ember bármilyen baromságra képes... simán, megeröltetés nélkül? Azért mert én vagy te vagy mi erre nem vagyunk képesek még más simán megteszi. Mi ezen a hihetetlen?... én nem értem. Bár ne így lenne.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég a csaj elvetemült fejére nézni, amint belsőségekben lubickol, ráadásul szemmel láthatóan élvezi is. Ez egyértelművé teszi, hogy finoman szólva sem normális. Az is photoshop lenne, amikor a kivágott szívvel pózolnak? Nekem is könnyebb lenne elhinnem, hogy csak "kamu" az egész, de a tényeket figyelembe véve, kétlem, hogy így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen hivatalt? Egy rendőrruhába öltözött ember beszél egy épület előtt. Bárhol lehet.

Frenkie, ennél több érvet már nem tudunk felhozni, vagy azt várod tőlünk hogy vigyük el hozzád a csajt, hogy vallja be, hogy tényleg megcsinálta?

 

És igen, szerintem vannak olyan emberek akik ennyire nem tudnak mit csinálni a szabadidejükkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ennél több érvet már nem tudunk felhozni, vagy azt várod tőlünk hogy vigyük el hozzád a csajt, hogy vallja be, hogy tényleg megcsinálta?

 

És igen, szerintem vannak olyan emberek akik ennyire nem tudnak mit csinálni a szabadidejükkel.

 

 

Nem várok semmit. Ami a Blikkben, Borsban megjelenik az nekem hiteltelen. Találnak egy képet valahol aztán körítenek mellé egy storyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem várok semmit. Ami a Blikkben, Borsban megjelenik az nekem hiteltelen. Találnak egy képet valahol aztán körítenek mellé egy storyt.

Attól hogy valami ezekben jelenik meg, még nem jelenti azt hogy kamu a sztori. Egy ilyen lovas-pózolós cikk meg nehezen lehetne egy hvg-n vagy bármilyen más színvonalas híroldalon, bulvár a javából. De attól még igaz.

 

Aztán ezekhez a képekhez nem kellett semmilyen körítés sem, maguk a képek durvák önmagukban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Ody Mandrell és Darth Sky, úgy tűnik rajtatok kívül mindenki más szemében kivégezni való mocsok vagyok. Talán még Donát és KisKósa, akik valamennyire megértenek, a többiektől, főleg Pilditől rosszul esik ez a hozzáállás, mivel őt konkrétan soha nem bántottam. Na mindegy...

Dzséjt ne aggódj, én is hasonlóképp érzek irántad. ;) Ez a stílus, amit te képviselsz annyira irritál, hogy komolyan nagyon nehéz megállni, hogy a régi idők emlékére elküldjelek valahova. Obi1 hozzád képest egy kisangyal, akit imádok... remélem elég érthetően és kulturáltan fejeztem ki magam. (tudom, hogy most beírsz majd valami "frappánsat" és lenézőt, de őszinén szólva, tőled nem is várok mást)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Ody Mandrell és Darth Sky, úgy tűnik rajtatok kívül mindenki más szemében kivégezni való mocsok vagyok. Talán még Donát és KisKósa, akik valamennyire megértenek

Ha számít valamit akkor jelzem hogy én is megértelek. Sőt a magam lelki bajai miatt talán én értelek meg itt a leginkább. A negatív tetteid miatt először nagyon elítéltelek de a problémáid olvasása után megértettem hogy kábé miken mehetsz ott belül keresztül. Persze attól hogy megértelek továbbra is rosszallom a rossz szándékkal elkövetett tetteidet de ennek ellenére mégis úgy gondolom hogy megérdemelsz egy újabb esélyt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.