Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog Mikulást mindenkinek így utólag!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem voltam, közbe jöttek olyan dolgok melyekről azt hittük nagy baj,

de hála Istennek csak a füstje volt nagy. Most már gyakrabban itt leszek, remélem minden jó is marad!

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mikulás sulisoknak már csak olyan, hogy vizsgák jönnek ezerrel, nekem is lesz a hétvégén 3 is. Remélem, mindenkinek sikerül minden. Az egyikből kb. 10 mondatot tudnék csak hirtelen elmondani (sz*vás, hogy berakták annak a tárgynak a vizsgáit, kénytelen vagyok megkockáztatni most, hátha jobb kérdéseket kapok... :para: ) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mikulás sulisoknak már csak olyan, hogy vizsgák jönnek ezerrel, nekem is lesz a hétvégén 3 is. Remélem, mindenkinek sikerül minden. Az egyikből kb. 10 mondatot tudnék csak hirtelen elmondani (sz*vás, hogy berakták annak a tárgynak a vizsgáit, kénytelen vagyok megkockáztatni most, hátha jobb kérdéseket kapok... :para: ) :D

Hajrá Karrde! Majd drukkolunk és iszunk a sikerre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mikulás sulisoknak már csak olyan, hogy vizsgák jönnek ezerrel, nekem is lesz a hétvégén 3 is. Remélem, mindenkinek sikerül minden. Az egyikből kb. 10 mondatot tudnék csak hirtelen elmondani (sz*vás, hogy berakták annak a tárgynak a vizsgáit, kénytelen vagyok megkockáztatni most, hátha jobb kérdéseket kapok... :para: ) :D

Az Erő legyen veled. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi így utólag is, mindig jól jön a drukkolás :) Tegnapi teljesen jól sikerült, a maiaknál is átmentem (legalább is szerintem :D), de még a pontos végeredményt nem tudom. A stat kissé kemény volt, bár mindent megoldottam, kérdés, hogy a rengeteg számolás között nem néztem-e el számot, stb. Semmit sem tudtam visszanézni, annyira kevés volt az idő. Nyomoronc Durbin -Watson próbánál az összes y kalapot, meg e négyzetet ki kellett számolni :angry: Egy komplett feladat kis részével ennyit t*kölni kínzás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki ismeri a Videa nevű oldalt, ami olyan mint a YouTube,

csak magyar. A kérdésem az lenne, az elsőnek említett oldallal kapcsolatban,

hogy meddig kell várni míg egy feltöltött videót megvizsgálnak?

Még dél előtt, olyan 10 óra fele tettem fel oda egy videót, amire azóta azt írják,

hogy "ÁTALAKÍTÁS ALATT". Tudja valaki, hogy ez meddig tarthat?

Előre is kosss minden választ!

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg tudná valaki esetleg mondani honnan tudnám leszedni az "igazság ára" című Jakupcsek által vezetett műsorokat? Nagyon fontos lenne tulajdonképpen egy per függ tőle. Vagy ha esetleg anno valaki felvette az is jó lenne.

Youtube -on, Videa-n vannak részek, onnan le is szedhető tudtommal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre. Nekem személy szerint már a hócipőm tele van ezzel a nyárias decemberrel. Lassan már strandra lehetne menni olyan meleg van. Nem igazi így a karácsonyi hangulat. Télen legyen hideg és essen a hó.

 

http://www.origo.hu/idojaras/20111215-idojaras-hideg-fagy-havas-eso-ho-megerkezik-a-tel-a.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.