Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ja. Lapozzunk. A továbbiakban törlök minden hsz-t ami ezzel foglalkozik. Beszélgessetek másról. Ha nem tudok, akkor ne írjatok ide. :)

Ezek szerint nem sikerült időben törölnöm nekem sem... :para::roll: Pedig igyekeztem minél gyorsabban gyomlálni. Na mindegy, én is ehhez tartom magam. Aki ebben a témában ír, azt én is törlöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint nem sikerült időben törölnöm nekem sem... :para::roll: Pedig igyekeztem minél gyorsabban gyomlálni. Na mindegy, én is ehhez tartom magam. Aki ebben a témában ír, azt én is törlöm.

Akkor azért nem találtam Frenkie hsz -ét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Ilyen az én formám :chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2::chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2::chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2:

 

Minden számot eltaláltam a hatos lottón, ugyanazon a szelvényen, de naná, hogy nem ugyanazon a mezőn!!!! Egy hármas, egy kettes, meg egy egy találatos! Slusszpoén, amelyiken a hármas találat volt, 7-es helyett 6-ost jelöltem, ilyet....Fortuna istenasszony imád rajtam röhögni, két hete az ötös-sel jártam kábé ugyan így :lol:

 

Más is járt már hasonlóan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Ilyen az én formám :chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2::chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2::chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2:

 

Minden számot eltaláltam a hatos lottón, ugyanazon a szelvényen, de naná, hogy nem ugyanazon a mezőn!!!! Egy hármas, egy kettes, meg egy egy találatos! Slusszpoén, amelyiken a hármas találat volt, 7-es helyett 6-ost jelöltem, ilyet....Fortuna istenasszony imád rajtam röhögni, két hete az ötös-sel jártam kábé ugyan így :lol:

 

Más is járt már hasonlóan?

 

Az komoly :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Ilyen az én formám :chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2::chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2::chainsaw::bumm::fuckoff::fuck2:

 

Minden számot eltaláltam a hatos lottón, ugyanazon a szelvényen, de naná, hogy nem ugyanazon a mezőn!!!! Egy hármas, egy kettes, meg egy egy találatos! Slusszpoén, amelyiken a hármas találat volt, 7-es helyett 6-ost jelöltem, ilyet....Fortuna istenasszony imád rajtam röhögni, két hete az ötös-sel jártam kábé ugyan így :lol:

 

Más is járt már hasonlóan?

Én is jártam már hasonló cipőben, amikor mindegyik szám "mellette" volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk a suliban járt a Mikulás....és a csini krampuszok is. :D Ez utóbbiak elég lenge öltözékben :D de rosebb enné meg, a mi termünket elkerülték. Pedig nagyon rossz voltam idén. :lol:

 

Nekünk két ZH-t hozott a suliba, a nyavalya essen belé :angry: Najó, az egyik potya ötös volt, úgyhogy mégse :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.