Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Megvárhatta volna a hideg, míg kedden elintézem a fodrászt, kb. 7-8 km-ről kell majd este hazabicajoznom :(:hehe:

Szólj tesódnak, hogy vigyen haza.

 

Egész héten itthon voltam, nehogy már holnap kezdjen el havazni, mikor utoljára az évben kimozdulok itthonról! :(

Szegény Phobos. Legalább tudsz majd hógolyózni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre. Nekem személy szerint már a hócipőm tele van ezzel a nyárias decemberrel. Lassan már strandra lehetne menni olyan meleg van. Nem igazi így a karácsonyi hangulat. Télen legyen hideg és essen a hó.

 

http://www.origo.hu/idojaras/20111215-idojaras-hideg-fagy-havas-eso-ho-megerkezik-a-tel-a.html

Én nem bánom, hogy eddig jó idő volt, nem hiányzott a meleg csizma, vastag sál, kesztyű és társai. Viszont mindig reménykedem, hogy karácsony környékén esik majd a hó, mert attól nagyon hangulatos az egész ünnep. Persze havat lapátolni kevésbé szeretünk, azt csak a macskák szeretik: ki-be ugrálnak közben a hókupacokból. :)

 

 

Megvárhatta volna a hideg, míg kedden elintézem a fodrászt, kb. 7-8 km-ről kell majd este hazabicajoznom :(:hehe:

Bicikli és hóesés tényleg nem a legjobb párosítás. :hehe:

 

 

A hideg megvárta, amíg kiesünk a csapatommal a Buzánszky kupából. Így máris nem fáj annyira a negyeddöntős vereség, tudva, hogy a röpködő mínuszokba játsszák majd az elődöntőket a csapatok. :D

Ti majd forralt bort kortyolgatva szurkoltok. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én élveztem eddig a meleget, pláne, mivel mostanában elég sok időt töltök a szabadban, na meg biciklivel járok dolgozni.

Jah, mint ahogy Pilditől is elhangzott, nem a legjobb párosítás a bicaj meg a sz*r idő.

 

Egész héten itthon voltam, nehogy már holnap kezdjen el havazni, mikor utoljára az évben kimozdulok itthonról! :(

Holnap én is bejárom fél Pesten, korán indulok, későn jövök, jó lenne megúszni a napot, majdnem szó szerint, mert inkább esőre lehet számítani, annyira nem lesz hideg.

 

Szólj tesódnak, hogy vigyen haza.

Nem fogom ezért rángatni, megoldom magam, max. hosszú gyalogjárat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök a enyhébb időnek, csak tovább ne tartson a tél.

 

Gyerekek, kinőtt az első ősz hajszálam. :D

Nem kellett volna megnézni ezt az Expendables 2 trailert, beindultak az öregedési folyamatok.

 

Azt már meg se említem hogy kopaszodni is elkezdtem egy ideje. Ó, az a csodálatos hajkoronám. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg a tél az lenyen tél.. a nyár meg nyár.. (más dolog, hogy a meleget nehezen bírom és inkább tél páprti vagyok) de hogy decemberben 10 fok és a fölött legyen... ugyan kérem, csak én vagyok ledöbbenve ezen? (meg Frenkie)?

 

Ez egy csöppet nem normális.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg a tél az lenyen tél.. a nyár meg nyár.. (más dolog, hogy a meleget nehezen bírom és inkább tél páprti vagyok) de hogy decemberben 10 fok és a fölött legyen... ugyan kérem, csak én vagyok ledöbbenve ezen? (meg Frenkie)?

 

Ez egy csöppet nem normális.

Attól függ, mi a normális, az elmúlt tíz évben volt melegebb is decemberben, de átlagba ilyen volt a tél:

http://www.csatolna.hu/archive/Beka/korabbi/korabbi.shtml

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nemrég még azon kellett izgulnom hogy a pénztáros elkéri-e a személyimet, most meg már hol tartok.

Nyugodj meg, ezután is elfogja. Egy hajszál még nem öregít annyit, hogy a kocsmárosnét megakadályozza személyik kuncsorgásában. Ami azt illeti, több sem. Tapasztalatból mondom. :D Szerintem a totál deres tök az, ami már eltántorítja őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodj meg, ezután is elfogja. Egy hajszál még nem öregít annyit, hogy a kocsmárosnét megakadályozza személyik kuncsorgásában. Ami azt illeti, több sem. Tapasztalatból mondom. :D Szerintem a totál deres tök az, ami már eltántorítja őket. :)

Engem speciel többet támadnak be mióta elmúltam 18.

 

Na de most irány Bécs. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap éjjel itt nagyon összekaptunk Bennel, nagyon csúnya dolgok folytak. Nem mondom hogy színjózan voltam, persze ez nem mentség. Szégyellem is magam miatta épp ezért most karácsonyig nem fórumozom. Így is megérdemelném hogy kivágjanak. Ha ez számít akkor elnézést mindenkitől aki olvasta este.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bazz, már bocs, de miért nem lehet a vén f*szra hallgatni amikor azt mondja, hogy Ne etess Trollokat? Mit vártál? Nah, mindegy......szerintem azért most ne érezd sz*rul magad, pia hatása ide vagy oda, Ben nem ér annyit. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap éjjel itt nagyon összekaptunk Bennel, nagyon csúnya dolgok folytak. Nem mondom hogy színjózan voltam, persze ez nem mentség. Szégyellem is magam miatta épp ezért most karácsonyig nem fórumozom. Így is megérdemelném hogy kivágjanak. Ha ez számít akkor elnézést mindenkitől aki olvasta este.

 

Én megbocsáltok neked ha ez számít valamit :) Én téged is tökéletesen megértelek hogy nem kedveled különösképpen Bent, valamint Bent is megértem a lelkiállapota miatt. De ettől független nem kell egymásnak ugrani, főleg nem ennyire :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárki akármi mond, itt a hóval nagyon nagy gondok vannak, bár az is lehet, hogy ez igaz az egész természetre is.

Néném aki tanár a helyi általános iskolában, nem tudta megértetni az elsősökkel, hogy most a hideg és

havas hónap van. A kicsik azt állították, hogy ha egyszer a havas időszak van, akkor hol van a hó?

Különben meg az sem igaz, hogy hideg időszak van, mert nincs hideg. Az viszont szerintem még

durvább, hogy vannak már olyan kis gyerekek, aki azt sem tudják, hogy mi a hó és mi a szánkózás.

Ha a helyzet nem változik, mit mondok majd erről a gyerekeimnek vagy az unokáimnak??? :para:

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Össze kell hozni a lurkókat a brazil társaikkal. Tél, minimum 20 fok. De az is csak kétszer az évszakban.

 

Maradjunk Magyarországon... ehhez semmi közük a braziloknak. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az viszont szerintem még durvább, hogy vannak már olyan kis gyerekek, aki azt sem tudják, hogy mi a hó és mi a szánkózás.

Az a gyerek aki nem tudja mi a hó az nem itt lakik. Magyarországon az elmúlt években mindig esett a hó, nem is kevés. Igaz főleg januárban és februárban. Van rá képi bizonyiték is :P Itt egy képem tavaly decemberről (Pest belváros, még épp átépitették a Március 15 teret):

bho1.jpg

 

És azelötti év nálunk:

bho2.jpg

 

Na meg az azt megelöző tél szánkozó gyerekekkel (helyszín: Budapest, Naphegy) :P

bho3.jpg

 

Bónusz:

bho4.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazán eshetne már a hó, reggel is hiába megy a Neo-n a sok karácsonyi dal, hó nélkül fullra semmi kari hangulat nem jön rám :roll:

Gépemen lévő HTC Home program szerint nálunk jövő héten reggel mínuszok lesznek, nappal se megy +2 fölé, plusz havazást ír ki. Előrejelzésben sose tévedett eddig, remélem most se fog :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehet kivánni akkor én még egy héttel eltolnám a havazást. Jövő héten még meló és minket egy természetvédelmi övezet választ el a várostól amit nem szabad sózni, ergo az első lehulló nagyobb hó után katasztrófa lesz a közlekedés. De karácsonykor már jöhet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.