Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Donát: Mi? Ugye beszélsz mint ha most raboltam volna ki egy bankot. Pedig nem. :cry: (én a pénzszállítót csapoltam le)

 

A Lamborghini-vel az a baj, hogy úgy 10 cm-el az út felett lehet vele száguldozni. Akkor már inkább ráülök egy gördeszkára.

De a Ferrari megfontolandó.. Egy fene, veszek mind a négyből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot, frenkie :D

 

Obi1 :lol: Azért remélem, egyszer meghívsz minket fórumtalizni a villádba :D

 

 

Nekem 200 ha erdő jönne jól vagy ősgyep. Lamborghini, porsche, akkor inkább landrover az a régi fajta, ami elefánt biztos. :lol::lol::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam most az annak idején szült hozzászólásokat a bizonyos ideig való távozásomat illetően.Kaptam rendesen.Ok.Ez van.Ha valaki azt hitte, hogy zsidóztam(rossz értelemben), az tévedett.A valóság az, hogy minden nemzettől undorodom mely civileket, bármely okból lemészárol.Most Izrael megtette.Nekem van egy hatéves unokaöcsém, akit ha ilyen idióta indokkal vadászgéppel megsemmísitenék, akkor fegyvert fogok én is.De ez bármely nemzetre igaz.Tudom nem lehet zsidókat szidni, mert ők a felsőbbrendű faj.De én ugyanúgy megvetem a nácikat és komcsikat, akik szintén ártatlanokat irtottak.Hitlert azért írtam be, mert a zsidóknak ő legnagyobb ellenfele.Engem nagyon megráz, ha kisgyereket megölnek.Főleg ha az az indok, hogy a Hamasz oda rakja a fegyvert.Akkor nem lövök.De mivel lőttek ezért tömeggyilkosok.A szememben.Senkinek sincs joga istent játszani. hogy ki hal meg és ki nem.Kommandósok bemehettek volna a rakétásokat semlegesíteni.Nem tették.Innentől kezdve semmiben nem különböznek a német hadseregtől.A szememben.Jól néznénk ki ha az alattam lakó valami bűncselekményt követne el, és engem nyírnának ki.

 

 

Tehát ilyen értelemben használtam a zsidó szót.

 

Igen Dzséjt, Ody, Coce, Oldie: Felfogtam, hogy vannak szabályzatok.De van lelkiismeret is.

 

 

Pildi:Ok csalódtál.Neked vannak gyerekeid.Képzeld el hogy gázában laktok.

 

Még annyi, hogy az USA-t ugyanúgy megvetem pont emiatt(amit Irakban művelnek).

 

 

 

KI kéne már nyitnotok a szemeteket míg nem késő.

 

 

 

Talán egyszer visszatérek.Ha valódi szabadság lesz.

 

 

És most nem vagyok részeg.

 

 

 

Nem rosszat akartam.Biztos én vagyok a szemétláda, de nekem minden emberi élet fontos, és ha a haomokba dugjuk a fejünket akkor is megtörténik.Lehet hpgy holnap itt is.

 

 

Csak ennyit akartam.Köszönöm ha valaki elolvasta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen Dzséjt, Ody, Coce, Oldie: Felfogtam, hogy vannak szabályzatok.De van lelkiismeret is.

Nem tudom, hogy a te világodban a kettő miért zárja ki egymást, de az enyémben elég jól összeférnek.

 

Talán egyszer visszatérek.Ha valódi szabadság lesz.

Az van, legalábbis amennyire a kulturált viselkedésformák megengedik. Aki ezt nem tudja betartani... nos, az magát jellemzi.

 

Nem rosszat akartam.Biztos én vagyok a szemétláda, de nekem minden emberi élet fontos, és ha a haomokba dugjuk a fejünket akkor is megtörténik.Lehet hpgy holnap itt is.

Akkor mit keresel még itt, a biztonságos Magyarországon, a biztonságos foteledben, a biztonságos monitorodat nézve, az anonimitás biztonságában internetezve, és miért nem vagy ehelyett a közelkeleten, segíteni azoknak az embereknek, akiket most olyan nagy dérrel-dúrral védelmezel, magasról tojva és minősítgetve azokat, akiket nem is olyan régen még rendes, barátságos embereknek tituláltál? Mert az, hogy itt pattogsz, mint a nikkelbolha és kultúrálatlanul trakálsz minket a szélsőséges nézeteiddel, az még közel sem egyenlő azzal, hogy kidugtad a fejed a homokból. Az akkor van, amikor teszel is valamit, és nem csak a szád jár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie öregem...jókat nevettem. :lol: Ha itt szabadság lesz. :lol: Tovább visszük a diktatúrát. :lol: Ember ez egy Star Wars fórum!! Ébredjél már fel! :D Amúgy tudod Te mennyi kín van a harmadik világban? Amit Te említesz az semmi ahhoz képest ahogy egyes helyeken bánnak pl. a gyerekekkel (prostítúció, rabszolgaság). De az persze nem fáj, mert nem tudsz róla. A többi amit írtál a zsidók felsőbbrendűségéről meg szimplán hülyeség. Éppen hogy Hitler komád csinált belőlük mártírt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam most az annak idején szült hozzászólásokat

Frenkie, ezt legközelebb ne ivászat után tedd :lol:

Ami meg egymás ölését illeti: pontosan ezért kéne higgadtan és "ember módon"* megoldani. Ahol ezek tartanak, ott már tökéletesen mindegy hogy ki kezdte és ki mikor, miért ütött vissza. Néhány generációval korábban. :lol:

 

 

 

*most nem a fegyverekre meg a hazugságokra meg egyéb, ember alkotta megoldásokra gondolok, hanem arra, amit a Homo sapiensnek van pofája emberinek nevezni holott tőle áll a legtávolabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, nem "zsidózni" nem szabad, hanem egyik nemzetet sem kell szidni. Ez nem az a fórum. Itt a Star Wars az elsődleges téma, és a politikai dolgok kitárgyalását szeretnénk elkerülni minden formájában. Tehát nem számít, hogy zsidó, vagy arab, náci, vagy komcsi, színes bőrű, vagy fehér, amerikai, vagy más, mszp, vagy fidesz, nem erre a fórumra valók.

 

Mellesleg ez az izraeli dolog kissé bonyolultabb, mint ahogy előadod. Mindig meg kell nézni az érem másik oldalát is. Az öngyilkos merényletek áldozatai és hozzátartozóik nem valószínű, hogy egyetértenének veled. Mivel azok a bizonyos bombák nem az elnyomók otthonaiban, katonai létesítményeiben robbannak, hanem piacokon és más zsúfolt helyeken. Ahol szintén többségében ártatlanok, esetleg éppen gyerekek vannak. Szerintem egyiket sem lenne szabad megtenni, mégis megteszik. Innentől számomra egyik kutya, másik eb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, utólag mindent meg/ki lehet magyarázni de amit kaptál tőlünk azt az első megnyilvánulásodért kaptad. Lelkiismeretből meg nem hinném, hogy pont az emberirtás a legkézenfekvőbb dolog amit véghez kéne vinni.

 

"KI kéne már nyitnotok a szemeteket míg nem késő."

 

Az enyém momentán nyitva van és az látom, hogy mióta az ember elődje lemászott a fáról azóta haszonszerzésből, ideológiai indokokból irtja egymást. Még a békét is erőszak, elnyomás útján akarja megszerezni. Több mint valószínű, hogy még több ezer évnek kell eltelnie ahhoz, hogy az összes ember észhez térjen. De ameddig egymástól szeparálja el magát pártokkal, határokkal, ideológiai, vallási nézetekkel addig erre vajmi kevés esély van. Ejnye-bejnyével meg még nem láttam konfliktust megoldani.

Az a helyzet, hogy maga az ember az egyik legagresszívabb és legbékeszeretőbb lény a Földön. Az előbbi a sajátossága, az utóbbira pedig törekszik. Majd tízezer év múlva visszatérünk, hogy mi sült ki ebből végül is. :lol: De addig legalább te maradj a seggeden. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi:Ok csalódtál.Neked vannak gyerekeid.Képzeld el hogy gázában laktok.

Épp mert vannak gyerekeim, senkinek nem kívánok háborút, még egy agresszor országának sem. Mert ott is vannak gyerekek, akik semmit sem tehetnek az apáik, nagyapáik hülyesége ellen, márpedig a háború őket is sújtja. Mindenki őrült, aki háborúzni kezd, nincs olyan jó ügy, ami indokolttá tehet egy háborút.

A csalódásom pedig nem is igazán a nézeteidnek szólt, bár teljes mértékben elhatárolom magam tőlük, hanem leginkább annak, ahogy a többiek válaszaira és jogos rendre utasítására reagáltál. Mindenki azt gondol, amit akar, de hogy hol, és kiknek beszél róla, az már nem mindegy. Ez egy SW fórum, itt nincs helye nacionalista vagy rasszista véleményeknek.

 

És végül csak azt nem értem, hogy a születésnapod kapcsán hogy juthatott eszedbe megint felhánytorgatni ezt az egészet. Józanul ráadásul. Jó szándékúan felköszöntöttünk, és erre cserébe megint megkaptuk a múltkori szöveget.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: ha visszolvasol látnád, hogy a vita nem azért ment, mert felszolaltál valami mellett, hanem mert egyrészt: vállalhatatlan stilusban tetted, másrészt: képtelen voltál lenyelni a teljesen jogos helyre utasitást. Alaposan félreérted a szabadságot mint eszmét ha azt hiszed hogy ez azt jelenti hogy azt csinálsz, amit akarsz. Ha egy italozóban felcsapod a lábad az asztalra, rád fognak szólni. Ha itt magadról megfeledkezve az index polidili fórumának szinvonalában irogatsz, akkor rád fogunk szólni. Ezt nem birtad elviselni. Nyilván könnyebb egy névtelen gázai tömeggel szimpatizálni, mint egy létező fórumos közösség nem túl magas etikai elvárásainak megfelelni, ugyhogy talán jobb is ha ezt hanyagolod. A te általad kivánt szabadság, vagyis az hogy azt lehessen csinálni amit akarsz, ugy hogy figyelmen kivül hagysz mindenki mást magadon kivül, minden bizonnyal és remélhetöleg sohasem jön el, ugyhogy asszem örök búcsút is mondhatunk egymásnak.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most jöttem fel utoljára még. :lol:

 

 

Mi a szösz? Kilőnek valahová? :lol:

 

Jaja, Houston felett nézzed az éget majd. :lol:

 

Köszi mindenkinek, busszal megyünk síelni, remélem az autópályán nem tévedünk el! :lol:

 

Az Erő legyen veletek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.