Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Norbi, nem tudom merre mész tovább, de jó eséllyel még visszasírod majd az érettségit :D

Kifejezetten nem sírom vissza, mennyivel könnyebb egy hétvégén 2 vagy 3 tárgyból vizsgázni, mint egyszerre 4-ből/5-ből :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kifejezetten nem sírom vissza, mennyivel könnyebb egy hétvégén 2 vagy 3 tárgyból vizsgázni, mint egyszerre 4-ből/5-ből :P

Pláne, ha nincs közöttük olyan tantárgy, mint német, fizika, matematika. Brrrr... rémálmaimban se jöjjenek vissza. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én anno szívesebben tanultam érettségire matekot, irodalmat (magyart és szlovákot egyaránt) meg történelmet, mint most vizsgaidőszakra mérnök-fizikát, szellemi tulajdon- és jogvédelmet, gazdasági jogot meg mérnök-matekot, pedig egyik se a szívem csücske

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Történelmet, irodalmat, nyelvtant azt én is szerettem érettségin, mert egyáltalán nem kellett rájuk tanulnom. Tizenkét évig ültem ezeken az órákon, magamat rúgtam volna tökön, ha tanulás nélkül nem megyek át rajtuk hármassal (négyes lett mindegyik). :cool:

Később meg hál' istennek már csak olyanokból kellett vizsgáznom, amiket szeretek és értek is hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Dzséjt :)

 

Kudarnak kellemes nyaralást, Krandenak pedig boldog szülinapot :D

 

Gratulálok! :) Ugye, hogy nem is volt olyan vészes? :D

 

Köszi :D Tényleg nem, azt hittem sokkal rosszabb lesz, meg vasszigor, de nem, lazán dumálhattunk egymással, mikor elnök nem volt bent vagy nem figyelt tanárok egyből segítettek :D

 

Norbi, nem tudom merre mész tovább, de jó eséllyel még visszasírod majd az érettségit :D

 

Majd OKJ-re szerintem :) Valószínű visszafogom, furcsa most így hirtelen nem kell semmit csinálom, eddig utáltam mindennap tételezni, most meg mintha hiányozna... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én anno szívesebben tanultam érettségire matekot, irodalmat (magyart és szlovákot egyaránt) meg történelmet, mint most vizsgaidőszakra mérnök-fizikát, szellemi tulajdon- és jogvédelmet, gazdasági jogot meg mérnök-matekot, pedig egyik se a szívem csücske

Ha ennyire nem jön be, amit most tanulsz, akkor biztosan jól választottál? Nekem is volt egy-két nem annyira szeretem tárgyam, de az tényleg csak egy-kettő volt, de egyébként hasznosnak és/vagy érdekesnek tartottam őket, csak rosszabb volt vizsgázni belőlük, mint egy-egy másikból.

 

Itt végre szakad az eső!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ennyire nem jön be, amit most tanulsz, akkor biztosan jól választottál? Nekem is volt egy-két nem annyira szeretem tárgyam, de az tényleg csak egy-kettő volt, de egyébként hasznosnak és/vagy érdekesnek tartottam őket, csak rosszabb volt vizsgázni belőlük, mint egy-egy másikból.

Biomérnöknek tanulok, a bioszos és kémiás órákkal nincs is bajom, csak azt nem komálom, ha bizonyos fizikus/matekos tanárok olyan elvárásokat támasztanak felénk, mint a többi fizikásnak/matekosnak, holott tudhatják, hogy mi a büdös életben nem fogjuk használni a megtanultak 90%-át. A jogi tantárgyak annyira nem vészesek, mert itt lebutított tananyagot kapunk, de idén a fizika gyakon nagyon felhúztam magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt meg a jég. :roll:

Nálunk kb. egy hónapja volt olyan jégeső, hogy csak lestünk. Szerencsére most nem volt.

 

Biomérnöknek tanulok, a bioszos és kémiás órákkal nincs is bajom, csak azt nem komálom, ha bizonyos fizikus/matekos tanárok olyan elvárásokat támasztanak felénk, mint a többi fizikásnak/matekosnak, holott tudhatják, hogy mi a büdös életben nem fogjuk használni a megtanultak 90%-át. A jogi tantárgyak annyira nem vészesek, mert itt lebutított tananyagot kapunk, de idén a fizika gyakon nagyon felhúztam magam.

Oké, értem :) Minden tanár a maga tantárgyát fontosnak tartja, ezért sajnos ezeknek az elvárásoknak is meg kell(ene) felelni, nehéz ügy. Még az is lehet, hogy valamilyen szinten később kelleni fognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 fok itt is van jó nagy párával. Elvileg holnapra hűs szél jön, amitől végre valóban jobb idő várható.

Nálunk hajnalban is végig zuhogott, a kertnek már nagyon kellett.

Sajnálom, ahol pusztítást okozott a vihar :(

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.