Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem illik a fórumra.....édes fügefa, erre most mit lehet írni? Kit érdekell.....mert engem tuti, hogy nem.

Engem viszont érdekel, úgyhogy teszek róla, hogy a renitensek (mint Te), is betartsák a szabályokat. Ha pedig nem, közösen meg fogjuk tenni a megfelelő lépéseket.

 

Ha pedig "máshogy értetted", akkor elnézést kérek. Viszont továbbra sem látom, mit tudsz arra írni, hogy

 

egy intelligens ember számára teljesen mindegy, hogy fehér/fekete a főszereplő bőrszíne, ha az illeszkedik a történetbe. Jó lenne, ha ezt megértenéd, mert ennek semmi köze ahhoz, hogy ki kivel házasodik.

 

Erre érdemben választ nem kaptam. Ahogy arra sem, hogy szerinted miért akar "minden ember a saját rasszának megfelelő embert nézni a képernyőn". Mert én, és még számos általam ismert, jól érzésű ember nem. És ne keverd ide Obi néger lányát meg Lando fehér gyerekét, mert most nem erről van szó! Néger Obi csemetét mi sem szeretnénk látni, ahogy azt már írtam korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajajjjjjajjjj reped a fal! Nemrég volt már itt egy kis össznépi Zééé fikázás, ahol előjött az, hogy Zééé milyen otromba, de amikor a Minden kritikus és PT utáló egy hülye fallosz topikot idéztem be, akkor nagy volt a sunnyogás! HA jól rémlik, egy külö topik van arra, hogy mást szidjatok és hülyézzetek, aki ellenetek szól! Had ne menjek bele abba a topikba és had ne gyűjtsem össze, miként sértegetitek a másikat látatlanul. ÉS igen, én is utálom az értelmetlen PT fikázást, csak már megint ne gyertek azzal, hogy itt senki más soha ááá soha nem de tényleg soha csak a ZÉÉÉ! :45: Az meg a másik, hogy Frenkie annyi otromba politikai hozzászólást termelt az évek alatt, hogy öröm volt nézni. (Egyébként engem nem zavar, joga van leírni!)

Gyerekek, eljött a pillanat. Execute order 66.

 

Ne etesd a Zééé-t a trollt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajajjjjjajjjj reped a fal! Nemrég volt már itt egy kis össznépi Zééé fikázás, ahol előjött az, hogy Zééé milyen otromba, de amikor a Minden kritikus és PT utáló egy hülye fallosz topikot idéztem be, akkor nagy volt a sunnyogás! HA jól rémlik, egy külö topik van arra, hogy mást szidjatok és hülyézzetek, aki ellenetek szól! Had ne menjek bele abba a topikba és had ne gyűjtsem össze, miként sértegetitek a másikat látatlanul. ÉS igen, én is utálom az értelmetlen PT fikázást, csak már megint ne gyertek azzal, hogy itt senki más soha ááá soha nem de tényleg soha csak a ZÉÉÉ! :45: Az meg a másik, hogy Frenkie annyi otromba politikai hozzászólást termelt az évek alatt, hogy öröm volt nézni. (Egyébként engem nem zavar, joga van leírni!)

Azért nem reagált rá senki, mert hülyeség amit írsz, és valódi reakció helyett új témákat dobsz be, amelyeknek már felmerülése is teljesen nonszensz.

 

Tévedsz, nincs Frenkie-nek és senki másnak sem joga itt politizálni, ugyanis a szabályzat szerint ez tiltott. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem viszont érdekel, úgyhogy teszek róla, hogy a renitensek (mint Te), is betartsák a szabályokat. Ha pedig nem, közösen meg fogjuk tenni a megfelelő lépéseket.

 

Ha pedig "máshogy értetted", akkor elnézést kérek. Viszont továbbra sem látom, mit tudsz arra írni, hogy

 

 

 

Erre érdemben választ nem kaptam. Ahogy arra sem, hogy szerinted miért akar "minden ember a saját rasszának megfelelő embert nézni a képernyőn". Mert én, és még számos általam ismert, jól érzésű ember nem. És ne keverd ide Obi néger lányát meg Lando fehér gyerekét, mert most nem erről van szó! Néger Obi csemetét mi sem szeretnénk látni, ahogy azt már írtam korábban.

 

Donát, ne kínozz....nem tudom, hogy milyen választ vársz tőlem! :D Úgy értettem, hogy az emberek 99 százaléka a saját rasszát szereti, de ezt leírtam lentebb, hogy az egész ösztönös dolog, nem valami veterán SS összeesküvés eredménye. Ez nem azt jelenti, hogy Morgen Freeman alakítását nem imádom a Remény rabjaiban, hanem azt jelenti, hogy az ember ha ösztönösen választ, akkor a saját etnikumával azonosul leginkább. ÉS erre írtam, hogy nincs baj azzal, ha négerek játszanak a filmben, de ha Luke fia lesz a főszereplő, akkor az legyen fehér, az azonosulás végett. Én jobban tudok azonosulni Luke fiával, ha az apja vonásait fedezem fel benne. Nem tudom, ezt hova kell még magyarázni. Önmagában pedig ne legyen kizárólagosan néger főszereplő csak azért, hogy bizonyos nyugati elvárásoknak a film megfeleljen. Erre sem tudok nagyon mást mondani. Minden szereplőnek legyen célja....annak is ha kínai játszik a filmben, annak is, ha japán! Öncélúan ne szerepeltessünk csak azért rasszokat, hogy meglegyen a kozmopolita védjegye a filmnek. Nem kell Benetton, de nyugodtan szerepelhet benne akárki, ha annak helye és célja és értelme van. Ha Lando gyereke főszerepet kap a történetben, akkor NANÁ, hogy legyen néger!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem reagált rá senki, mert hülyeség amit írsz, és valódi reakció helyett új témákat dobsz be, amelyeknek már felmerülése is teljesen nonszensz.

 

Tévedsz, nincs Frenkie-nek és senki másnak sem joga itt politizálni, ugyanis a szabályzat szerint ez tiltott. ;)

 

Ja értem....tiltott, csak Ő ömlengett itt nem is tudom mennyi hozzászóláson keresztül, de annyira azért nem lett megfeszítve, de azért tiltott. Figyelj Nute....az van, hogy Donat és te rám vagytok kihegyezve, nincs ezzel semmi baj, csak nem kell tagadni. Ha más ír politikáról, az ejnyebejnye, Zééé viszont kútba való. Itt vagyok a fórumon évek óta, tudom mit hogyan nem reagálsz le, ha mondjuk Frenkie vagy valamelyik pajtid írja be.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zééé, annyira csodálatos, ahogyan megmagyarázod, hogy márpedig neked minden egyes megnyilvánulásod esetében a hangnem és a stílus abszolút jogos, ellentétben a többiekkel. Mindig, minden esetben! Arról nem is beszélve, hogy természetesen mindig minden körülmények között igazad van! ;) Mint amilyen szépen megmagyaráztad anno azt is, miért volt jogos az, hogy csípőből lep*csázd Karen Gillan színésznőt, ugyan úgy magyarázod a jelenlegi helyzetet is. Akkor is értelmetlen hsz hegyek termelődtek, ahogy most is...

 

Kéretik nem reagálni erre az apró megjegyzésre, mert tudom, hogy mit írnál le! Köszi! ;)

 

Gyerekek, eljött a pillanat. Execute order 66.

 

Ne etesd a Zééé-t a trollt! :)

 

Bakker, ezt későn olvastam, de mindegy... most már nem törlöm.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van.

Igen, igazva van! Csak legyen bő nyállal.....amúgy hogy volt az, hogy Frenkie politikai és egyéb beszólásaira nem reagáltál? Ott biztos te is megelőlegezted, hogy nem úgy gondolta!

Tudod mit Nute....ignorálj te is, ignoráljon Donát is én meg szépen írom a dolgaimat és aki akarja, az elolvassa, akit meg nem érdekel, az ignorálja. Legyen békesség és legyenen közös mérce, ami itt NINCS!

 

Riddic...te voltál a fogadatlan prókátor, aki másra port hint, magát meg kenettel ajnározza. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javallom, váltsunk témát. Ki hogyan bírja az első valódi nyári hétvégét? :) Strand, hűsölés, fagyi... miegymás. Sajnos egyelőre csak álmodozásaimban, ugyanis nekem a vizsgaidőszak még javában tart. :( Meglehetősen nehéz így bemagolni a tételeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja! ;) És az egyébként Riddick ! :)

Egyébként nem azt mondon, hogy igazam van, hanem azt, hogy más is ír ilyet, csak a más az mindig más, a Zééé meg mindig Zééé. Tehát nincs mindig igazam és jogos, ha Donát és Nute néha szól, csak ahogy szól és amikor szól, az nem jogos kiemelten pedig annak a tükrében, hogy például másnál ugyan ilyen dolgokért nem szólnak. Ennyi a tanúlság!

" amilyen szépen megmagyaráztad anno azt is, miért volt jogos az, hogy csípőből lep*csázd Karen Gillan színésznőt"

 

Jaj ne csináld már....nem volt jogos! De banyek....hányszor mond ilyet az ember? Sokszor.....mert ilyenek vagyunk, mert mind ilyenek vagyunk, ezért nem kell mindjárt hadjáratba kezdeni. Keresni a köröm alatt a piszkot és jótéteménykedni, miközben más is mond ilyet. Hagyjuk, mert ez a fórum fertelmesen alkalmazza a kettős mércét, olyan ocsmány módon, hogy az valami gusztustalan. Igen, bevallom itt és most, hogy lepcsáztam Karen Gillan színésznőt! Bevallom továbbá, hogy gerjedelmem van a jó seggű nőkre és néha meg is jegyzem, hogy ennek vagy annak a nőnek milyen jó segge van! BEvallom, hogy az egyetemen két osztálytársamról is azt gondoltam, hogy pcsák és bevallom, MEGVALLOM, hogy a Norbi haveromnak azt is mondtam, hogy ostoba pcsák akiket eltartanak. Megvallom továbbá, hogy a középiskolába is volt pár lány, akiről azt gondoltam, hogy ordas &@#vák. Mit valljak még be? Mindent bevallok, csak ne legyen már ovi abból, hogy a Zééé jaj lepcsiázott valakit, a Zéé jaj biztos nem szereti a négereket. :facepalm: Bevallom, hogy a gördeszkámat ellopták és szerintem egy cigány volt és bevallom, hogy a tanyánkon szerintem nem japánok lopták el a két fémpóznát és az arra erősített hordót és bevallom, hogy szidtam a cigányokat, mert szerintem azok nyulták le.

 

Mindent bevallok, de ha nekem mégegyszer itt valaki ájtatoskodni mer és megbotránkozik, miközben maga is ugyan ilyen dolgokkal terhes, azt virtuálisa pcsánrúgom! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javallom, váltsunk témát. Ki hogyan bírja az első valódi nyári hétvégét? :) Strand, hűsölés, fagyi... miegymás. Sajnos egyelőre csak álmodozásaimban, ugyanis nekem a vizsgaidőszak még javában tart. :( Meglehetősen nehéz így bemagolni a tételeket.

 

Jobban, mint hittem. Bár azért ehhez hozzátartozik a mobil medence is az udvaron. De hogy őszinte legyek, ez nekem már sok. De valószínű, hogy ez csak a kezdet. :(

Örömteli azonban, hogy a szobámra a napokban fel lett szerelve egy frankó redőny, szóval ez mindenképpen védi a szobámat attól hogy déltől napnyugtáig nonstop ömöljön be a forróság az ablakon és az erkély ajtón (ugyanis a sötétítő függöny nem ért semmit, sajnos.)

 

A tanuláshoz kitartást és erőt, a vizsgákhoz pedig sok sikert!! ;)

 

 

Zééé

 

Vettem, vettem, vettem! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről, én a ma délután nagyját átaludtam. Néha fölébredtem arra, hogy (tévedésből) ösztönösen magamra húztam a takarót, de megoldottam a problémát és aludtam vissza. Holnap szerintem kimegyek kutyástul Orfűre.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részemről, én a ma délután nagyját átaludtam. Néha fölébredtem arra, hogy (tévedésből) ösztönösen magamra húztam a takarót, de megoldottam a problémát és aludtam vissza. Holnap szerintem kimegyek kutyástul Orfűre.

 

 

Én és a feleségem rákaptunk a nyáresti pécsi belvárosban való sétálgatásra, szigorúan naplemente után. Gyönyörű, gyönyörű. Most hogy van a POSZT, meg egyébként is rengeteg ember van az utcákon. Ma megyünk például színházba, már nagyon várom az egyik kedvencemet (filmen: Szív hídjai) nézzük meg színpadon. Nagyon élvezem ezt a nyarat edig. Gondolkodtam hogy néha kellene nyáréjszakai kocsikázást tartani, csak úgy, semmi cél nélkül bele a pécsi éjszakába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mérgelődős topikot nem találtam... :)

 

 

Ma motoroztam... Ausztriában, kis bevásárlás, kis Media Markt (Frenkinek hoztam SW BD-t) semmi extra. Otthon a család egyik fele kinn a strandon, a kisebbik gyerek meg - önként - egyedül otthon, Lecsót néz. No. Jövök hazafelé, teljesen hétköznapi, megszokott, normális tempóban és módon, hátamon egy nagy hátizsák. Kb. 20 perc, míg hazaérek, ki volt számítva, hatra pont kiérek a strandra az asszonyért meg a másik gyerekért.

 

Hát nem egy civil rendőr VW Passat volt pont abban a kocsisorban, amit megelőztem??? Oké, lehet, nem kellett volna pont ott előznöm őket, ahol volt valami 70-es tábla, de ki a f*szom figyel ilyenekre??? Motorral??? Soha. Biztonságos, gyors, hatékony előzés, és már ott sem vagyok. Kb 15 km után nézek bele a tükörbe, látom ám, valami veszettül jön utánam. Na, mondom, egy újabb versenyezni kívánó majom... Aztán mikor láttam, hogy kéken villog, gondoltam, baj van...

 

Lelassítottam, hogy utolérjen (különben soha nem fog meg, csak a határon várt volna a yard), s láttam ám, hogy a Passatban villog a lámpa, hogy álljak meg. Két civil ruhás rendőr, fegyverrel, közli velem, hogy 153-mal előztem őket a 70-es táblánál, hova sietek. Mondtam, a kisfiam egyedül van otthon. No, tanakodtak, mondták, hogy a folyamatos gyorshajtáshoz adjak hozzá még három záróvonal átlépést (ennyit láttak ők), aminek büntetési tétele...

 

tekintettel arra, hogy pünkösd volt, meg jó idő, meg minden, 200 Euro. :)

 

Rögtön kiegyeztem velük, de mondtam, nincs nálam pénz, azt mondták, semmi baj, a motor ott marad, én menjek haza pénzért és ha kifizettem, visszaadják. No, inkább felhívtam az üzletet, s az egyik pincér kiváltott szorult helyzetemből. Addig is egy jó fél órát dumáltam a két rendőrrel, baromi jó fejek voltak, hót rasszista mind a kettő. Szépen kitárgyaltuk a két ország etnikai problémáit (kinn is van probléma, bőven), stb... Ha nem lett volna az a csúnya büntetés, még jól is éreztem volna magam velük. :)

 

Azzal engedtek el, hogy el kellett volna venni a jogsimat is, de az egyik motorozik, úgyhogy átérzi a helyzetemet. Megígértem neki, hogy ha átjönnek kajálni, én is adok kedvezményt.

 

Tanulság? Mindig lesz nálam ezentúl bankkártya, ha motorozok, hogy a helyszínen tudjak fizetni és ne csesszak el egy órát az időmből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó sztori. :D Sajnálom a pénzedet, de azért volt valami kis öröm is az ürömben. :) Ennyire perfekt német vagy?

 

 

Már picit megkopott a hajdani tudás, de gyakorlatilag igen. :)

 

A pénzt meg természetesen én is sajnálom, de ez benn van a pakliban. Motorozva pláne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szerencse, hogy belefér... :) az pedig nagyon rendes tőled, hogy Frenkie -nek segítettél SW BD ügyben! Le a kalappal. :clap:

 

 

Ugyan már... lehet én vagyok fura, de nekem ez a világ legtermészetesebb dolga.

 

A kis asztrodroid ott segít, ahol tud. Erről még verset is írtam 13 évesen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tavaly kocsival volt szerencsém megtapasztalni, hogy milyen könnyen megszalad az ember lába a pedálon az osztrák utakon. Szerencsére engem nem kaptak el ellentétben a főnökömmel.

A magyar utakon ez a veszély már nem fenyegetett, vagy mondhatnám úgy is, hogy aki Ausztriában elaludt, az azonnal felébredt, amint a kerekek magyar utat érintettek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A segítőkészségben nagyon hasonlítotok. :D

 

Nekem tavaly kocsival volt szerencsém megtapasztalni, hogy milyen könnyen megszalad az ember lába a pedálon az osztrák utakon. Szerencsére engem nem kaptak el ellentétben a főnökömmel.

A magyar utakon ez a veszély már nem fenyegetett, vagy mondhatnám úgy is, hogy aki Ausztriában elaludt, az azonnal felébredt, amint a kerekek magyar utat érintettek. :D

 

Szerintem az autópályák nálunk is jók.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.