Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Találós kérdés. Milyen érzelmet /hangulatot fejez ki a képe látható kutya?

P1080617_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(Nyilván, ha egyszerű lenne a megoldás akkor nem kérdezném :) )

 

(Megőrzésre volt nálam két napig)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs időm, ráadásul most spórolok is, mert október végén Törökországba megyek.

Jó utat! :)

Nekem már volt szerencsém repülőn ülni... Egy csöppet sem élveztem, még fel se szállt a gép, én már vártam is a leszállást.

Amúgy - ha szabad kérdeznem - mi célból mész ily messzire? Munkaügy, esetleg kirándulás? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is rühellem a repülőt, de szerencsére most busszal megyek, amely szintén nem a kedvencem, de hát ez van. :) Kirándulás lesz pár ismerősömmel, Isztambul, Bursa, Hieropolis nevezetességeit nézzük meg, plusz ugye a tengerpart sem maradhat el (az időjárás speciel nem érdekel :D ). Ha lesz még idő/pénz, akkor visszafelé Bulgáriát is beiktatjuk két napra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, előre tudtam, hogy nekem halál lesz a repülés, mert még autóban is képes vagyok a rosszullétre :pfff:

Ezért is hagytam meg Neked az ablak melletti helyet, de azért én sem tudtam ellenállni, hogy ki ne pillantsak az ablakon :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Világ gyaloglónap: teljesítve :)

Ebtanodások szervezték, meg egy természetjáró túravezetőnk volt, 50 fölötti gazdi és majd' ugyanennyi kutya. (Ugye egy kutyával néha többen jöttek :) ) Találkozó a Gesztenyésnél, onnan Melegmány-forrás, meg egy gyönyörű mésztufa vízesés amiről eddig azt sem tudtam hogy létezik. Aztán Tripammer-fa, ami ugyan már nem az eredeti, de attól még látnivaló. (Egyébként az a története hogy a híres erdőjáró főerdész Tripammer Károly rajta töltötte a fél éjszakát egy sebzett vaddisznó miatt.) Végül, mert ugyan miért ne, gyalog jöttem haza a kutyával Uránvárosba :D S közben még a bányász emlékutat is érintettük, aminek legalább a Pécset érintő részét rajta van a bakancslistámon végigjárni.

Fáradt kutya előállítva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ez a pillanat is eljött. Tegnap délután meghalt a nagymamám, amit ma tudtam meg(munka közben nincs nálam a telefon). Várható volt már, de azért megrázott és nekem kell intézkednem is. Valaki tudna abban segíteni hogy mi ilyenkor a teendő? A nyugdíjasotthonba bemegyek az ok, gondolom kapok papírokat. Gondolom a NYUFIG-hoz is be kell mennem meg az OTP-be lemondani a számláját.

Belegondoltam így délután hogy anyai ágon 10 év alatt kihalt a család. 2004-ben nagypapám halt meg majd 2010-ben édesanyám, most meg a nagymama.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem. :( Az én utolsó nagyszülőm (anyai nagymamám) két éve halt meg. :(

 

A kiállított halottvizsgálati bizonyítvány kell a temetési ügyintézéshez, de az orvos hivatalból megküldi a dokumentumot az önkormányzatnak (jegyzőnek), nyugdíjfolyósításnak stv., így azokkal azt hiszem, az elhunyt rokonának nem kell foglalkoznia. Ilyen kor szerintem az a legjobb, ha az egész család leül egy asztalhoz, és megbeszéli a teendőket (főleg a temetés költségeit illetően).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.