Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az érzés, amikor kicsomagolod az új modemet... Mindent mindennel összedugsz.... Aztán kiderül, hogy a levelezésedből meg kéne tudni a szerződésazonosítót ahhoz, hogy a modem csatlakozzon az Internethez....

 

((Gy.k. mindent vissza kellett dugdosni az előző modembe, aztán a levelezés után vissza. Nem, elvileg nem kéne tudnom fejből az azonosítómat, elvileg automatikusan tudta volna, csak az a funkció most a myupc-vel együtt pihen.))

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti emlékeztek az elmúlt években ilyen hidegre?

Az elmúlt 3-4 évből nem, maximum egy-egy éjjel volt hideg, ahogy lent elhangzott.

Ez a nagy hideg szerintem is túlzás :( Most megyek, és szerzek némi fűtőanyagot, amihez át kell menni a jéghideg udvaron. K*vára kellemes odakint melózni ilyen időben :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Télen legyen hideg.

Én is ezt tartom, pedig én aztán rettenetesen gyűlölöm a hideget. Ennek ellenére én minden éjszaka nyitott ablak mellett alszom. Oké, a radiátorom az ablak alatt van és maxon (nem lehet letekerni, letört róla a csavargató), szóval egy vastag takaróval így sem fázom. Napközben meg be van csukva, és a finom melegben cseppet sem érdekel, milyen hideg van ott kint. Oké, a kocsi már kicsit kockásan indult. :)

Vegyünk példát a ruszkikról. :D

sUzgFeW.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti emlékeztek az elmúlt években ilyen hidegre?

2009 dec - 2010 január. Hideg volt, és emlékezetes. :) -14 C körül volt nappal.

Most fogalmam sincs, a konyhaablak hőmérője akkor sem megy -8C alá ha a meteorológusok esküsznek, hogy -10 alatt vagyunk. De ma reggel -12C-t mutatott, úgyhogy szerintem volt az a valóságban -15C is.

Tegnap fölnyergeltem Neót, a kutyahátizsákba 1 kg napraforgó és 5 cinkegolyó, aztán föl a Tubesre, megtölteni a Rotary északi oldalán a madáretetőt. Van egy hatalmas madáretető-telep a Misinatetőtől nem messze, azt gyönyörűen felújították. Tavaly még csak egy tucat PET-palack lógott, most meg legalább három de inkább öt madáretető, köztük a legnagyobb 'Madárvár' felirattal, dugig töltve. Na, mi nem ide jöttünk. A hátsó, nehezebben megközelíthető, a Rotary északi részén, na, az jóformán üres volt. Szépen feltöltöttük.

Jó érzés, hogy megy az ember a tök csöndes erdőben, és annál az egy madáretetős völgynél csiripelnek a cinegék :) Meg tavasszal lesz jó, amikor szedjük a medvehagymát és hallgatjuk a kis dalosokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezt tartom, pedig én aztán rettenetesen gyűlölöm a hideget. Ennek ellenére én minden éjszaka nyitott ablak mellett alszom. Oké, a radiátorom az ablak alatt van és maxon (nem lehet letekerni, letört róla a csavargató), szóval egy vastag takaróval így sem fázom. Napközben meg be van csukva, és a finom melegben cseppet sem érdekel, milyen hideg van ott kint. Oké, a kocsi már kicsit kockásan indult. :)

Vegyünk példát a ruszkikról. :D

:D Szerintem -10 fokban ült le rá, aztán odafagyott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én élvezem! Legalább elfagy minden nyüves parazita, így a tavasz a kertekben is jól indul majd. :)

Ez valóban mindenképpen pozitív hozadéka ennek a hidegnek. :) Csak a növények ki ne pusztuljanak velük együtt. Néhány haszonnövény már kevésbé fagyképes ilyen mértékben.

 

 

Az elmúlt 3-4 évből nem, maximum egy-egy éjjel volt hideg, ahogy lent elhangzott.

Ez a nagy hideg szerintem is túlzás :( Most megyek, és szerzek némi fűtőanyagot, amihez át kell menni a jéghideg udvaron. K*vára kellemes odakint melózni ilyen időben :roll:

Az pocsék dolog lehet, hogy kintről kell behordani a tüzelőt. :(

 

 

Vegyünk példát a ruszkikról. :D

Ők ezt megszokták, mi meg nem. :P

 

 

Tegnap fölnyergeltem Neót, a kutyahátizsákba 1 kg napraforgó és 5 cinkegolyó, aztán föl a Tubesre, megtölteni a Rotary északi oldalán a madáretetőt. Van egy hatalmas madáretető-telep a Misinatetőtől nem messze, azt gyönyörűen felújították. Tavaly még csak egy tucat PET-palack lógott, most meg legalább három de inkább öt madáretető, köztük a legnagyobb 'Madárvár' felirattal, dugig töltve. Na, mi nem ide jöttünk. A hátsó, nehezebben megközelíthető, a Rotary északi részén, na, az jóformán üres volt. Szépen feltöltöttük.

Jó érzés, hogy megy az ember a tök csöndes erdőben, és annál az egy madáretetős völgynél csiripelnek a cinegék :) Meg tavasszal lesz jó, amikor szedjük a medvehagymát és hallgatjuk a kis dalosokat.

Ez nagyon szép Tőletek. :) Szívesen etetném én is a madarakat a kertben, de nem merem, mert attól tartok, hogy madáretető helyett macskaetetőt létesítenék.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az pocsék dolog lehet, hogy kintről kell behordani a tüzelőt. :(

 

Szívesen etetném én is a madarakat a kertben, de nem merem, mert attól tartok, hogy madáretető helyett macskaetetőt létesítenék.

Szokás szerint.

 

Jah, nálatok inkább macskaetető lenne :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terminátor 2 óta óvatosan vagyok a játszóteres képekkel, de ez még az Ítélet napján is túltesz, Dzséjt :)

 

 

Macskaetető ellen: fát körbetekerni szögesdróttal, környező fákat szintén, akkor a macska nem repül rá....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon szép Tőletek. :) Szívesen etetném én is a madarakat a kertben, de nem merem, mert attól tartok, hogy madáretető helyett macskaetetőt létesítenék.

:lol: Ennek az az értelmezése tetszik, hogy a madár megeszi a kaját, a macska meg a madarat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Macskaetető ellen: fát körbetekerni szögesdróttal, környező fákat szintén, akkor a macska nem repül rá....

Ez nem megoldás, mert a kertben gyerekek is vannak, meg ide-oda rúgott focilabdák, és egyiknek sem tenne jót, ha nekiesne egy szögesdrótnak. A macskák egyébként a földön is kiválóan elkapják a madarakat, ahogy azt egyszer a saját szemünkkel is láttuk egy talin. Szóval a madaraknak leginkább az a jó, ha messzire elkerülik a kertünket, így inkább nem csalogatom ide őket.

 

 

:lol: Ennek az az értelmezése tetszik, hogy a madár megeszi a kaját, a macska meg a madarat. :D

Pontosan így értettem én is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.