Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gratu :)

Vicces az időjárás, a talaj még nem olvadt föl, a régen lefagyott jégre ráesett eső centi vastag egybefüggő pocsolyát csinált a kutyafuttatóból. Estetek már ülepre pocsolyában? :) Mert a jég a víz alatt is csúszik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratu :)

Vicces az időjárás, a talaj még nem olvadt föl, a régen lefagyott jégre ráesett eső centi vastag egybefüggő pocsolyát csinált a kutyafuttatóból. Estetek már ülepre pocsolyában? :) Mert a jég a víz alatt is csúszik!

Talán még jobban is csúszik mint simán..kemény a helyzet. Reggel izgultam én is, hogy a gyerek vag én esek el, miközben áttotyogtunk az oviba. Bordás autónyomos alattomos jégpáncél mindenhol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, Krande, könnyű összekeverni. :D

Az eredeti nevünkkel hasonló a helyzet :D

 

Vicces az időjárás, a talaj még nem olvadt föl, a régen lefagyott jégre ráesett eső centi vastag egybefüggő pocsolyát csinált a kutyafuttatóból. Estetek már ülepre pocsolyában? :) Mert a jég a víz alatt is csúszik!

Ne is említsd! Tesómat fel kellett kelteni ma, hogy kivigyen kocsival az állomásra, mert az egyébként két hete jégpáncél állapotú utcánkra ráesett az ónos eső, és a világ legcsúszósabb utcáját produkálta. Életemben nem volt ilyen sz*r az út, mint ma reggel, pedig megéltem egy-két dolgot errefelé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkoztam azon, hogy korcsolyával fogok repeszteni a városban. :D

A gond csak az, hogy van egy-két olyan hely ahol nincsen jég. :D

Olyan kellene, mind a "kihajthatós" görkorcsolya, ahol a cipő talpából ki lehet hajtani. Sima korcsolyacipő is kellene. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A freemailes címemre kaptam egy értesítőt, hogy valószínűleg fel lett törve a skype-fiókom. Akkor épp nem csináltam vele semmit. Utána elég túlbonyolítottan sikerült a skype-ba belépnem, erre azt írja ki, hogy telepítsem a skype-ot. Bezártam, újra bejelentkeztem, most jó.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy azt a "betörést" a tablet tette lehetővé...

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot!

 

Gondolom észrevettétek, hogy mostanában szinte alig vagyok. Mostanában sok a dolgom meg a bajom, és hát a baj mindig csőstül jön, nem akarok bele memni a részletekbe, de az elmúlt időben 3X akartak kilakoltatni (fizetünk rendesen), anyum kétszer volt kórházban, a nővéremékre majdnem rágyulladt a lakás (csak az asztal égett meg, de lehetett volna sokkal, sokkal nagyobb baj), meg a nővéremék válnak is, apám egy héttel később kapott stroke-t, mint anyám (többek között ezért volt kórházban), rám meg rámszállt a végrehajtó. Úgyhogy amíg nem oldom meg a gondokat nem nagyon tudok fent lenni. Plusz még mindig tanulok, mellette dolgozom, elég nagy így a nyomás rajtam. Esetleg a Kaminoi klónozók klónozhatnának emgem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten Éltessen Kira! :)

 

 

az elmúlt időben 3X akartak kilakoltatni (fizetünk rendesen), anyum kétszer volt kórházban, a nővéremékre majdnem rágyulladt a lakás (csak az asztal égett meg, de lehetett volna sokkal, sokkal nagyobb baj), meg a nővéremék válnak is, apám egy héttel később kapott stroke-t, mint anyám (többek között ezért volt kórházban), rám meg rámszállt a végrehajtó

Remélem jobbra fordul a sorsotok. A legjobbakat Nektek! :peace:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.