Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez fantasztikus Donát.Bárcsak mindenki ilyen lenne mint ez a hölgy.2004-ben kint voltunk Sportszigeten pár koncerten.Mondanom sem kell estére féltotál állapotban hazafelé elhagytam a mobilt.Másnap apám mobilján hívtam a számot, egy hölgy vette fel, és visszaadta telcsit.Meg akartam hívni kajálni, de nem fogadta el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonló történt már velem is. Buszon valahogy kicsúszhatott a zsememből a tárcám (benne 200 Ft-tal /nálam sosincs sok pénz max. 500 Ft/, iratokat nem abban tartom) és a mobilom. Csak otthon vettem észre ezeket a hiányokat. Pár nap múlva jön a posta 1 csomaggal és benne mindkettő.

Hozzá van egy papír, hogy máskor figyeljek Yoda jobban, és szerencsém volt, hogy a mobilban megtalálta a névjegynél a címemet.

A pénz nem volt már benne, de a 200 Ft nem is érdekelt, maga a tárca értékesebb volt annál :)

 

Azóta most már mindig beleírom a mobiljaimba a címemet is :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza, és amíg a CW epizód töltődik, addig megosztom veletek, hogy nagyszerű előadást láttam ma a Nemzeti Színházban, Csíky Gergely Buborékok c. vígjátékát! Senki türelmét nem akarom próbára tenni a részletekkel, a lényeg, hogy bár tele volt az előadás túlzónak tűnő színészi alakításokkal, de remekül működött az egész együtt, és 5 perc múlva már teljesen benne voltunk a hangulatában.

De ami miatt leginkább írni támadt kedvem, az Stohl András játéka. Pár hónapja vitatkoztunk arról, hogy jó színész-e vagy sem, és én sem a pozitívan hozzáállók táborát gyarapítottam, mivel finoman szólva nem vagyok egy kimondott Buci-rajongó. Nagy részben miatta akartam megnézni ezt a darabot, mivel igen sok jót olvastam róla (a Nemzeti honlapján minden előadáshoz tartozik fórum, ahol jó kis élménybeszámolókat lehet olvasni), és meg kell mondanom, fejet hajtok előtte. Soha eszembe sem jutott volna Stohlra osztani egy olyan karaktert, aki félszeg, dadogós, esetlen, és mégis végtelenül kedves, bánatában méltóságteljes, szerelmében magával ragadó. Lenyűgöző alakítás volt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elismerem, igazad volt. :D Már rendeltem jegyet a Tizenkét dühös ember c. drámára, ahol állítólag szintén nagyot alakít, majd arról is beszámolok pár sorban. Más műfaj, más karakter - most már igazán kíváncsi vagyok, abban milyen jó lehet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam színházban, de a hangját szinkronként mindig nagyon szerettem :D Egyszer majd csak megnézem valamiben én is.

Mi ma egyiptomi lomot néztünk :D Már két éve kinéztem magamnak, mikor még csak olvastam róla, hogy készülnek a kiállításra :P Jó volt na, de lehetett volna több is, mint általában az ilyen kiállítások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.