Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát igen. Valljuk be, nálunk férfiembereknél ezek a piszok szervek valahogy vándorolnak. :D

Nem tudtátok, hogy ez az egész csak egy védekező mechanizmus? Mint Al Bundy szeme, mikor kövér nőt lát. Megvakul, hogy kímélje a szívét. Ugyanez megy a férfiembernél pepitában. Ha a delikvens egy jó nőt lát, az agy átkapcsol, hogy kímélje szegény szerencsétlen fickónak a szívét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen más, ma volt egy elóadás a transzgenikus állatokról. A végén kerestem az állam a földön. Lasan tényleg eljutunk a dns módosított klónokig. ( Halból átültetett gén az egérben, ami a végtag fejlődést blokkolja, sötöbö) Az elóadás második felében a doktorok beszélgettek, mi kis szarosok csak lestünk. A szöveg felét nem értettük.

 

Viszont azt szemtelenségnek tartom, hogy pár ember csak melegedni ül be.

-Végig pofázza a nagy és okos emberek előadását, vagy

-heherészik

 

 

A végére némi vicces is, egy része angolul volt és csodálkoztam, hogy a farmer, miért van kapcsolatban a dns átirással. Csak félóra múlva esett le, hogy génekről van szó, amit dzsínsz-nek ejtenek.

Már sötét volt a folyosón, mikor megjegyezem, hogy miért van sötét és, szerintem rossz felé megyünk, ebben a pillanatban sikeresen hasra estem egy padban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már sötét volt a folyosón, mikor megjegyezem, hogy miért van sötét és, szerintem rossz felé megyünk, ebben a pillanatban sikeresen hasra estem egy padban.

 

Orki, nem semmi, hogy mennyire csapongsz a témák között. Egyik pillanatban még gen-s, aztán pedig elbuksz a padban... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, nem semmi, hogy mennyire csapongsz a témák között. Egyik pillanatban még gen-s, aztán pedig elbuksz a padban... :)

Ez még semmi! :D Látnád azt ahogy MSN-en egy mondatban, három különböző témát elegyít. :D :D :D Ember nincs aki kiigazodna elsőre rajta. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tehetek róla. Jó az asszociációs képességem. Egy dologról ezer másik eszembe jut.

 

 

 

 

 

 

 

A padosra reagálva. Ennek az a következménye, hogy én sok helyen megszokásból közlekedem. A legjobban úgy lehet kics......ni velem, ha az útba tesz valaki egy széket. Nem fogom észre venni és hasra esem benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot!

 

 

Transzgénezés: na ja.... múltkor sikerült beülnöm egy olyan előadásra ahol egy kutatónő lelkesen mesélt arról hogy ha mesterségesen beültetnek egérbe egy mesterségesen elrontott génszakaszt, és utána (micsoda géntechnológiai mutatvány!) az elrontott részt kijavítják, akkor (minő áttörés!) az egér normálisan fog megszületni. Meg, hogy baktérumokból beültetett génekkel létre lehet hozni olyan egereket, amik világítanak a sötétben. (ez mondjuk tök jól nézett ki :D )

csak aztán elkezdte szapulni azokat, akik az őssejtbeültetést terápiás célokra használják, merthogy az mennyire nem tudományos..... hát igen, savanyú volt neki a szőlő. Világítós egérkét tudnak, hasznosat meg (legalábbis az az irány) nem....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy nem bírod elviselni az ellentmondást
Hát akkor rosszul tudod. :)

Inkább azt nem bírom elviselni hogy ha beírok valamit és azt nem veszik figyelembe. Beírtam hogy az már jó ideje nem érdekel és az se hogy mi miért van meg hogy nem akarok vele már foglalkozni és mégiscsak születik egy nem várt HSz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.