Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

MÁs, a Botanikus kertben nyílik a téltemető, a hóvirág és a hunyor is. Reggel elzarándokoltam megnézni. Itt süt a nap. :D

Reggel itt is sütött, hazafelé esett, az esernyőt aztán száműztem, mert a széltől lefagyott a kesztyűs esernyőtartó kezem. Mondjuk vidéken vagyok, de azért itt igencsak be kéne járni a fél környéket némi hasonló növényzetért, így aztán egyelőre kihagyom az ilyen látványt, mert oda meg utazni kell ;) Fene, semmi sem jó nekem mostanában :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Budapest szerintem gyönyörű hely, az egyik a legszebb városok közül. Persze lehet hogy én is szoktam néha mondogatni hogy pár év és már itt sem vagyok, de kötve hiszem hogy elhagynám ezt a várost valaha is.

Hasonlóan vagyok én is, tudom, hogy máshol nagy valószínűséggel jobbak lennének a körülmények (mint ahogy mesélték utóbbi időkben ismerősök), és morgok is néha, de én is a maradósok között vagyok inkább. Bár el tudnának innen rángatni, de amiként én elmennék, olyan ajánlatot úgysem kapnék soha ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi érdekesség. Azt hittem, ezen a mondaton ma behalok angol órán, de 1-2 perc múlva sikerült kihámozom az egészet:

 

If the sentence that had 'had had' had had 'had' it would have been correct (egyébként a feladat a correct előtti be helyes igeidőben való berakása volt ;))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott mondja a nő hogy milyen szerény körülmények között élnek erre meg a következő képen egy Mercédesz mellett pózol a fiacskája.

De ezen röhögtem:

"Az a fehér az ő háza" Erre meg amerre csak a szem ellát fehér házakat látunk. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Sun? Kacsa a köbön. Kb. akkora mint a 'Satan escape from hell" :)

 

Ilyen hírt is leközöltek? (hát mondjuk ha arra gondolok, hogy épp a TV-t nézi tőlem pár méterre... :)

Viszot én nem tudok meglepődni már ezen. Emlékezzünk csak Matisz nagypapáékra.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Születésnapot, lokatelli! :)

 

Ody: Bár a The Sun tényleg maga az angol Blikk, de azért nem hinném hogy egy olyan videót közölnének le amit ők rendeztek volna meg. Történt már hasonló ilyen eset korábban is.

Én a két gyereket nagyban hibáztatom hogy megtartották a gyereket, mert 90% hogy nem lesz neki egy szép élete, szerintem hamarosan számíthat a baba az örökbefogadásra. Egy olyan családban ahol az apának 7, míg az anyának 4 testvére is van, hát nem tudom hogy miből élnének meg. Az anti-abortuszosok pedig igazán befoghatnák már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.