Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Francokat az ilyen oldalakba! :) Túl könnyelmű voltam. De legalább ezek után nyomozzák ki a címemet és állítsanak a kapu elé pár négykerekű ajándékot is. :) Bezzeg én megtűrőm őket, mint gyenge konkurenciát. :) De ezt még majd átgondolom.

 

Szívem, túlzásba ne essünk, elég egyszer is felköszönteni a nap folyamán a vén **** párodat. :)

( Megvót a csillagozás :) :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! ....

Megtörtént a szavazás. :) No azért most már érezhetően másképp szól a muzsika. :) Picit még az éneken kéne valamit keményíteni -ha már a stílusotoknál a hard rock van megjelölve-, hogy a koncerteken a csajok tutira bedobálják a bugyijaikat, bár ha ez már megtörtént akkor nem szóltam semmit. :) Nekem személy szerint picit olyannak tűnik, mintha egy énekóráról szabadult ki volna az énekes. Nem akarom megbántani őt, mert az látszik, illetve jelen esetben hallható, hogy szívből csinálja, de a hard rock az ne a tiszta énekhang erőltetéséről szóljon. A popzenében azt mondanám okés, hamisan ne énekeljen, de egy zúzós rockszámban a fenéket se fog érdekelni ha nem tiszta a hangja. Egészítse ki a dobost, a basszust, a szólógitárost de ne akarjon "kilógni" a sorból.

Sok sikert a továbbiakra is és a dedikált CD-t erre a címre küldhetitek:........... :) :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Nagyon nagyon szépen köszönöm minden kedves fórumtársamnak aki ránk szavazott. Csak így tovább :) !!! Napi egy kattintással támogassatok meg minket :)

Rock n' Road

Lipi, azért ha a Maracana stadionban fogtok koncertezni, ugye....khm...."gondolsz" ránk? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi, azért ha a Maracana stadionban fogtok koncertezni, ugye....khm...."gondolsz" ránk? :)

Sőt! Most beígérek (ha majd nagyok leszünk és jelenteni fog valamit a nevünk), hogy egy fórumtalin csinálunk egy nagyszabású V.I.P. Rock n' Road koncertet csak nektek. :)

Szerkesztve: - lipi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt! Most beígérek (ha majd nagyok leszünk és jelenteni fog valamit a nevünk), hogy egy fórumtalin csinálunk egy nagyszabású V.I.P. Rock n' Road koncertet csak nektek. :)

Hát te tudod, öregem. Már ha nem gond, hogy itt a többség azért nem fog bugyikat dobálni a színpadra. :) :)

 

Így most belegondolva érdekesen mutatkozna ha berobognánk így a Katica sörözőbe. :) De én Áment mondok. Legyetek nagyok és sikeresek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát te tudod, öregem. Már ha nem gond, hogy itt a többség azért nem fog bugyikat dobálni a színpadra. :D;)

 

Így most belegondolva érdekesen mutatkozna ha berobognánk így a Katica sörözőbe. :D De én Áment mondok. Legyetek nagyok és sikeresek. :)

 

Az már egy kicsit nagyobb helyen lenne az általad említett söröző. De erről mi gondoskodnánk.......

Rock n' Road szavazás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.