Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ne magyarázd már meg. Basszus amíg betölti a képet, szét is cseszi a fórumot. :D

Amint betölti, a fórum visszaáll normál formába.

 

Donát: na, berúgtál, vagy nem rúgtál be? :D

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

más:

Új lakók? Aranyosak :D

Ody, ne morogj, hamar betölti az oldal, annyira nem zavaró :D Van olyan topik, ahol annyi kép van, hogy sokkal tovább tölt be, és oda nem Krande rak fel képeket, hanem többen is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint betölti, a fórum visszaáll normál formába.

Csak van, akinek a a betöltés egy ilyen nagy képnél hosszú másodpercek (vagy több), és addig semmit sem tud csinálni, se olvasni, se semmi, mert a fórum szétcsúszott állapotban használhatatlan. Az ilyen nagy képeket inkább linkeld.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új lakók? Aranyosak :D

Ody, ne morogj, hamar betölti az oldal, annyira nem zavaró :D Van olyan topik, ahol annyi kép van, hogy sokkal tovább tölt be, és oda nem Krande rak fel képeket, hanem többen is :D

De itt az a baj, hogy szétesik a fórum amíg töltődik a kép. Dzséjt jól leírta a probléma gyökerét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De itt az a baj, hogy szétesik a fórum amíg töltődik a kép. Dzséjt jól leírta a probléma gyökerét. :D

Mint ahogy a képekkel teleba**tt gyűjtemények topik is, néha fél perc, mire betölt, és ilyenkor már többnyire nincs kedvem megnézni. Ott volt a leggázabb eddig, ez ahhoz képest kismiska.

És tudom, hogy miről beszélek, mostanra már nem kissé vagyok ősrégi tag itt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két dolog teljesen más. Míg a "sokképpelteletoszott" topicban tudsz görgetni, meg mást is nézni, addig olykor még nekem is "lefagy" a monitor amikor "többmilliópixeles" képet tölt be az oldal és se előre, se hátra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fáj mindenem egy kicsit, de nem érzem, hogy komolyabb bajom lenne.

Remélhetőleg tényleg megúsztad szerencsésen. Én ma tartottam a létrát a húgomnak cseresznyeszedés közben, mert pont a legtetejére akart felmászni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ma tartottam a létrát a húgomnak cseresznyeszedés közben, mert pont a legtetejére akart felmászni :)

Teljesen érthető, a legszebb szemek mindig a szinte elérhetetlen helyeken vannak. :)

 

Phobos, azért ha valami rosszabodna, haladéktalanul fordulj orvoshoz. 2,5 méter nem kevés, mégha csontod nem is tört.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.