Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszi mindenkinek! Melóféleség bizony. Főnök azt mondta, január-február átszervezés, öt állatorvos helyére kettőt vesz föl, úgyhogy még választhatok is :hehe:

Gratula, Krande! :) :) (Akkor már csak 120 km-re leszünk egymástól? Ajaj! :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ma beszereztem az idei szaloncukor adagot meg fánk is van már :D Nincs egy méter se, de legalább gyökeres, utána megy ki az udvarra :D

Jó is, ahol van udvar. Nálunk műfenyők vannak, ha az ember épp meg van fázva (ugyebár a karácsony az télre esik....) akkor a fenyőillat sem hiányzik. Nagyimnál két éve keringenek a darabjai a kacatok között, de karácsonytól karácsonyig mindig sikerül úgy szétszórnia, hogy hol a talpat nem találjuk meg, hol a fa közepét :D Díszek: hümmm! Tavaly az itthonin csak színes égők voltak + gyöngyházfényű csomagolószett (húzómasni, készmasni, össszesen 90 m szalag) szerintem jól nézett ki. Anyci a fa+szalma+sárgás fényű égő koncepciót kedveli, bár asszem tavaly beújított valamit. Nagyimat nem tudom.

 

 

Ja, boldog Mikulást!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Műfenyőben mi is gondolkodunk még, de majd csak jövőre. Addig csak sikerül rábeszélni a húgit, aki eléggé ellenzi. Anyuval mi meg sajnáljuk a sok fát, amit kivágnak, aztán megy a kukába :D Max. többség dönt alapon jövőre beszerzünk egy műt :D

Szeretem én is az ilyen díszeket, nekem mindenféle piros meg sárga díszem van, de a mostani pici fára a fele is bőven elég lesz. No meg sárga fényű égősor, nekem más nem tetszik, annak van a leginkább gyertyahatása :D Húzómasnit mi is szoktunk rakni, nagyon dekoratív.

 

Boldog Mikulást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az milyen lenne már, ha tényleg nem működne, és mondjuk az Avatar és az utána jövők tényleg elhozzák a mozi forradalmát, aztán 5-10 év múlva már csak ilyen 3D-s filmek lennének...

Szerintem ez azért nem fog megtörténni ;)

 

Volt, de megették a hangyák :D

Nekem van egy, de szerintem postán nem érne oda addig, míg jön a mozi, vagy igen?

 

Szóval, akár működik, akár nem, az az 1800 Ft azért nem fog kárba menni, mert megtudok valamit magamról. ;)

Optimista hozzáállás :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okos számítógépeseket kérdezek: hogy' a manóba járt le nekem a RecordPad nevű progim próbahasználata, ha egyszer kitöröltem a regeditből? Nem mondom hogy teljesen hagyta magát kiradírozni, de utána szépen el volt tűnve. Ma meg benyalt valamit a jó laptop, rendszervisszaállítás, aztán kiírta hogy ez a program lejárt. Kedves tőle! Kezdjük ott, hogy a proginak ott sem kellett volna lennie, mert törölve van..... elvileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.