Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem is a fóbia. Orki mindig a csótányokkal jön. Ennyi csótány lenne szegényeknél? :laugh:

Én már megszoktam őket, heti 1-2 az nem mennyiség, de a csajok félnek tőlük. Hallanátok a visítást, mikor egy végig fut a parkettán, azóta nem hallok a bal fülemre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki: Komolyan, a buli kedvéért kipróbálnám azt a koleszt egy hétig. :laugh:

Gyere!

Spoiler:

Még a kuruc.infon is fent vagyunk. Állítólag szobatársam szerint.

http://kuruc.info/r/2/53930/

Egyébként akkora partik vannak, hogy apám szavaival élve: aki hányni megy a wc-re azt megb....k, aki meg b.....i azt meg lehányják. De én ilyen helyekre nem járok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallanátok a visítást, mikor egy végig fut a parkettán, azóta nem hallok a bal fülemre :laugh:
Hú ismerem az ilyen fajta lányokat. Nálunk is volt pár ilyen, bár nálunk középsuliba a pókok voltak sokak, azokkal ilyesztgettük a lánykákat és ők sikítottak így. Legalábbis a Rózsaszínű lányok. (gyk. mindig rózsaszínben voltak, de egyszerűen fogalmazva: plázaK-k voltak :D )
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De édes, Nolcsi megmászta az Apa-hegyet.

Aranyos lehetett :D

 

Egyébként mostanában én is kihagyok dolgokat, mert rengeteg az infó a fórumon.

Nehogy azt mondjátok, hogy csak én vagyok olyan marha, hogy mindent elolvasok :D

 

csupa kedves lányka. :P

Nekem inkább hisztérikáknak tűnnek :laugh: Persze a jelenlévők mindig kivételek :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utána már láttam, helyesebb lett volna azt írni, hogy régen írt már. :D Lokatelliről sajnos nem tudok semmit. Talán Pildi jobban tudja mi van vele.
Mostanában már én sem tudom. Nyáron nálunk volt szakmai gyakorlaton, és utána még váltottunk néhány e-mailt, de szeptember óta nincs hír felőle. :rock:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi sok jókívánság igen hatásos volt! :rock::D:P

Tegnap nem akart enni, sem inni. Két puding csúszott le, meg pár korty víz, borzasztó kevésnek éreztem.

Ma hatkor megszólal: Vííííííz! Fél pohárral meg is ivott. Utána azt mondta: Nyamm-nyamm!

Adtam neki azonnal kis vajas kenyeret, na azt alig ette. De utána bevágott vagy 4 mandarint, és most rácsapott a levesgyöngyre. :D

Nagyon örülök neki.

Tudni kell, hogy Nolcsi vékonyka, 87 centi, és 11,5 kiló. két és fél éves múlt decemberben. (átlagosan egy évesen 10-11 kilós egy fiú). Szóval ha egy nap nem eszik, az nekem a rémálom. Pedig önmagához képest jól fejlődik, doki szerint olyan kockás hasa lesz, hogy ihhaj! :P És nem bánom, hogy nem dundibéka, de ha egy kilóval több lenne sem lenne dagi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ortis, te utolsó vén kifutópályaszökevény, te hapanok mindentudója, te Lázadó kollaboráns....és persze egyben birodalmi is :D , te alderaani borvedelő, hapan kínzókamrák mártírja, te ökokatasztrófális landoló, te...te.....Még vagy háromszáz ilyen évfordulót, hogy a rosebb enne meg! :rock::P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ortis, sok boldog születésnapot :rock:

 

Én is mindent elolvasok, de nem emlékezek mindenre. :P

Tapasztaltuk :D

 

Nem, te olyan "marha" vagy, aki mindenre válaszol :P :P

Igazad van :) Egyébként nem is mindenre, mert néha visszafogom magam :P

 

Márti, szerintem ha magához képest jól fejlődik, akkor minden rendben, inkább legyen kicsit vékonykásabb :D Egyébként meg borzasztó érzés az is, ha a felnőttek folyton mondogatják, milyen sovány ez a gyerek, sokszor átéltem kicsi koromban, mikor beteg lettem, csak hab volt a "tortán".

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszöni, csak nem ér rá, mert főz! :rock:

Megkértem, csináljon bolognai spagettit, azt ugyanis ő csinálja a legjobban! :D Nagyon szeressem! - a gyerek is!

 

Orki, ezt én is mondtam neki, bár ő jobban járt most, mint én fogok holnap. Ma ugyanis még közelebb vagyok a harminchoz, mint a negyvenhez! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat olyan mértékben rombol, hogy csak egy végtelenül ostoba ember nem képes ésszel felérni, hogy nincs benne semmi pozitív erkölcsi mondani való...ezeknek az embereknek azt kívánom, hogy 40 év múlva, amikor már végleg megszűnik a család intézménye, és a nők spermabankból válasszák ki gyermeküket, szóval ezek a sorozatfüggő emberek menjenek oda a sok család nélküli árvához és mondják a szemükbe, a Sex és New York meg a Született Feleségek egy csodálatos értéket közvetítő sorozat volt és örülök drága gyermekem, hogy így hatott a társadalomra.

 

Az, hogy határozott véleményt formálok ezekről a sorozatokról az azért van, mert számomra még mindig a keresztény erkölcs a követendő és azt nem tekintem túlhaladottnak...mint ahogy a házasság sem CSAK egy papír...aki mást állít az sajnos végtelenül egyszerű és butítható!

 

Vita lezárva.

 

ui.: Minden részét nézi anyum a sorozatnak...így én is jól ismerem, sajnos.

 

On:

Zééé, ez most kábé olyan mint ahogy a népi agyagedények sikoltoztak az Avatarra, hogy nincsennek benne farturók, az amcsi konzervatívok, hogy túl liberális, a hazai libsisek, hogy túl konzervatív ésatöbbi, ésatöbbi.

Se egy filmtől, se egy sorozattól szerintem nem kell így kiakadni. Az a szörnyű aki ezeket a sorozatok tanító jellegűnek vallja. Amúgy teljesen egyetértenék veled.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.