Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na, hát tegnap megpróbáltam elindítani nem csökkentett módban is, és nem indult újra, igaz a modem nem volt bedugva. Most kipróbálom úgy, hogy a modem is be lesz dugva. De az F8-ra továbbra se hozza elő a csökkentett módot. Csak választhatok, hogy honnan bootolja be a rendszert (winchester, floppy, meg van egy harmadik). Nem tudom, hogy a múltkor hogy hozta elő a csökkentett módot, de nagyon úgy fest, hogy nem az f8-cal :(

 

 

Nem szokta kiírni.Ez egy windows-parancs.BIOS-t csinál több cég emiatt van az amit Dzséjt írt, hogy néha az f12 a bios-ba való belépés billentyűje és nem a DEL.Az viszont tuti, hogy az a menü amelyen a csökkent módú indítást teszi lehetővé, a gépek 95%-nál az F8-al jön elő.Nekem ez már a negyedik gépem és mindig így jött elő, haveroknál is.Az F9-ről eddig nem is hallottam, de ezek szerint némely gépnél működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Van bármiféle negatív szösszenete a Windows 7 64 bites változatának?Valami nem fut pl.Ha jól tudom te 64 bites rendszert használsz.Mivel lejár a legális Win 7 ideje 2 hét múlva, kipróbálnám a 64 bites verziót.De mivel még sosem használtam kicsit tartok tőle.

Meg kell kövesselek.A múltkor igazad volt abban, hogy egy 32 bit-es rendszer max 3,5 Gb memóriát tud használni.Tegnap voltam annál a havernál akinél azt hittem hogy használja mind a 4-et de nem.Pedig matematikailag kijön.Na mindegy tévedni emberi dolog és belekóstóltam a tejbe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy technikai jellegű kérdésem lenne a youtube-bal kapcsolatban.

Utóbbi időkben ezt írják ki:

Your browser will be unsupported soon.

Please upgrade to a modern browser.

Ez mit jelent?

Internet Explorer 6-on már nem fog videókat lejátszani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy technikai jellegű kérdésem lenne a youtube-bal kapcsolatban.

Utóbbi időkben ezt írják ki:

Your browser will be unsupported soon.

Please upgrade to a modern browser.

Ez mit jelent?

Internet Explorer 6-on már nem fog videókat lejátszani?

Hát nagyon úgy néz ki. Frissíts Firefoxra vagy a 8-as Explorerre, az a hatos IE már nagyon nem biztonságos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nemrég a melóhelyen a 6-os IE-t rakták fel újratelepítés miatt, aztán hasonló üzikkel találkoztam én is, csak hogy más honlapokon. Utána frissítettem 8-ra, de felraktam a Firefoxot is. A fene akar szórakozni az IE-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek az amerikaiak :roll: Szánalom...

 

 

Azért meg kell, hogy jegyezzem, hogy a papa jó kondiban van. :)

Ezt azért nem raktam a Vicces és kedves dolgok témába, mert lehet, hogy röhejes egyesek elmebeli szintje, de a videó inkább megrázó, meg amúgy is, kisebb fajta akció is van benne.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég nagy a zaj, de szerintem a gyerek cipőjével kapcsolatban kérdezett, talán. Passz, nagy a zaj, nem tudnak normálisan beszélni. De a srác besértődött, aztán elkezdett keménykedni. De a videós miért lopta el a papa táskáját? Egyre "jobb" ez a világ...

 

megvan:

 

 

A csaj szerint az öreg azt kérdezte, hogy mennyiért pucolná tisztára a cipőjét? Sok-sok idióta van.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy sima félcipőt láttam az öregen. Ez miért b***ta a feka csőrét? :S Vagy ilyenen ne is csodálkozzak már....
Ha megkérdezed egy "fekától", hogy mennyi az idő, akkor is rasszizmussal vádol... tehát ne csodálkozz az ilyeneken
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.